Sraz HondaCBF klubu - 2019

Přátelé, kamarádi! Jste úplně úžasní a fungujete jako báječně sehraný tým. Nemusel jsem ani hnout prstem a máme tady plán na další tradiční skoro-letní sraz, tentokrát  v roce 2019. Podrobnosti jsou v diskusích zde, nicméně detail kopíruji i do článku:

Sraz plánujeme zorganizovat v termínu od 13. do 16. června 2019 v areálu HST Uni DogCentrum Bochovice, GPS: 49.319124, 15.896148 (cca 20 km od Třebíče). Domluveno je ubytování na hotelových pokojích s WC a sprchou. Strava zajištěna formou snídaně v podobě švédských stolů, večeře ve stylu grilování, tatarák apod. co nás napadne (upřesníme po domluvě), obědy na vyjížďkách. Areál je oplocený, na noc se dá uzavřít a nachází se na odlehlém místě na konci vesnice (nebude nutno dodržovat noční klid :woohoo: ). K dispozici je společenská místnost s barem, sezením, venkovní zastřešené sezení (každé cca pro 50 lidí), zastřešený bazén. Po celou dobu našeho pobytu nám bude zajištěna obsluha na jídlo a pití, bar bude k dispozici nonstop.Předběžně plánujeme nějaký program během vyjížděk, (které já díky svému talentu vodit větší skupinu nepovedu,rád bych se s vámi viděl celej den a hlavně bráchanec Hodys už nabídnul pomocnou ruku, takže si s tím nějak poradíme) v nástřelu máme třeba soukromou prohlídku JE Dukovany,po menším pokecu s Pepou Sřšněm třeba jeho návštěvu s instruktory na jedno odpoledne atd...všechno upřesníme, doladíme a info doplníme.
Domluvena je super cena 650 Kč/osoba/noc včetně polopenze.

Klubová trička - třetí série

Díky Martymu jsme otevřeli již třetí kolo výroby triček. Vyrábět se budou jak funkční, tak i obyčejná trička. Máte-li zájem, pak diskuse probíhá zde - uveďte TYP, VELIKOST, POČET KUSŮ. Termín pro ukončení objednávek je konec dubna 2017.

A jak triko vypadá?

Trička Honda CBF klub

Honda CBF sraz 2017

Standardní letní sraz na rok 2017 se již pomalu začíná plánovat. Díky opakované ochotě rodiny Tauchmanovy obětovat se, máme ve hře opět Krkonoše. Čtěte, diskutujte, rezervujte si termíny!

V tuto chvíli je stanoven termín na: 15. až 18.6. 2017

Další články...

Podkategorie

  • Modely Honda CBF

    Modely Honda CBF představují řadu motocyklů s tradičním vzhledem navrženým tak, aby oslovil nejširší trh. Dle Hondy znamená zkratka CBF to, co všichni majitelé potvrdí - Cheap to keep. Built to last. Fun to run.

    Tato stránka obsahuje přehled modelů Honda řady CBF. Ke každému modelu jsou k dispozici technické specifikace.

  • Obsah