Díky aktivitě Hodyse a Keitha se i letos bude konat, téměř již tradiční, sraz Honda CBF klubu. Tentokrát bude naším cílem Vranovská přehrada, konkrétně kemp Bítov. Detaily ke srazu následují, diskuse zde...

den první pátek 7.6.

Od dvou hodin až do večera Vás budeme s Keithem netrpělivě očekávat v Kempu Bítov na Vranovské přehradě...14:00 je čas, od kdy je možné se ubytovat v chatkách, bungalovech, stanech nebo někdo pod širákem jako vybraný hlídač motocyklů (očekáváme příval dobrovolníků na tuhle noční činnost, ale myslím že to nebude potřeba). První den bude klasicky odpočinkový s večerním posezením a opékáním buřtů zajistíme 5 kilo špekáčků a na místě se podělíme a finančně vyrovnáme (bude to historicky první opékání CBF clubu takže jedinečná příležitost),pokud bude někdo mít zájem a přijede brzy může si půjčit lodičku, nebo se vykoupat, popřípadě dáme tip na vyjížďku pro Ty, kteří jako třeba Tirák, nevydrží a nedokáží slézt z motorky atd. Zkrátka takový volný prográmek až do večerního posezení. Restaurace je otevřená do půlnoci a do 22:00 se vaří a výběr jídel tam je celkem rozsáhlý.

den druhý sobota 8.6.

Ráno v 6:30 rozcvička, státní hymna a vyvěšení vlajky, běh kolem přehrady a 100 žabáků...to platí hlavně pro olympijský tým pod vedením Zadara Volaniče co v tom termínu má soustředění hned vedle nás.....
Pro nás je směrodatné se tak do 8:30 vysoukat z pelechu najíst se - DŮLEŽITÁ INFORMACE JE, ŽE POKUD CHCE NĚKDO SNÍDANI, JE POTŘEBA JI OBJEDNAT NA SOBOTU 2 DNY DOPŘEDU, COŽ S KEITHEM NA SOBOTU RÁDI ZAJISTÍME UŽ VE ČTVRTEK PODLE VAŠICH OBJEDNÁVEK, CO NÁM PISNETE ZDE NA KLUB. NA NEDĚLI PAK STAČÍ OBJEDNAT BĚHEM PÁTKU ...a v 10:00 vyrazíme na výlet směr muzeum motorismu Znojmo. Tam budeme cca v 11 hodin a po prohlídce výlet směr Rakousko. Máme i variantu pro Ty, kteří nechtějí do Rakouska, a to jinou trasu po Moravě s tím, že bychom se popřípadě sešli u malovaného sklípku, kde bude další zastávka (podle času můžeme omrknout i bunkry v pohraničí)...pak podle času návrat do kempu a večerní posezení. 

den třetí neděle 9.6.

Ráno snídaně a po sbalení v kempu výlet na rozhlednu Rumburak je to asi 5 km od kempu, a tam obídek a kdo bude muset jet, tak odsud přesun domů. Pro Ty, co to mají domů blíž a nespěchají, uděláme podle zájmu vyjížďku po okolí. 

Benzinka je 3 Km od kempu,je to Euro oil a má otevřeno od 6:00-20:00, obchody poblíž moc nejsou spíš menší a jak nám bylo řečeno, tak s nedostatkem pečiva. Proto ta informace o snídani, takže pokud někdo bude chtít nakoupit na neděli a nebude chtít snídani v restauraci v kempu (nebo přijede-li někdo až v sobotu a nebude mít snídani objednanou), tak jedině během vyjížďky přes Znojmo v supermarketech.

Berte to jako hrubý náčrt drobnosti doladíme. Těšíme se!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit