Doplňky Honda CBF

Centrální stojan pro Honda CBF 600

Bob650, klubový člen, se s námi podělil o své zkušenosti s montáží centrálního stojanu na model Honda CBF 600. Modely Honda CBF 600 r.v. 2009 nejsou standardně vybaveny centrálním stojanem. Pouze verze s ABS jej mají v základu již od výrobce. Ostatní modely mají pouze pohotovostní boční stojan.

Givi T218 - podpěry pod brašny na CBF 500, 600 a 1000

Givi nabízí pro Hondu CBF 500, 600 a 1000 podpěry pod brašny pod označením Givi T218. Pod pojmem podpěry si člověk představí jednoduchou konstrukci, o kterou se brašny prostě jen opřou a následně se dořeší jen jejich uchycení. Tato představa jednoznačně vychází z mnoha fotografií na webu, které ukazují nesprávný obrázek podpěr pro CBFko. Jak to tedy ve skutečnosti vypadá a jak to funguje?

Jaké pneu pro vaše CBF?

Chystáte se na výměnu pneumatik a potřebovali byste najít nějaký ucelený přehled? Jsou dvousměsové pneumatiky jen Dunlop RoadSmart, nebo je vyrábí i někdo jiný? Jaké modely nabízí přední výrobci pneumatik a k tomu uživatelská diskuse, to najdete v článku na motoride.sk. Díky našemu členovi Declen za tip na zajímavý popis! Diskuse k tématu je otevřená...

Kufry na Honda CBF

V diskusích uveřejnil náš člen PavelFru zajímavý odkaz na španělský Honda CBF klub, kde jsou v diskusích fotky nejrůznějších způsobů uchycení kufrů na Honda CBF. Pokud chcete vidět, jak budou kufry na vašem CBFku vypadat, rozhodně stojí za shlédnutí.

Další články...