Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: A proč teď mluvíš o sněhu a řetězech? Doktore snaha o internacionalizaci našeho klubu se cení a i pestrý sraz bude super ovšem nestraš lidi, že si mají kupovat řetězy :evil:


já už si koupil řetězy..a zimní gumy taky....Jindro, ty snad už nechceš akci pořádat? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: právě jsi mi vyřešil problém kam s motorovkou a lopatou na sníh... Stále mi zní v uších slova Kláry před vaším odjezdem do Luhaček "TO UŽ VÍC NEUMÍÍÍÍÍÍŠ???"
chro chro
Poslední změna: 12. pro 2014 17:43 uživatelem keith.
12. pro 2014 17:41 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Pokud by jsi nevěděl kam lopatu na moto přidělat děláme kapsy na lyže pro sněžné skútry a lopata v ní taky drží takže bych ti mohl jednu dát stranou... Takže s tebou počítám za každého počasí né že se zase vymluvíš na kašlík.
Honda CBF 1000 RS:)
14. pro 2014 12:11 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: A proč teď mluvíš o sněhu a řetězech? Doktore snaha o internacionalizaci našeho klubu se cení a i pestrý sraz bude super ovšem nestraš lidi, že si mají kupovat řetězy :evil:


Pochybuju, že řetězy někde koupí, tohle byly čistě "domaniko-dělaniko". Naštěstí to vypadá, že u nás letos sníh vůbec nebude, takže jsem si včera, navdory datu, udělal moc pěknou vyjížďku. Na cestách se už válejí hromady inertního posypu, takže jsem měl v zatáčkách oči vykoukané a trochu mi lepilo, ale bylo to neskutečně osvěžující :)
14. pro 2014 18:13 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

No jen blbni nejsi otec od rodiny? když do sedla tak na enduro tam to smeká pořád setejně :evil: budu muset Gas Gase taky trochu provětrat koleno už jsem skoro dobrý :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. pro 2014 18:37 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Ok Jindro, ten futrál na lopatu beru :-) :-). Dnes sem byl taky na projížďce. Našel sem krásnou louku v krutým svahu pod Hostýnem, tak sem zkoušel drift ve stupačkách a myslím, že to půjde, jen se je opět hodně co učit o čemž sem se přesvědčil i po cestě zpět na polňačce, kde sem si na blatě nabil držku...dobře mi tak...a za komínem je to v poho...stojí to jen prachy, vytlučený zrcátko vrrrrr :woohoo: :blink: :dry: .

Už se těším na sezonu a na vás bando...snad nebudu mít rýmečku
chro chro
Poslední změna: 14. pro 2014 19:24 uživatelem keith.
14. pro 2014 19:20 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Letní sraz CBF 2015

Koukám že Keith se pustil do Endura.. Už se tomu věnuju rok a půl a řek bych "skromě" že mi to začíná jít. :) .
CBF ale prodávat nebudu dokud mě finanční situace nedonutí. Na druhou stranu mě endurko chytlo a jsem na něm skoro každý týden. Partička cca 5-7 kusů a je nás ještě víc ale jedeme když tak na dvě party. (=výlet)
No Keithe sleduj hobby závody ENDURO CC a koukej se z jara ukázat na závodech já pojedu asi za hobíky celou serii.
Zatím se mějte.
Martin
Honda CBF 1000 2010
18. pro 2014 16:19 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Marty11 napsal: Koukám že Keith se pustil do Endura.. Už se tomu věnuju rok a půl a řek bych "skromě" že mi to začíná jít. :) .
CBF ale prodávat nebudu dokud mě finanční situace nedonutí. Na druhou stranu mě endurko chytlo a jsem na něm skoro každý týden. Partička cca 5-7 kusů a je nás ještě víc ale jedeme když tak na dvě party. (=výlet)
No Keithe sleduj hobby závody ENDURO CC a koukej se z jara ukázat na závodech já pojedu asi za hobíky celou serii.
Zatím se mějte.
Martin


Marty...moc rád bych, ale V strom není do terénu...polnačky dává,ale tlumiče do terénu nemá. Zatím sebou biju o zem...už sem se vyválel 3x na blatě...mám se co učit.. Dík za tip
chro chro
18. pro 2014 21:36 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Letní sraz CBF 2015

Zrovna jsem se chtěl zeptat co to je za stroj..., tak to jo já myslel že máš nějakýho bahňáka.
Já sedlám SHERCO 4.5i. Ale onehdy jsme na svých toulkách po luzích a hájich potkali nějakého borce na V Stromu a chvíli se nás i držel. Já to mám vymyšlené tak, že teď budu jezdit ty terény na lehčím endurku a až si budu myslet že už sem borec, tak pak obě motky prodám a "na starý kolena koupím cestovní enduro".
Taková je vize. Rovný záda vysoké plexi prostě gauč na silnice i polňačky. Rozumím ti...
Měj se.
Honda CBF 1000 2010
19. pro 2014 15:30 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Marty držím pěsti. Supr nápad. Uvažoval sem podobně, ale na cestách byl naháč krutý. Rumunsko bylo užasný, ale bez plexi to bylo místy utrpení...proto cenduro.
chro chro
19. pro 2014 17:58 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Marty bude moct na sraz dorazit i na enduru přes kopečky :woohoo: Ikdyž on si střihne enduro klidně i na polokapotě :evil:
Takže Keithe máš co dohánět. Hlavně přes zimu nepřetrénuj aby jsi neměl z V-čka trsátka.
Jezdi jako by tě mohla motorka za každou blbost praštit :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. pro 2014 13:22 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.778 sekund