Jeden uživatel na Motorkari.cz mě požádal, abych napsal něco o padacích rámech kolem motoru na mé Hondě a přidal fotky. Takže tak činím: Padací rám SW-Motech pro Honda CBF 600 r.v. 2008-

Padací rám CBF 600 - SW-MotechTedy - padací rámy SW-Motech, zakoupeno myslím buď na motorkar.net, nebo u zastoupení SW-Motechu tady v CZ, někde v Brně. Přišly mi lepší tvarem a provedením, než Givi. Jsou precizní. Montáž jsem svěřil motoservisu, chce nejlíp zvedák, abyste si podložili motor, který o milimetr (nějaké desetinky prostě) klesne, když padák montujete do držáku motoru a vlastně ho v jednom bodě "vyvěsíte" z rámu. Montáž vlevo byla jednoduchá, montáž vpravo chtěla myslím demontovat nějaký kryt mezi motorem a rámem, aby bylo možno provléct šroub a vymezovací podložka mezi držákem motoru a motorem chtěla o nějakou setinu naplocho ubrat, aby se to tam nemuselo nabušit kladivem :-)

Ale to je daň za to, že prostě je to všechno děláno natěsno a přece jenom, někde se mohou potkat tolerance tak, že je to na krev. Takže se vpravo na té tlusté vymezovací podložce - futru srazila o setinku hrana a setinka se ubrala z plochy a pohoda. Nicméně, jeden člověk na parkovišti by to nenamontoval. Chce to nejlíp 4 ruce a dílnu! Padáky jsou bytelné, lze na ně zčásti položit nohy, když jede člověk dlouhou štreku a chce si protáhnout kolena. Což jsem dělal při cestě do Alp. Nic nevibruje, chováno motorky se nezměnilo. Takže spokojenost a mohu doporučit.

Více fotek a celý článek naleznete zde.


Komentáře   

0 #5 danoous 2015-03-20 14:18
Zdravim,
koukam, ze to resite padaci ramy. Mam na sve CBF600NA 2010 padaci ram Givi TN456. Mel jsem s timto ramem pomerne dost neprijemnosti. Ram byl namontovan uz dealerem. Asi po 1000km se cast ramu kde je spojen sroubem pod vyfuky uvolnil. Byl strzeny zavit v navarene matici. Opraveno v zaruce. Pak nasledne se spoj opet opakovane povolil, zatmeleno a pak opet na delsi dobu pokoj.
Ted je zatim klidek, ale v pohode jsem to konkretne ja rozhodne nemel....
Citovat
0 #4 ZIPP 2011-02-04 11:25
Mám padací rám od GIVI a max spokojenost. Vypadají pěkně a hlavně i funkčně.. ;-)
Citovat
0 #3 Mefisto 2010-12-27 21:26
....u padaku je to spis o ucinosti nez o krase
Citovat
0 #2 Bob650 2010-12-27 19:21
jj, je to to, co se jak komu líbí, Givi, Motech atd. CBF není závoďák, takže nějaké kilo navíc unese (padáky, držáky bagáží etc etc :lol: )
Citovat
0 #1 Mefisto 2010-12-27 15:26
Ja pouzil ty od Givi a plna spokojenost.
Kdyz, pri manipulaci na miste v pantoflech motorka lehla, tak zustala jen na padacim ramu a nic se nedotklo zeme. Ram jsem stetcem lehce opravil a bylo po nasledcich padu
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit