Sklípek 2014

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2014

Ano Hodys má pravdu ještě nikdo tady nevyzdvihl Martinovo umění... Je pravda, že ten chlapec na první pohled nevypadá vůbec vábně... Dokonce bych ho přirovnal k jednomu z našich členů. Navíc jeho vkus na motorky taky není moc dobrý.
Ovšem co předvádí v kuchyni... Pokud to jsou opravdu jeho kreace klobouk dolu.
Dlouho jsem se takto nenažral a musím říct, že to byl určitě dobrý základ na večerní pití. Stejně tak druhý den kdy by normální člověk vůbec jíst nepotřeboval a mi jsme se opět stavili na meníčko na dvě hodiny....
Všem členům doporučuji zastavte se tam. Ceny věru nejsou nejnižší(nedejte si smažák, ale něco pořádného :woohoo: ), zážitek je potom opravdu příjemný.
Jen si nezapomeňte při objednání vybrat SUZUKI menu. Díky kuchařově úchylce pro tuto značku dostanete teprve po vyslovení tohoto hesla pořádnou porci :evil: a je jedno jestli si objednáte čaj nebo beafsteak :whistle: .
Honda CBF 1000 RS:)
09. pro 2014 17:35 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2014

Hoďte sem někdo fotky i z oběda.... Nebo rovnou nějaký výběr z hroznů resp. z fotek.
Honda CBF 1000 RS:)
09. pro 2014 17:35 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Sklípek 2014

Jak už naznačil Hodýsek, tak se stává tradicí, že ten kdo to spíská kolabuje na těle. Moje indispozice mě připravila o krásný víkend. Jsem rád za vás, že ste se výtečně bavili.
Viděl sem pár fotek z rezervé stolu u bráchy a myslím, že to bylo vtipný....až dojede, tak z něj něco vymámím a hodím to sem.
chro chro
10. pro 2014 20:21 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2014

To JinT: Jindrichu nezapominej, ze Hodys ma vzdycky pravdu :) ;)
Diky jadru za super noc ve Vrbicich i kdyz nyni to vnimam, jako hodne zivy sen, ponevadz to byla celkem fofrovacka. A to je tim, ze s vami je vzdy zabavy kopec a to cas leti. Nicmene vas vzdy rad vidim a vzdy rad uvidim. Cao na Srazu 2015
27. pro 2014 19:52 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.882 sekund