Sklípek 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Sklípek 2015 vytvořil uživatel JinT

Ahoj sklípek je za námi ať žije sklípek
Domluvil jsem možnost od ledna do dubna navštívit sklípek v Jaroslavicích, který jsme už z jara navštívili...
Snad úspěšně jen to počasí nám tenkrát moc nevyšlo... Proto si zkusme zkrátit zimu a sejít se před srazem :woohoo: .
Cena by byla jednotná za jednu noc s teplou večeří a snídaní a neomezenou degustací zaplatí jedna osoba 700kč.
Cena je asi obvyklá a prostředí je velmi pěkné. Pište kdo budete mít zájem kapacita je cca 12až15ks.
Napište kdy mají děti prázdniny a kdy by se Vám to hodilo snad to dokážeme doladit. Píšu to tady opět dost dopředu takže se určitě dá vybrat dost vzdálený víkend který bude pro všechny OK. :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
10. pro 2014 20:16 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Tak aby se měli účastníci zájezdu na co těšit.... Milan vymyslel program. Dopoledne návštěva motokárové dráhy abychom od těch motorů úplně nevypadli a pak návštěva restaurace Akát a po spořádání Suzuki menu vyrazit směr sklep....
Honda CBF 1000 RS:)
11. pro 2014 10:30 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

Tak našel jsem dvoje motokáry v Brně jedny jsou v kryté hale elektrické motokáry a druhé překvapivě i v zimě venku benzínové motor 270ccm v Brně -Modřicích

mluvil jsem zatím s pánem co provozuje ty benzínové,jezdí se za každého počasí jen v zimě je to omezené na víkendy a půjčují i pláštěnky :laugh: ,před potvrzením termínu by jsme zavolali jak to vypadá zda je sníh atd zda není nějaký problém ale říká že i na sněhu se dá jezdit což by mohlo být zábavné ...pouští naráz 10 motokár takže se dá zazávodit a dá se domluvit prakticky jakýkoli druh závodu,od klasických 10 minut ,přes sprint až po vytrvalostní hodinku pokud by nás bylo víc že bychom se střídali po časových úsecích jako v Le-Mans,cena je za 10 minut 170 kč pokud budeme skupina víc jak 6-ti lidí

www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s...456516,d.d2s&cad=rja
Poslední změna: 11. pro 2014 19:20 uživatelem Hodys.
11. pro 2014 19:19 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

elektrické vypadají takto

koukal jsem na video co tam je dole a nevypadá to špatně i když to nejezdí na benzín,možná to omrknu živě až budu v Brně oboje


www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s...456516,d.d2s&cad=rja
Poslední změna: 11. pro 2014 19:25 uživatelem Hodys.
11. pro 2014 19:21 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Člověče když jsi to napsal tak jsem se zděsil elektro... fuj žádný motor řev a čoud. Doufám, že se obětuješ pro klub a budeš nám referovat :woohoo: vypadá to opravdu dobře. A to, že případně s námi pojedou naše ženy je snad jasné... Je pravda že klasické káry jsou skoro jako posilovna.
Honda CBF 1000 RS:)
11. pro 2014 19:45 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

No, vídím, že jste se ve sklepě bohatě inspirovali. :) Klasické motokáry miluju, jenom jak píše Jindřich, je to makačka. Když jsem je jel poprvé v životě, po první desetiminutovce jsem nemohl půl hodiny ruce vůbec rozhejbat, jak mi ztvrdla předloktí. Ještě uvidím, jak budeme mít doma jarní program a případně se přidám k turnusu.
12. pro 2014 10:51 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Ahoj
Doktore já jsem si přečetl ten přiložený odkaz a je to docela zajímavé mohlo by to být snadno ovladatelné takže se budeme moct pořádně předjíždět... a na ruce to tak náročné nebude. :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. pro 2014 16:00 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Tak bych to tady chtěl trochu oživit, aby nedošlo ke spekulacím napíšu to jako první dnes jsme se s Hodysem v zájmu skupiny obětovali a jeli jsme vyzkoušet do Brna motokáry které bychom Vám chtěli nabídnout jako doplňující program v sobotu před návštěvou sklípka. Bylo to super cena relativně příznivá 190kč za 8min je asi normální taxa. Bohužel jsem Hodysoj moc nevěřil když mi vykládal, že je prakticky profi závodník :evil: ten parchant je opravdu hodně rychlej...
Asi hraje roli že vozím navíc batoh ale on ten previt udělal čas na zápis na TOP listinu... já jsem mu odstínil všechny ostatní dravce a on si jel pro titul jsme prostě stájoví kolegové... Né bylo to supr řádili jsme jako malí kluci... Hned bych jel znovu kdyby dali slevu pro závislé nadšence odvážela by mě sanitka s akutním vyhřeznutím šlach...
Návrh zní jasně napište mi jestli souhlasíte... Skoro všichni budeme mít sebou naše polovičky... Mohli bychom udělat rezervaci na vcelku přesny čas odhaduji po obědu v Akátu bychom se mohli na třetí přesunout na motokáry a potom bychom mohli udělat program takto. Aby ty naše baby nebrněli a nepomlouvali nás udělal bych závod týmů Erneste jestli nevezmeš paní vybereme ti barmanku :woohoo: a pokud by se nechala obsluha přemluvit mohli bychom udělat malé Le Mans.... Muselo by se to ještě doladit. Jinak se dá samozřejmě jet všichni proti všem na čas atd.... Viděl bych to na dvě až tři jízdy...
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 19. led 2015 21:58 uživatelem JinT.
19. led 2015 21:55 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

:laugh: nádhernej článek Jindro ještě teď se směju můj stájový kolego a děkuju za pochvalu však i Ty jezdíš pěkně rychle myslím že jsme týmu ostudu neudělali :laugh: opravdu doporučuju vyřádili jsme se na maximum bolí mě úplně všecko ale stojí to za to po letech si zařádit :laugh: a tos klukům neřekl jak jsem s mým Nissanem microu 2xzabloudil v nadzemních i podzemních gaážích a jak jsem zápasil se závorou při výjezdu inu nástrahy velkoměsta :laugh: :laugh: :laugh:
vypadalo to přesně takhle :)

20. led 2015 08:32 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Sklípek 2015

Stručne a jasne: za mňa motokáry určite ÁNO! :woohoo:
21. led 2015 14:52 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.617 sekund