Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Protože jsme kost a kůže, tak se nás psi záchranáři nenažerou.....divočáka zdolají právě oni :-). Avatárem jsem byl kdysi, dnes už ne. Takže zátiší motokrásky na Kleštěnci to jistí . Jinak na tryčko nedám dopustit...je od mé milované sestřičky.. :woohoo:

JinT napsal: Jo jo srandičky, prdelky pak si to někdo přečte a nepřijede a kdo toho divočáka sežere... ,Koukejte radši sehnat pořádný nepromoky, nový gumy, a hlavně dobrou náladu protože s nějakejma rejpalama si v kérkonoších poradíme... se řekne že jeho motorku sebral Krakonoš a ani sojka mu nepomůže aby ji našel.

PS: Koukám Keith má zase nového avatara, chlape ty jdeš nahoru... Už jsem tě viděl v něčem jiném jak v tryčku s prstem a musím uznat pán je elagán....

chro chro
10. říj 2014 16:46 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Letní sraz CBF 2015

keith napsal: ........................................................................ Jinak na tryčko nedám dopustit...je od mé milované sestřičky.. :woohoo:
....

[/quote]


Kurňa vás Keithů je ještě víc ???????
Dost na tom,že si vás s bráchem vzájemně pletu . No doufám ,že alespoň sestřička nevypadá jako třetí kopie stejného člověka - tři Kejti to už by bylo opravdu moooooooc ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
11. říj 2014 15:29 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Letní sraz CBF 2015

Malp napsal:

keith napsal: ........................................................................ Jinak na tryčko nedám dopustit...je od mé milované sestřičky.. :woohoo:
....



Kurňa vás Keithů je ještě víc ???????
Dost na tom,že si vás s bráchem vzájemně pletu . No doufám ,že alespoň sestřička nevypadá jako třetí kopie stejného člověka - tři Kejti to už by bylo opravdu moooooooc ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote]


Tipuju že sestra má minimálně lepší účes :) :) :) p.s jinak nic proti Keithově hlavě i já mám stejného kadeřníka jako on strojek phillips bez nástavce
Poslední změna: 11. říj 2014 18:43 uživatelem Hodys.
11. říj 2014 18:40 #83

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma Letní sraz CBF 2015

Mně se nejvíc líbí, jak se v tomto vlákně všechno probere. Od srazu, přes psi záchranáře až k holiči. Aspoň je o čem psát. Jinak jsem na tom strejně, akorát mu to někdy déle trvá, než si na mě udělá čas. :) :) :)
11. říj 2014 21:27 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Kdybychom byli na motorkářích tak Vás teď seřvu a všechny vymažu.... Ovšem protože tady jsou všichni kamoši tak jsem rád, že se tady něco děje... Jen až se přiblíží doba srazu tak budu muset založit nové téma aby si to případní zájemci nemuseli číst celé... Jediná rada choďte sem často a čtěte všechno :woohoo:
PS: Hodys tvůj kadeřník opravdu nemá mnoho práce ale zase je jedno jak tě člověk hladí..... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
11. říj 2014 21:43 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Ahoj
Tak to tady trochu oživím.... Dnes jsem si projel nově otevřenou cestu podél Jizery a musím říct, že to udělali pěkně a pokud nám to zima a slepice nerozhrabou. Bude v Červnu opravdu pěkné svezení... A možná když tam projedeme v Červnu nebude okolo silnice ani moc pomníčků zatím :sick: www.mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=1...3A%22fast%22%7D&ri=0
Honda CBF 1000 RS:)
28. lis 2014 17:54 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Jinak program...:
Zatím jsem zamluvil letiště na pátek...
Na trase viz dřívější příspěvek je vidět odbočka k Mumlavskému vodopádu pokud by se naše baťušky chtěli taky trochu protáhnout a podívat za pěknou přírodou... Další zajímavý bod Bozkovské jeskyně a nad Roprachticema rozhledna.
Pište zda by byl zájem i o nějaký takový program nebo zda budeme jenom ničit gumy.... :evil:
Myslím, že když už se dostanete tak daleko na severovýchod určitě by se neměla porušit tradice navštívit nějaké zajímavé místo :)
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 28. lis 2014 18:40 uživatelem JinT.
28. lis 2014 18:38 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl milda65 pro téma Letní sraz CBF 2015

Za mě - určitě rád si prohlédnu i okolí. Kdo ví, zda se tam ještě pak někdy podívám a pokud ano, tak bych se beztak dostal někam jinam než na oblíbená místa pořadatelů srazu. A jako domácí mají zajisté okolí projeté a jen tak někam do nezáživných končin nás nezatáhnou :)
28. lis 2014 20:07 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Kdybychom byli na motorkářích tak Vás teď seřvu a všechny vymažu.... Ovšem protože tady jsou všichni kamoši tak jsem rád, že se tady něco děje... Jen až se přiblíží doba srazu tak budu muset založit nové téma aby si to případní zájemci nemuseli číst celé... Jediná rada choďte sem často a čtěte všechno :woohoo:
PS: Hodys tvůj kadeřník opravdu nemá mnoho práce ale zase je jedno jak tě člověk hladí..... :evil:


No, na motorkářích je to přeci jen trochu jiný level .... B) Fšici jsou tam chytří, všemu rozumí, každému poradí i přesto, že o věci neví skoro nic. A hlavně je tam spousta sprostých slov, použivatelných až po šestým pivu. Jenže kdyby se někdo takto choval tady, počíháme si na něho na sraze/ stretnutí, a dáme mu hromadně přes držku/po pysku. B) A nebo, a to by bylo horší, mu nááááááááááááááááhodou zmizí přes noc motorka, a ráno půjde domů pěšky. A tož sme radši fšici kamoši :laugh: .

P.S. Tak si říkám kolik příspěvků by musel náš kamarád Hodys napsat, aby dal dohromady takhle dlouhej text :woohoo:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
29. lis 2014 00:00 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Tiráku kdyby jsi věděl to co hodys, že Pacouš slíbil první tisícovce příspěvku flašku a dort... tak by jsi se taky víc snažil...
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2014 10:46 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.875 sekund