Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Jinak Mildo určitě nám půjde o to abychom Vás provezli tím nejlepším co tady máme.... bude to složitý. Protože bohužel většina silnic na sebe nenavazuje :woohoo:
Jinak ještě zjistím kolik stojí hromadná vstupenka do Bozkovských jeskyň a zamluvil bych prohlídku(to však těsně před srazem abychom tam nakonec nebyli s Hodysem sami). Bohužel pro nás jsou tyhle jeskyně poměrně frekventované a prohlídky v sezóně jsou většinou úplně plné.
Taky jsem chtěl zajistit třeba výjezd na některá zajímavá místa jako třeba Zlaté Návrší... Bohužel v poslední době jsem slyšel, že KRNAP tyhle povolenky omezuje... Takže budu muset ještě zapracovat.
Hlavně doufám, že nás do června nepřekvapí silničáři tady u nás mají totiž neskutečný talent rozkopat například jeden měsíc otevřenou silnici s kvalitním asfaltem jenom proto, že nestihli sladit čerpání dotací a potřebovali ještě udělat dva mosty... Takže uvidíme třeba bude vyjížďka od semaforu k semaforu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2014 10:54 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Jen aby nám před srazem Pacouš nerozkopal tyhle stránky, mohlo by to pak být "Semafórum" B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
29. lis 2014 16:52 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl milda65 pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak už jsem klidný - naplánované toho máš dost. Jen jsem tedy ale začal uvažovat o tom, abych si s sebou nemusel pak brát novou řetězovku a sadu pneu :laugh:
30. lis 2014 15:15 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Servis a náhradní díly jsou zajišťený.... gumy mění tirák pokud bude opět tak hodný a přijede autem.... :evil:
Všichni mu budou vděční a ocení jeho oběť :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
30. lis 2014 18:15 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Letní sraz CBF 2015

:) už sa začínam tešiť, a to som Mršku len túto sobotu zazimovala.... ;) Ja som tiež za to aby som sa mohla previezť okolím a spoznať krásy daného regiónu :) Jaskyne, výhliadky, hrady, zámky, múzeá, festivaly, koncerty............................................... čokoľvek čo smrdí zábavou a šťastím :laugh: :laugh: :laugh:
03. pro 2014 21:50 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Letní sraz CBF 2015

Zdarec, delší dobu jsem tu nepříspěvkoval, ale pouze četl :blush: na tenhle srázek v Krkonoších mě rozhodně uvidíte :-) už se těším :) ... absťák po moto začíná letos nějak dřív :(
04. pro 2014 10:12 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Absťák je na místě určitě s tě rádi uvidíme... Hlavně rozmysli jestli dáš i páteční motoškolu...
Asi v dubnu bych rozeslal anketu a uděláme závazné přihlášky... A udělám to tak, že se zaplatí záloha a kdo nepřijede záloha se na jeho zdraví prochlastá a prožere... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
04. pro 2014 20:41 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Bruty beru tě za slovo v našem pokoji pro hosty spí teď jenom kocour takže si ho můžeš zamluvit a po sraze u nás týden zůstat... Protože co jsi napsala nemůžeš na dvěpade stihnout objet za čtyři dny ani kdyby jsi jezdila i ty tři noci :woohoo:
Já mám teď nejhorší práci vybrat ty nejlepší cesty v okolí a že jich tady máme :woohoo: Dneska jsem jel zase vlásenkou pod hradem Frydštejn(natáčela se tam třeba O princezně Jasněnce a létajícím ševci) v minulosti se tam jezdily závody do vrchu a před pár lety tam opravily asfalt... uzonká silnička samá točka asi 2km rozkoše... budete muset přijet na delší dobu :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
04. pro 2014 20:47 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Letní sraz CBF 2015

Čaute, předevčírem jsem na Fejsbůku narazil na jednoho Itala s CBF, kterej tam popisoval jeden moc hezkej výlet ve sněhu a čuměl jsem jak puk, jelikož měl na motce nasazeno něco jako sněhový řetězy. Každopádně při následném pokecu jsem se dozvěděl, že se jejich klub kamarádí s motoklubem v Krnově, a že už v ČR párkrát byl, tak jsme ho s Eddiem pozvali na sraz. A jelikož mezinárodní už jsme, tak třeba ze z toho lety stane ještě mezikontinentální akce ;)
12. pro 2014 10:57 #99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

A proč teď mluvíš o sněhu a řetězech? Doktore snaha o internacionalizaci našeho klubu se cení a i pestrý sraz bude super ovšem nestraš lidi, že si mají kupovat řetězy :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
12. pro 2014 15:57 #100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.676 sekund