Luhačovice 2015

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Jo to by se mu líbilo nechat si od sestřiček proplachovat dutiny...
Rozhovor pacienta se sestřičkou:
Sestři mě nestojí. Ukažte jak je to možné, ale stojí podívejte... No jo stojí ale nestříká, ale stříká podívejte.... Sestři ještěeee...

Tiraku ta noha je pravá... jsou teorie, že motorku ubrzdíš přední brzdou tak se koukej pochlapit a přijeď... :evil:
Pokud přijedeme za tebou strhneme všechnu pozornost sestřiček na nás a budeš mít smůlu...
Ikdyž pro tu srandu bych k tobě snad tu naší kolonu namířil a v přilbách bych se ti hrnul na pokoj podle mě bychom se dostali i do novy.... Dvacet zakuklenců přepadlo nemocnici... Na jakém pokoji ležíš?
Honda CBF 1000 RS:)
25. zář 2015 07:26 #101
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Malpe mototaxi to zní dobře nevím jestli se s tebou nebude Ada bát nezapomeň že na sraze bude i Hodys a mezi váme je vždycky takové jiskření znáš ho....
Honda CBF 1000 RS:)
25. zář 2015 07:30 #102
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 13

Odpověděl Aďa pro téma Luhačovice 2015

Jeee diky moc za nabidku B) ale bez mojej malinkej by mi to asi bolo luto...a tiez uz som upravila svoje plany kedze mam iba par dni volno nez sa vratim do blazinca-prace a frcim busom :sick: na slovensko za mojim malym synovcom....esteraz diky moc za milu nabidku B) a prajem pekny vikend vam vsetkym...isto bude pekne B) kedze sa poveziem busom :laugh:
Poslední změna: 25. zář 2015 12:59 uživatelem Aďa.
25. zář 2015 12:58 #103
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma Luhačovice 2015

Ahoj,
tak motorka připravena, teď už jen dohodnout čas odjezdu od benzínky OMW za Brnem.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Jelikož bude ráno zima a deštivo, tak bych dal sraz u benzínky déle. Na kolikátou se dohodneme?

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.




edit.:
Jinak beru s sebou kameru, pokud budete chtít, můžeme udělat nějaké video :)
Poslední změna: 25. zář 2015 17:27 uživatelem elektrikarCZE.
25. zář 2015 17:13 #104
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Luhačovice 2015

JinT napsal: Jo to by se mu líbilo nechat si od sestřiček proplachovat dutiny...
Rozhovor pacienta se sestřičkou:
Sestři mě nestojí. Ukažte jak je to možné, ale stojí podívejte... No jo stojí ale nestříká, ale stříká podívejte.... Sestři ještěeee...

Tiraku ta noha je pravá... jsou teorie, že motorku ubrzdíš přední brzdou tak se koukej pochlapit a přijeď... :evil:
Pokud přijedeme za tebou strhneme všechnu pozornost sestřiček na nás a budeš mít smůlu...
Ikdyž pro tu srandu bych k tobě snad tu naší kolonu namířil a v přilbách bych se ti hrnul na pokoj podle mě bychom se dostali i do novy.... Dvacet zakuklenců přepadlo nemocnici... Na jakém pokoji ležíš?



Jindro ale Ty už žádnou pozornost strhávat nemůžeš, bo by dotyčné sestřičce Klára tuším asi vyprášila kožich ;) Dnes jsem byl přesunut do domácího léčení, bo o prodlouženém víkendu čekají nával, hele dávejte na sebe pozor, jo? B) Takže Vás budu vzdáleně pozorovat z Kopru, a tady mi budete pravidelně podávat hlášení. Telefon vypínám :whistle: Jo, při nástupu jsem na sesterně našel dvě sestřičky, kolem pětadvaceti, ta jedna mě zapsala, a že jestli můžu jít do trojky. Tak říkám jako že s nima určitě, ale pak mi vysvětlila že myslela jen číslo pokoje. Blondýna, no :)

Jo, dneska to vypadalo tak jako žeby, zas tam byla jedna z nich, a říká, že : "Jedete domu, to si zapícháte" tak na ni koukám že jako co, no a ona mi vrazila do ruky dvě krabice injekcí na ředění krve se slovy "aspoň jednou deně prosím :lol:
Musím říct že tam byly sestry ochotný, i když jsem zazvonil ve čtyři ráno že potřebuju prášek, žádnej problém. Jídlo dobrý, doktoři skvělí. Nebýt to nemocnice, klidně bych se vrátil B) .
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 25. zář 2015 18:13 uživatelem tirak.cz.
25. zář 2015 17:55 #105
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Luhačovice 2015

Aďa napsal: ...isto bude pekne B) kedze sa poveziem busom :laugh:


Nebude, přijede Jindra B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. zář 2015 17:58 #106
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

elektrikarCZE napsal: Ahoj,
tak motorka připravena, teď už jen dohodnout čas odjezdu od benzínky OMW za Brnem.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Jelikož bude ráno zima a deštivo, tak bych dal sraz u benzínky déle. Na kolikátou se dohodneme?

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


:)


Zdarec ,no vypadá to na levačku-pošlu ti " sz" ,ať to tady nezanášíme.
25. zář 2015 19:06 #107
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

Aďa napsal: Jeee diky moc za nabidku B) ale bez mojej malinkej by mi to asi bolo luto...a tiez uz som upravila svoje plany kedze mam iba par dni volno nez sa vratim do blazinca-prace a frcim busom :sick: na slovensko za mojim malym synovcom....esteraz diky moc za milu nabidku B) a prajem pekny vikend vam vsetkym...isto bude pekne B) kedze sa poveziem busom :laugh:


OK ,zdarec M
25. zář 2015 19:32 #108
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Luhačovice 2015

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

26. zář 2015 02:03 #109
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Luhačovice 2015

Začal oficiálně o odstranění popisu rainman protože se teď všichni můžete podívat odkud vítr fouká je to že slovenska a zbabělec nakonec ani nevyjel
Honda CBF 1000 RS:)
26. zář 2015 09:02 #110

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.670 sekund