Sklípek 2015

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Ahój, děcka! Jedu! V sobotu ráno se dopravím do Brna na motokáry, manželka s dětmi pak pokračuje na sever, takže bych byl rád, kdyby mě pak někdo přibral do plechovky a dopravil do sklépku. :whistle:

V neděli se uvidí. Kdyby byl přítomen některý ze severomoraváků a hodil mě do Frenštátu či poblíž, budu rád. Jinak by mi asi stačilo, kdby mě někdo přiblížil do Znojma nebo do Brna. Manželka mě pak vyzvedne cestou domů.

Ty motokáry jsou venkovní nebo halové? Abych věděl, co s sebou do báglu. Blembák to asi bude chtít vzít, což?

No, už se na vás kupodivu zase těším. ;)
Dochtor
Poslední změna: 23. led 2015 19:53 uživatelem Dr.Pilulkin.
23. led 2015 19:51 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Ahoj doktorskej z brna tě vezme náš bus ale počítej i s obědem zkusím se domluvit s Keithem a Martinem.
V restauraci Akát minule jsme dostali skvělí oběd a perfektní přivítání. Potom bych chtěl tak na třetí hodinu zamluvit motokáry. Je to vnitřní hala je tam i relativně teplo tak na mikinu přilba se ti bude hodit. Ovšem erární mají jen si musíš koupit kuklu je to na tobě.Následně se můžeme hromadně přesunout. Taky se těším.
Honda CBF 1000 RS:)
24. led 2015 18:31 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Tak to je bezva. Já myslel, že motokáry jsou před obědem. V tom případě je to v pohodě. Budu v Brně už na oběd. Ta hospoda je v Bystrci? Jestli pojedeš po D1, možná bychom se mohli srazit někde před Brnem na benzince, aby žena nemusela bloudit po štatlu. Co ty na to?
24. led 2015 22:05 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jasne ja musim ještě doladit detaily s Hodysem jestli pojednou a zeptat se eddiho a případně zběrny bus na D1 nasměrovat třeba na deviti křížích by se to dalo zrealizovat....
Honda CBF 1000 RS:)
25. led 2015 09:01 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2015

Čaute.
Jindro mám prosbičku. Edie mi už posilal echo SMS s termínem 14-15. unor. Hoď jsem prosim podrobnosti programu. Ty motokáry je užasnej nápad, šel bych ty elektriky, sic se zvukem jak na autodromu, ale vyzkoušet max krouťák od 0 otáček B) . Přiklánim se k motokáření po obědě, to by jsme s Evou, včetně předání dětí, stíhaly i s obědem
Jinak se s Evou zúčastníme, pač vás vždy rádi vidíme. Je svámi totiž velká legrace :laugh: ;)
Poslední změna: 25. led 2015 12:01 uživatelem Ondrej.
25. led 2015 11:54 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Sklípek 2015

Tak trvalý jádro už zase jede na chlastačku, kde berete ten čas...? :-)
Honda CBF 1000 2010
26. led 2015 16:15 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2015

Marty čas nejde vzít, ale může se udělat :silly: ;)
26. led 2015 19:50 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Sklípek 2015

Akát zamluven. Bratr si povzdechl nad termíny našich akcí...vychází mu to na službu...pro nás dobrý..bude vařit sám šéfkuchař
chro chro
30. led 2015 18:55 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

keith napsal: Akát zamluven. Bratr si povzdechl nad termíny našich akcí...vychází mu to na službu...pro nás dobrý..bude vařit sám šéfkuchař


tak to budeme mít opět skvělý full servis od SUZUKI :-) ať to bere z té lepší stránky , může s námi strávit aspoň nějaký čas , předvést nám skvělou show,být na chvíli nejoblíbenějším členem klubu a nejsledovanější osobou a ještě je za to placený :-)

dělám si srandu samozřejmě ,mám plán příští sklépek vybere tvůj brácha aby mu vyšel termín a navíc sklépek vybraný šéfkuchařem to je výzva a můžeme porovnat který byl nej ale bude to těžké všecky akce CBF jsou totiž nejlepší :-)
31. led 2015 01:39 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jo to věřím že se Milan těší... ten parchant žlutej byl zase tak rychlej že už máme člena CBF clubu v top 25 v Brněnské Kart areně... Takže budeme mít v sobotu co dělat a radím nesmíme ho nechat rozjet jinak ho za chvilku uvidíte jedině za sebou :evil: Nevím proč všichni moji kamarádi musí bejt na motokárách rychlejší než já :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
31. led 2015 17:00 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.640 sekund