ZMĚNA - 10. sraz klubu - Hrabačov

Z důvodu stávajících omezení dochází ke změně místa konání srazu. Letos se nepodíváme na Karlovarsko, ale potkáme se u Jindry v Hrabačově. Tzn. na stejném místě, jako v roce 2017. Termín zůstává na 11.-14.6.2020.

 

Vážení přátelé, právě začaly přípravy na 10. sraz Honda CBF klubu, který proběhne v termínu 11.-14. června 2020. A jako vždy detaily a související diskusi najdete ve fórech.

Minisraz - dubnová zabíjačka

Protože jste komunita plná akčních lidí, máme tady další minisraz. Jindra se s Klárou pustili do přípravy zabíjačkového setkání na tradičním místě v Podkrkonoší, kde jsme se již měli možnost v minulosti potkat. Diskutovat můžete zde, připraven je i REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

Sraz HondaCBF klubu - 2019 - AKTUALIZOVÁNO

Přátelé, kamarádi! Jste úplně úžasní a fungujete jako báječně sehraný tým. Nemusel jsem ani hnout prstem a máme tady plán na další tradiční skoro-letní sraz, tentokrát  v roce 2019. Podrobnosti jsou v diskusích zde. Upřesněný program srazu naleznete uvnitř článku. 

REGISTRACE ZDE: https://goo.gl/forms/q7nhJMePeDXsBcJl1

Sraz plánujeme zorganizovat v termínu od 13. do 16. června 2019 v areálu HST Uni DogCentrum Bochovice, GPS: 49.319124, 15.896148 (cca 20 km od Třebíče). Domluveno je ubytování na hotelových pokojích s WC a sprchou. Strava zajištěna formou snídaně v podobě švédských stolů, večeře ve stylu grilování, tatarák apod. co nás napadne (upřesníme po domluvě), obědy na vyjížďkách. Areál je oplocený, na noc se dá uzavřít a nachází se na odlehlém místě na konci vesnice (nebude nutno dodržovat noční klid :woohoo: ). K dispozici je společenská místnost s barem, sezením, venkovní zastřešené sezení (každé cca pro 50 lidí), zastřešený bazén. Po celou dobu našeho pobytu nám bude zajištěna obsluha na jídlo a pití, bar bude k dispozici nonstop.

 

Předběžně plánujeme nějaký program během vyjížděk, (které já díky svému talentu vodit větší skupinu nepovedu,rád bych se s vámi viděl celej den a hlavně bráchanec Hodys už nabídnul pomocnou ruku, takže si s tím nějak poradíme) v nástřelu máme třeba soukromou prohlídku JE Dukovany,po menším pokecu s Pepou Sřšněm třeba jeho návštěvu s instruktory na jedno odpoledne atd...všechno upřesníme, doladíme a info doplníme.
Domluvena je super cena 650 Kč/osoba/noc včetně polopenze.

AKTUALIZOVANÝ PROGRAM:

  • Sraz začíná ve čtvrtek 13.6.2019 a my budeme na místě už od rána takže přijet můžete kdykoliv během dne, čtvrtek bude den, kdy se všichni sjedeme, ubytujeme, pokecáme a večer u grilu něco popijeme.
  • Pátek ráno začneme snídaní a během dopoledne odjedeme na vyjížďku po Vysočině spojenou s obědem a předběžně soukromou prohlídkou JE Dukovany. Pro ty, co by přijeli v pátek, počítám, že zpět do Bochovic se dostaneme pozdě odpoledne. Večer opět jídlo a pití, co si vybereme. 
  • Sobota ráno snídaně, vydechnout poslední zbytky alkoholu a opět do sedel na další vyjížďku, ze které už se vrátíme trochu dřív, aby nám zůstal čas na odpolední soutěže, bazén, pokec atd... Večer nám třeba i někdo zahraje, ať nám víc chutná  
  • Neděle posnídáme, pobalíme a během dne se bohužel rozloučíme.

REGISTRACE ZDE: https://goo.gl/forms/q7nhJMePeDXsBcJl1
O zapsání prosím co nejdříve, max do konce května. Samozřejmě pokud někdo bude chtít dojet na poslední chvíli bez zapsání, tak to taky nějak zvládneme 
Už se na vás těšíme bando! 

Další články...

Podkategorie

  • Modely Honda CBF

    Modely Honda CBF představují řadu motocyklů s tradičním vzhledem navrženým tak, aby oslovil nejširší trh. Dle Hondy znamená zkratka CBF to, co všichni majitelé potvrdí - Cheap to keep. Built to last. Fun to run.

    Tato stránka obsahuje přehled modelů Honda řady CBF. Ke každému modelu jsou k dispozici technické specifikace.

  • Obsah