Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Co se to tady děje za akci? Jindra sice psal, že sraz je v Krkonoších, ale předpokládal jsem, že tam vede asfaltka. A mezitím jak vidím, všichni přesedají na enduro a montují držáky na lyže. Že by mi něco uniklo?

PS: Zbudou ještě jedny držáky na lyže?

Poslední změna: 21. pro 2014 20:32 uživatelem Luhamoto.
21. pro 2014 20:31 #111

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Nebojte bude hezky... a když ne tak si budeme vyprávět na baráku u piva strašidelné příběhy o krakonoši...
Vezměte všichni fotky dětí a z dovolené a budeme promítat. atd... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. pro 2014 20:59 #112

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Mám video z posledního srazu v Luhačkách, teda pouze vyjížďku, a zrovna tu část co pršelo. Mám to vzít taky? :-)
Nás Jindro na žádný sliby nenachytáš. lepší je mít a nepotřebovat, než potřebovat, a mít v kempu jako Bruty :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 22. pro 2014 22:34 uživatelem tirak.cz.
22. pro 2014 22:32 #113

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Nebojte bude hezky... a když ne tak si budeme vyprávět na baráku u piva strašidelné příběhy o krakonoši...
Vezměte všichni fotky dětí a z dovolené a budeme promítat. atd... :evil:



Slyšel jsem že v Krkonoších vyprávěli pro změnu zase Krakonošovi když byl malej strašidelné pohádky o Jindrovi Tauchmannovi :laugh:

Krakonoš a Tauchmannberg byli tuším v jedné pohádce spolu :laugh: mělo to hodně dílů a super sledovanost jen na naléhání z Jilemnice pak to jedno jméno změnili :laugh: :laugh: :laugh:

jinak věřím že to bude krásný sraz a bude pěkně a opravdu se moc těším už ať to je
Poslední změna: 24. pro 2014 19:11 uživatelem Hodys.
24. pro 2014 19:09 #114

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Ty aby jsi si něco nevymyslel kde ty na ty blbosti chodis počkej az se potkas s krakonosem on te ten humor přejde.
Honda CBF 1000 RS:)
25. pro 2014 12:52 #115

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Ty aby jsi si něco nevymyslel kde ty na ty blbosti chodis počkej az se potkas s krakonosem on te ten humor přejde.



věřím že na letním srazu bude určo mu to sojka řekla :)
25. pro 2014 22:14 #116

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

tirak.cz napsal: Mám video z posledního srazu v Luhačkách, teda pouze vyjížďku, a zrovna tu část co pršelo. Mám to vzít taky? :-)
Nás Jindro na žádný sliby nenachytáš. lepší je mít a nepotřebovat, než potřebovat, a mít v kempu jako Bruty :-)


Dal bys to někde ke stažení? Bych se rád podívat. Čumět na ten sníh mě už nebaví. :)

PS: Mimochodem, jen takový dotaz. Neví někdo v jaké poloze je nastavení předních teleskopů z továrny? Možná otázka pro ty co se v tom ještě nešťouraly.
Poslední změna: 31. pro 2014 11:34 uživatelem Luhamoto.
31. pro 2014 11:28 #117

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Letní sraz CBF 2015

Po delší době jsem zase zavítal a něco málo početl. A tak jsem i trošku zaktualizoval příspěvek k letnímu srazu na titulní straně, aby se nemuselo úplně všechno vyzobávat - takže nově je tam odkaz na návrh trasy vyjížďky.
Taky už se nemůžu dočkat. Ta zima není špatná, ale takových 18-20 stupňů se sluníčkem a v Alpách je o chloupek lepší. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
31. pro 2014 12:05 #118

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Klobouk dolu tomu co přečte od začátku celé vlákno :woohoo: žije si to tady vlastním životem :woohoo:
Pacouši já bych ti poslal z jara aktualizaci termín platí dodám tam mapy a plán motoškoly, aby bylo jasné kolik účastníků přijede v pátek na trening na letišti s Motoškolou Landa z Kolína. Tak za pár hodin už nám skončí rok 2014 ať žije rok 2015 a všechny setkání našeho klubu. Zdravím vás :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
31. pro 2014 15:20 #119

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Koukal jsem na mapu vyjížďky, Jindro ty nás nevemeš do Špindlu přes Benecko? A co Pec pod Sněžkou:-) ? Do Svaťáku na můstky a tak? Na vyjížďku je tu mrak možností, cesta od rána do večera, tak proč takhle skromně? :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 01. led 2015 13:25 uživatelem tirak.cz.
01. led 2015 13:24 #120

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.895 sekund