Sklípek 2014

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2014

tak zatím mám potvrzeno že vše klape sklípek a penzion je zamluvený zítra večer nahlásím počet


zatím jede:
JIN T
Klárka
Katka
Hodys
Eddie
Keith +1


zítra mi potvrdí další :)
Poslední změna: 12. lis 2014 22:09 uživatelem Hodys.
12. lis 2014 22:08 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2014

Čaute děcka. Hlásím, že nejedu, jelikož budu v tom termínu sjíždět alpské stráně na prknech zvaných ski. Budu v duchu s vámi a rozhodně nebudu přijímat noční telefonáty! :evil:
13. lis 2014 09:19 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2014

Doktore proto jsem ti taky volal...takže, teď už vím, že nejedeš dobře :woohoo: tvoje chyba, protože se bude jistě jednat o velmi sofistikovanou akci s maximální kulturní náplní. Jinak do alp mi přeci jezdíme na motorkách na co chceš prkna? ale pokud na tom trváš mi děláme takové kapsy dá se to přidělat na sněžný skůtr z boku a lyže v tom drží takže jestli chceš můžeme ti je dodat a když je přiděláš vedle kufru můžeš spojit koníček se zábavou a jet lyžovat na motorce :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
13. lis 2014 16:14 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2014

Tak upřesnuji počty nahlášeno mám


JIN T
Klárka
Katka
Hodys
Eddie
Kravítko
Keith
Linda
Ondřej
Eva



podrobnější mapka


Poslední změna: 13. lis 2014 21:29 uživatelem Hodys.
13. lis 2014 19:24 #24

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2014

Jindřichu, zajímavý nápad, ale nejdřív ho vyzkoušej na svý motce, a až s tím sjedeš Hahnenkamm, tak o tom možná začnu uvažovat ;)
14. lis 2014 09:31 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2014

Tak ještě upřesnění k tomu 6.12.2014 ...příjezd na penzion je možný od 16 hodiny , což by bylo fajn aspoň se v klidu sejdeme ubytujeme nejpozději bych viděl příjezd v 17:30 ... mezi 18:00- 19:00 půjdeme do sklípku ... večeře budou obložené talíře,co komu zbyde z jídla může si vzít prý na penzion , na penzionu je kuchyňka a lednička společná

sklípek
večeře , víno :-) omezený počet lidí ve sklípku je 15 :-) což splňujeme


ubytování
3 čtyřlůžkové pokoje ,1 dvoulůžkový , a 1 dbvoulůžkový s dvěma přistýlkami , 2 sprchy pro společné užívání 2 x wc

kuchyňka,lednice

snídaně
dovézt si vlastní jídlo,někomu prý někdy zbyde z večeře ale máme si raději něco dovézt do lednice :-)


ceny
jak jsem psal nocleh 300,- za lůžko , vstup do sklípku 500,- za osobu

nahlásil jsem všechno počítají s náma , a těší se na nás :laugh:

dobrá zpráva je že možná dorazí i Boco jsem s ním v kontaktu tak uvidíme :)
Poslední změna: 14. lis 2014 23:29 uživatelem Hodys.
14. lis 2014 23:23 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2014

Já jsem v kontaktu z Hodysem a on to organizuje prostě komplet a skvěle. Já jsme nabídl odvoz už jsem trochu připraven jet i PRAHA-TŘEBÍČ-BRNO-SKLÍPEK... Takže se asi nemusíte o cestu starat jestli Vám nebude vadit Ford Transit a společná cesta.
Přemýšlel jsem nad tím a protože z Prahy asi pojedete čtyři tak se asi vyplatí Vás vyzvednout než Vás nutit jet třeba do Poděbrad ale to se ještě domluvíme takže sklepu zdar :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
15. lis 2014 12:06 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2014

JinT napsal: Já jsem v kontaktu z Hodysem a on to organizuje prostě komplet a skvěle. Já jsme nabídl odvoz už jsem trochu připraven jet i PRAHA-TŘEBÍČ-BRNO-SKLÍPEK... Takže se asi nemusíte o cestu starat jestli Vám nebude vadit Ford Transit a společná cesta.
Přemýšlel jsem nad tím a protože z Prahy asi pojedete čtyři tak se asi vyplatí Vás vyzvednout než Vás nutit jet třeba do Poděbrad ale to se ještě domluvíme takže sklepu zdar :woohoo:


určitě beru svoz s Rainman Reisen :) 2 místa Třebíč
17. lis 2014 19:52 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2014

Dobře Milane nemusím tady ani psát, kde tě vyložím(ty to víš :evil: ) a dál pojede jen Káťa takže bude jen na tobě zda se dokážeš do neděle k nám do sklípku dostat máš to 32km takže to snad zvládneš...já to dám Rainman Raisen
Honda CBF 1000 RS:)
17. lis 2014 20:04 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2014

JinT napsal: Dobře Milane nemusím tady ani psát, kde tě vyložím(ty to víš :evil: ) a dál pojede jen Káťa takže bude jen na tobě zda se dokážeš do neděle k nám do sklípku dostat máš to 32km takže to snad zvládneš...já to dám Rainman Raisen


nevyslovuj to město kde mě chceš nechat :laugh: :laugh: :laugh: dobře vím co myslíš je to zase Tvá konSPYRAce :laugh: :laugh: :laugh: Této zprávě rozumíme naštěstí jen mi dva :)
18. lis 2014 01:16 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.580 sekund