Sklípek 2015

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

JinT napsal: Ale malpe ty jsi šikovně zámluvil ze jsi se na nás nepřijel kliknout vim ze jsi to mel daleko ale šance jsi mel dost tvrdé jádro kecalo az do šesti a mi borci jsme byli už v šest na snídani aby se mi rozběhl metabolismus a mohl jsem jet ještě v neděli domu :woohoo:


má pravdu ten chlapec Malp mohl dorazit o hodně přišel třeba o pěvecké výkony KEITHA :laugh: JEHO PODÁNÍ PÍSNĚ ,,TA NAŠE HOSPODA OD ZHORA OD SPODA ´´ bylo nepřekonatelné právě v těch 6 ráno (líbila se mi Jindrova poznámka k této písni jak Keith přišel na píseň o hospodě ve sklépku :laugh: :laugh: :laugh: )
16. úno 2015 20:32 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Sklípek 2015

Ako sa nám tu pekne rozbehla diskusia :)

Nezabudli ste náhodou na tú búračku v drevenej klopenke, ako ma tam jeden tu už veľakrát menovaný poslal do hodín a mantinelu v 2hej jazde? ;)
No, asi som to mal to mal brať ako varovanie pred finálovou 3 jazdou! :evil:
16. úno 2015 21:42 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

boco818 napsal: Ako sa nám tu pekne rozbehla diskusia :)

Nezabudli ste náhodou na tú búračku v drevenej klopenke, ako ma tam jeden tu už veľakrát menovaný poslal do hodín a mantinelu v 2hej jazde? ;)
No, asi som to mal to mal brať ako varovanie pred finálovou 3 jazdou! :evil:



přemýšlím kdo to asi jen tak může být ;)

podle toho jak jsi v té 3 jízdě bojoval na rovince tě to nevarovalo ale spíš namotivovalo :laugh: byl to krásný souboj jen mě mrzí ten konec ale máme zážitek parádní
17. úno 2015 00:01 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jo závod to byl parádní jen nám zapomněli zdůraznit, že motokáry se nejedou proti jednotlivci ale proti hodinám... Proto na výsledkové listině vcelku překvapivě vyskočil Ondřej jako třetí a ne Ernest, který náš vláček vodil. Výsledková listina je nekompromisní a prostě započte jen to nejrychlejší kolo... :whistle:
Každopádně, aby se nám ten Milan nechtěl odhlásit z fóra musíme uznat vyhrál všechny rozjížďky a byl z nás nejlepší...
Pro příští akci mě napadlo dáme ho jezdit s holkama... Já bych měl šanci být první a Milana budou víc brzdit a čas taky nezajede :woohoo: Nebo se za něj Klára pověsí jako za Eddiho a já půjdu domu s ostudou, protože zajede lepší čas....
Tak radši ne... Prostě se s tím milanem budeme muset popasovat v naší rozjížďce :evil: nasadíme ho na první místo a když nám bude štěstí přát uvidíme ho až v cíli... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2015 08:08 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

Konečně tu padlo téma holky a motokáry , protože děvčata se držela statečně a jezdí parádně ještě pár akcí a budeme se divit a porazí nás všecky,navíc hoši pokud budeme na každé akci tolik jíst (i když ono je těžké odolat páč Marty a jeho kolegové v Akátu i Růženka ve sklépku u Mühlbergerů vaří skvěle) budeme těžší a těžší a už nás ty stroje ani neuvezou ... takže holky velká pochvala :) a těšíme se na fotky
17. úno 2015 14:32 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2015

Zdar borci motorkarysti. Tak me napada , ze pres leto by jsme byly CBF club a prez zimu motokar club. Zazitky jsou stejne hodnotny :) .
Opet skvely vikend s jadrem a opet jsem moc rad , ze.jsem se s vami seznamil a nyni jiz znam. Sic mam jeste dnes priznaky (v tele), totalni demolice organismu, ale to s klidem menim za zazitky s CBF. :woohoo: :side:
Huraaaaa
17. úno 2015 15:25 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Koukám Milane takových příspěvků během dne..... ty děláš zase jako tuhle když jsem se tě zeptal co děláš v práci? a ty na to: NO NIC a já jsem ti řekl, ale to jsi snad dělal včera ne? a ty: NO JO, ALE PROŘÁD TO NEMÁM HOTOVÉ.... :woohoo:

Jinak máš pravdu holky bojovali statečně jsem rád, že nám nedaly košem a snad na nich bylo i vidět, že je to baví.... A věřím, že kdyby jely třetí jízdu určitě by jí dokončily bez havárie... Naštěstí jim chybí ten testosteron. :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2015 16:21 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Sklípek 2015

Ked sme pri tych dievcatach - neda mi nespomenut co sme poculi po jazde od jednej z nich - "to bylo skvele!! Je to je lepsi jak sex!" :evil:
17. úno 2015 16:42 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jo ale ta mela podsedak :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2015 18:04 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jinak erneste doufám ze tvoje paní se nerozhodla je s nama az potom co jsi ji zdělil tuhle informaci o motokarach :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. úno 2015 18:27 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.684 sekund