Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

tirak.cz napsal: Koukal jsem na mapu vyjížďky, Jindro ty nás nevemeš do Špindlu přes Benecko? A co Pec pod Sněžkou:-) ? Do Svaťáku na můstky a tak? Na vyjížďku je tu mrak možností, cesta od rána do večera, tak proč takhle skromně? :-)


Jasan a místo pátečního kroužení po letišti taky nějaký pěkný kolečko - beztak by ta motoškola bavila asi jen kamaráda Konvajsra ,který ji nenápadně prosazuje (svým stylem :woohoo: žeeeeeeeeeee ??? )
01. led 2015 15:31 #121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Já to tam neznám a tato lokalita mě docela láká ohledně přírodních a jiných zajímavostí. Pro taky budu rád za rady místního průvodce po místních zajímavostech a budu se snažit využít maximum času v sedle a to i v dopoledních hodinách. Což je mi jasné, že spousta lidí díky alkoholu asi nedá.

PS: Nebudu kvůli tomu zakládat nové téma. Ale všeobecně vzhledem k tomu, kolik je zde na webu založených členů bych osobně byl rád, kdyby se v novém roce do různých komentářů i témat zapojili i členové, kteří jen čtou. Určitě by to tu oživilo diskuze a nebylo by to tu jako rozhovor o čtyř lidech.
PS:2 Omlouvám se za narušení kontinuity diskuze mou poznámkou pod čarou.
Poslední změna: 01. led 2015 17:54 uživatelem Luhamoto.
01. led 2015 17:33 #122

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Hele pokud se někdo motoškoly nebude chtít zúčastnit a bude chtít typ na výlet určitě budu mít připravené mapky s okruhy.
Počítám, že po motoškole bychom si projeli nějakou trasu bohužel na Špindl(tam je to teď dost rozbité), ale z Vrchlabí na Křižlice, Benecko, Vítkovice, Rezek... to je vlastně cesta na chatu a ta opravdu stojí za projetí s tou se počítá.

Jak píše Luhamoto předpokládám, že se vytvoří víc menších skupinek, které se asi s mojí organizací nespokojí. Proto je předpoklad pevného programu s přesným plánem (budu rád když by se zúčastnilo co nejvíc lidí) pro pomalejší a opilejší kamarády budu mít připravené zkratky nebo X-okruhů, které jim oznámkuji a bude na nich zda se připojí k nám zkratkou nebo zda si dají svůj okruh.
To samé bude platit i o možných odbočkách na sobotním okruhu jako jsou Mumlavské vodopády, Mysliveské případně sklářské muzeum Harrachov, pivovar Harrachov, Bozkovské jeskyně, Muzeum Jawy, Krkonošské muzeum v Jilemnici s unikátním betlémem. Pokusím se zjistit kolik času bude na jednotlivá zastavení potřeba a pro jezdce co nebudou chtít sesednout bude možné si v okolí udělat kolečko případně se sejdeme na čas na check pointech :woohoo: Bylo by dobré pokud by se všichni podívali na net a zjistili si něco o výše uvedených místech a rozhodli se zda se budou chtít zastávky zúčastnit. Následně to bude jako jedna z otázek v dotazníků který zde vyvěsím a podle toho se program doladí.
Chtěl bych i obědy doladit tak, že se daný den ráno vybere z jídelníčku a na oběd dojedeme na čas do rezervované restaurace na cestě(ušetří se čas a nervy :woohoo: ) Doufám, že se to vše podaří doladit budu počítat s Vaší maximální spoluprací a schovívavostí :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
01. led 2015 18:45 #123

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Ty zajištěné obědy by byla super věc! DOBRÝ NÁPAD.
Se přiznávám, že mi nevadí se vyhrabat po večeru v 9hod. a někam vyrazit, a takovéto umělé natahování než se všichni posbírají a jsou 2 odpoledne mi připadá jako škoda času. Tak třeba se na ráno někdo taky najde a přidá. A když ne, tak mi to nevadí, nechám si poradit nějaké zajímavosti a klidně vyrazím i sám. Samo sebou k hlavnímu programu se odpoledne připojím.
01. led 2015 19:55 #124

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

Luhamoto napsal: Ty..........................
Se přiznávám, že mi nevadí se vyhrabat po večeru v 9hod. a někam vyrazit, a takovéto umělé natahování než se všichni posbírají a jsou 2 odpoledne mi připadá jako škoda času. Tak třeba se na ráno někdo taky najde a přidá. A když ne, tak mi to nevadí, nechám si poradit nějaké zajímavosti a klidně vyrazím i sám. Samo sebou k hlavnímu programu se odpoledne připojím.


S tímto se nedá jinak než souhlasit - osobně bych radši v těch zmiňovaných 9hod. už radši někde cestou udělal přestávku a svačil :woohoo: .

Na druhou stranu - sraz se koná v půli června , kdy bývá obvykle moje emigrace na Balkán , takže kdoví jak to bude s mou účastí.
Nicméně lokalita je dobrá , organizátor je "sviňa snaživá :woohoo: " ,takže bych se rád zúčastnil.
02. led 2015 13:05 #125

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Malpe jestli jsem to tady ještě nenapsal tak tvoje účast je povinná... Proto jsem ten termín dal takhle brzo takže žádný kašlíky, počasí a jiné výlety se jako omluva nepřijímá. :evil:
Počítám s tebou jako s vůdcem skupiny a slibuju nemusíš se bát Hodyse dáme na předposlední místo, aby se za tebe nedostal :woohoo: Takže si to koukej zařídit předpokládám, že přijedou i nováčci, kteří se budou chtít všichni na tebe určitě podívat legendární konvajsr se ještě k příspěvku vyprovokovat nenechal, takže nevíme jestli se přijede podívat. Takže role ikony CBF klubu ti zatím zůstává.
Honda CBF 1000 RS:)
02. led 2015 19:58 #126

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

Jindřichu , něco jsem ti udělal , nebo proč se mě mstíš ???
A Hodys kdekoli za mnou ? NIKDY !!! -víš že je to "šikula" , ten by zvládnul i "dominový efekt z posledního místa" . (TÍMTO zároveň zdravím oba výše uvedené :woohoo: )
05. led 2015 17:53 #127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Malpe vůbec nic jsi mi neudělal to máš jen za tu sviňu snaživou :woohoo:
Jen bych chtěl vidět co jsi pouhý čtenáři o tom Milanovi jakej to je zabiják :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
06. led 2015 05:52 #128

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

Malp napsal: Jindřichu , něco jsem ti udělal , nebo proč se mě mstíš ???
A Hodys kdekoli za mnou ? NIKDY !!! -víš že je to "šikula" , ten by zvládnul i "dominový efekt z posledního místa" . (TÍMTO zároveň zdravím oba výše uvedené :woohoo: )



Malpe ty Lumpe (jaj to krásně zní :laugh: ) ty mi padneš po ránu po prohýřené noci i s motorkou na přední blatník a říkáš tomu můj dominový efekt jo :laugh:
14. led 2015 19:14 #129

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Mám pocit, že debata o stretnutí nabiera celkom iny směr. Klub je chudší o jednu motorku...dnes jsem Ninu prodal..třeba se ukáže v "našich" řadách. Takže je definitivní na čem přijedu....
chro chro
15. led 2015 19:14 #130

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.193 sekund