Honda_CBF_logoVítejte na novém webu HondaCBF.cz! Cílem těchto stránek je vytvořit místo pro setkávání majitelů nejrůznějších modelů motocyklů Honda CBF, výměně informaci, zkušeností, rad atd. Chceme vytvořit informačně bohaté místo, kde každý najde to, co ve vztahu k Hondě CBF hledá - ať už jsou to obecné informace pro potenciální nové majitele, nebo výměna zkušeností mezi dlouhodobými cébéefkaři. K dispozici jsou popisy modelů Honda CBF, diskusní fóra, fotogalerie a další informace. Postupně vás s jednotlivými možnostmi našeho webu seznámíme. Co nás k vzniku takového webu vedlo?

Vždy jsem oceňoval komunity, které se sdružovaly kolem nejrůznějších značek nebo modelů aut či motorek. Jednak se leccos dozvíte, když máte problém nebo něco sháníte, leccos se můžete přiučit, a nebo jen pokecat s lidmi, kteří mají na motorky stejný vkus, jako vy... Kromě toho podobné komunity dokážou velmi pomoci lidem, kteří se rozhodují o koupi nové motorky, popřípadě jsou čerstvými hrdými majiteli daného stroje.

Existují VWCLUBy, BMW kluby, skupina XJéčkářů, kluby kolem XJRka, GSka, Kawasaki, Bandita, Hondy Shadow, Hondy Goldwing, Hondy VFR a další. Ale nenarazili jsem na českém webu na komunitu kolem tak oblíbeného stroje, jakým je právě Honda CBF. To nás vedlo k tomu založit a zprovoznit tento web, který se bude orientovat právě na modelovou řadu Honda CBF. Vytvořili jsme prostor, kde si můžeme vyměňovat nápady, zkušenosti, rady a nebo si jen tak pokecat. Takže, vítejte a pojďme začít!

Budete-li mít jakékoli připomínky či náměty na zlepšení, sem s nimi... Buď v komentářích pod článkem, nebo přímo do diskusí.


Komentáře   

0 #2 Pacous 2011-02-18 10:13
Tedy vítej! Doufám, že tvá očekávání naše klubové stránky naplní. :-)
Citovat
0 #1 Idealista 2011-02-17 21:01
Jsem rád, že jsem objevil web Honda CBF. Jsem nový majitel CBF 1000, ale starý motorkář (69), tudíž také člen Motodědků.CBF je moje sedmá motorka a věřím, že se na těchto stránkách dozvím zkušenosti o tomto motocyklu.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit