Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Ahoj
já to mám taky tak jak tady bylo napsáno na našich akcích přesně vím kdo bude dělat výtržnosti a vymýšlet si třeba noční výlet do Třebíče atd...
U takto masových akcí se většinou ometu přes den ve vyjížďce se snažím držet na kraji mimo hlavní chumel a pak rychle domů :woohoo:
Takže za mě určitě na Luhačkách a nebo nějaké víkendovce.... Hoďte sem datum Luhaček respektive založme jim nové vlákno díky...
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2015 07:39 #551

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Eiffel pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak jsem taky odeslal. ;)
23. čvn 2015 17:59 #552

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Ahoj
já to mám taky tak jak tady bylo napsáno na našich akcích přesně vím kdo bude dělat výtržnosti a vymýšlet si třeba noční výlet do Třebíče atd...
U takto masových akcí se většinou ometu přes den ve vyjížďce se snažím držet na kraji mimo hlavní chumel a pak rychle domů :woohoo:
Takže za mě určitě na Luhačkách a nebo nějaké víkendovce.... Hoďte sem datum Luhaček respektive založme jim nové vlákno díky...


To je hozená rukavice?? V Luhačkách je třeba rezervovat chatky předem...dá se tam zmáčknout na 6-7 lidí do spacáku,. Posledně byl problém, že lidi v ten den odřekli ze zdravotních důvodů, nebo nepřízně počasí a my se pak museli dohadovat s majitelem o slevě za nevyužitou chatku. Bohužel to v tomto není penzion, kde by si každý na své jméno zarezervoval lůžko a bylo by to na něm..Takto ale musím pochválit bandu a za solidaritu, kdy jsme se poskládali po pár kačkách. Napadla mě už loni alternativa v Buchlovských kopcích na Kamínkách
www.kaminka.cz/
je to tam pěkný, ale je tam tráva a pokud by pršelo, tak by to bylo o držku pokud si pamatuju.
chro chro
23. čvn 2015 20:59 #553

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Letní sraz CBF 2015

co su to tie Luhacky :sick:
CBF 600 SA 2004
23. čvn 2015 21:48 #554

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

na podzim již pravidelně pořádáme srázek v Luhačovicích. Jedná se o neformální akci..pokec, dobré jídlo pití, krásný počasí..v sobotu cvičení s Luhamotem na letišti a následně projížďkou po okolí. Spává se podle obsazenosti rekreačních zařízení bud v Bojkovicích, nebo Pozlovicích. Setkává se tam cca 10-15 členů. Bývá to koncem září.
chro chro
23. čvn 2015 22:10 #555

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Letní sraz CBF 2015

:( Trochu ma mrzí, že ste to celkom nepochopili... Nevolám vás na zraz ako taký, ale ak niekto býva blízko, alebo sa v tom čase bude niekde okolo motať, tak by som ho rada stretla a pokecala... ;)
A nie je to veľký zraz, vlani som tam bola a bolo super. Motoriek nebolo veľa a hlavne žiadny blbečkovia... Bola som na masovkách v počte 3 - 4 tisíc a nikdy viac... :evil:
Idem tam s partiou asi 15-20 ľudí, čo sú moja druhá rodina a robíme si vlastný program.
Má to tam svoje čaro... :) Pekné westernové mestečko, super živé divadlo, kone, kozy a iná zverina....
Ja som sa tam cítila dobre :)
Mier bratia a sestri... :) V Luhačkách sa stetneme :laugh:
23. čvn 2015 22:39 #556

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

jsem rád že už tu řešíme LUHAČKY loni mi to bohužel nevyšlo ze zdravotních důvodů ale letos se těším dovoluji si nesměle navrhnout termín 26 . 9 - 28.9 páč v pondělí je svátek a ten víkend by mohl být dlouhý a vydařený navíc pak nám nebude tak dlouhá zimní přestávka
24. čvn 2015 00:09 #557

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Bruty napsal: :( Trochu ma mrzí, že ste to celkom nepochopili... Nevolám vás na zraz ako taký, ale ak niekto býva blízko, alebo sa v tom čase bude niekde okolo motať, tak by som ho rada stretla a pokecala... ;)
A nie je to veľký zraz, vlani som tam bola a bolo super. Motoriek nebolo veľa a hlavne žiadny blbečkovia... Bola som na masovkách v počte 3 - 4 tisíc a nikdy viac... :evil:
Idem tam s partiou asi 15-20 ľudí, čo sú moja druhá rodina a robíme si vlastný program.
Má to tam svoje čaro... :) Pekné westernové mestečko, super živé divadlo, kone, kozy a iná zverina....
Ja som sa tam cítila dobre :)
Mier bratia a sestri... :) V Luhačkách sa stetneme :laugh:


Bruty Šiklův mlýn je pravdu krásný místo na vysočině. Byl jsem tam asi dvakrát a jednou tam chodil i jako inventář v kovbojským ( brácha tam pracoval jako mexikáno u grilu a hrál v kapele). asi 3 km odsud má bratr chalupu. Když budu poblíž, tak se rozhodně ozvu. Přeju fajn akci
chro chro
24. čvn 2015 06:52 #558

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Hodys napsal: jsem rád že už tu řešíme LUHAČKY loni mi to bohužel nevyšlo ze zdravotních důvodů ale letos se těším dovoluji si nesměle navrhnout termín 26 . 9 - 28.9 páč v pondělí je svátek a ten víkend by mohl být dlouhý a vydařený navíc pak nám nebude tak dlouhá zimní přestávka


Hodysku myslím, že jsi trefil hřebík na hlavičku...já se k tvýmu návrhu připojuju. Kvůli prodlouženýmu víkendu tam může být nával...případně budeme muset zamlouvat ubytování o něco dřív.
chro chro
24. čvn 2015 06:58 #559

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Letní sraz CBF 2015

i mně se tento termín líbí B)
24. čvn 2015 11:28 #560

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.657 sekund