Chlapci a děvčata, dámy a pánové, Cébéefkaři :-) Počasí nám asi brzo ukáže, že je čas na naše CBFka nazout zimní pneumatiky, ti ve vyšších polohách přidělají sněhové řetězy a na boky lyžičky (jako měla Jawa 250 pro švédskou armádu) a bude utrum. Myslím s pohodlným ježděním v jakž takž teple.

Nicméně, než Vichr z hor začne foukat, možná, možná by mohlo být ještě počasíčko, ne? Třeba na společnou vyjížďku. Ne nic vzdáleného, dalekého a podobně. "Něco", kde bychom spolu popojeli třeba i jen pár km, protože mnoho z nás bude muset vážit třeba delší cestu na společné místo. A když ne společná vyjížďka - co společné kafe? Někde. To "někde" se obávám tak jako tak, že bude Praha či okolí, protože pro skupinku, která má reálnou možnost se takhle na podzim sejít, je to asi jediné řešení. Třeba u nějakého motoshopu, prodejny Honda, nebo nějaký motorest. To je jedno. Zkuste popřemýšlet.

podzim

A taky bych rád znal hlas lidu na jeden záměr. Když jsem měl Jawu 650 Classic (tedy "černého klacíka"), spolu s kamarádem Jirkou Jawamanem jsem pořádal a doposud pořádám setkání majitelů a bývalých majitelů Jawy 650. Sjede se +/- 20 - 25 lidí. Zajímavých. Není to motosraz, kde se pije do němoty, dělá bordel, poslouchá hudba ohlušující sluch etc. Je to setkání partičky lidí, od bankéře přes úředníka k advokátovi a truhláři, najdete tam třeba i vojáka, obchodníka, strojvedoucího lokomotivy i chlapíka, co furt někam tahá elektriku :-) Když už se s tím dělám, což takhle udělat společné setkání? O pár lidí navíc - to už ani nepoznám. Byla by šance se vidět společně. Setkání není ortodoxní sraz (ostatně, demokraticky rozhoduji o charakteru jako diktátor :-D). Neplive se na tam na jiné motocykly. A kupodivu, Jawa i Honda mají některé společné a styčné body v historii. Jsem zvědavý na vaše reakce v komentářích. Jak vypadají "Setkání", se můžete podívat zde.

Všem čtenářům hezký den, Bob

 


Komentáře   

0 #6 Pacous 2010-10-22 08:43
No vypadá to, že bychom se možná i někteří sejít chtěli. Tak kdy a kde? Založil jsem pro to vlákno v diskusi http://www.hondacbf.cz/forum/8-pokec/641-setkani-bez-moto#641
Citovat
0 #5 Bob650 2010-10-20 16:37
1) setkání i jen tak - fajn nápad.
Setkání "CBF..." - pakliže bude zájem - bude zřejmě kolem posledního květnového víkendu v r.2011, rozsah cca Pá-Ne. Kemp, či decentní pension (žádná velká finanční rána, viz např. mnou organizované setkání majitelů Jawa 650 v pensionu Lika, viz můj blog)
Citovat
0 #4 Pacous 2010-10-19 19:51
Obávám se, že společná vyjížďka už letos asi nevyjde. To by musela být velká náhoda na počasí... Nicméně nějaké setkání u něčeho tekutého by bylo určitě fajnový. :-)
Citovat
0 #3 zirael 2010-10-18 19:07
Ak to bude v nejakom "normálnom" termíne, budem mať čas a peniaze a tak, tak sa snáď možno zjavím. Ale dajte vedieť v predstihu. Aj keď je väčšia pravdepodobnosť , že sa zjavím na nejakom jarnom výjazde..
Citovat
0 #2 mmarinak 2010-10-18 13:03
Já jsem taky pro. Pokud je to myšleno, že se setkáme bez našich hondích miláčků, tak je to pro mě jednodušší. V Praze jsem alespoň jednou za týden, tak se přizpůsobím. Pokud na motce, tak to taky zkusím, ale to bude sázka na počasí. Tak dejte vědět, jak to vidí většina.
Citovat
+1 #1 jirka 2010-10-18 07:22
Už se těším na setkání s ostatními cbefkaři,hlavně prosím dát min. týden dopředu datum a místo setkání.Díky.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit