Luhačovice 2015

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Neboj nezmrznem...jsou tam krbový kamna s výměníkem, který vytopí celou chatu i v zimě...(podle slov lidí, co tam jezdí)
chro chro
15. zář 2015 07:17 #71
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Luhačovice 2015

keith napsal : Neboj nezmrznem...jsou tam krbový kamna s výměníkem, který vytopí celou chatu i v zimě...(podle slov lidí, co tam jezdí)

No sice jsem čekal odpověď ,,neboj kamaráde, bude o tebe dobře postaráno. Dívky už se těší, záda namasírují a zahřejou. No což, budu si muset vystačit i s krbovými kamny a domácí pálenkou. :laugh:

PS: Možná dotaz pro Pacouše, ale poslední příspěvek se od Keitha, se mi nezobrazil správně. Až při pokusu o příspěvek, nikoliv již v náhledu. Snad to nebude chyba v Metrixu.
15. zář 2015 17:51 #72
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Hele dívky budou, ale každý ze svých zásob prosím(musel jsem sehnat nové spacáky dají se spojit a jeden váží 850g 16x30mm to je asi to jediný co se nám na cesty ještě vejde :evil: )... A Davide jezdíš líp jak bratr ale doufám, že ho sebou vezmeš, protože se mi už zbíhají sliny tak ho nech vyniknout... a Kašlu ti na nízkorozpočtový pokud pojede Márty ať vezme pořádný steaky nebo kus Krávy ať se stihneme na zimu zaobalit.... abychom všichni přežili.
Honda CBF 1000 RS:)
17. zář 2015 09:06 #73
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Díky ty lichotníku.....ale obávám se, že Marfy nepřijede, nebo max jeden den(noc??..)
Nicméně jsem u něj zamluvil maso i s naložením..na hlavu cca 600 g (krkovice, kotleta, kuřecí prsa) + cca 15 L guláše....hlady nepojdeme :-)

Ps: říkáme tomu CBF stretnutie...nie CBF obžerství :-) :-) :-)
chro chro
17. zář 2015 12:17 #74
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Luhačovice 2015

Nemějte obavy o dívky, já jen aby řeč nestála. :laugh:
Keithe nechci ti to nějak komplikovat, ale u mě vezmi maso jen na tu sobotu, dle toho co budeš kuchtit. K tomu si dám 4 lahváče Birelu a jsem poklizený.
17. zář 2015 20:50 #75
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

Luhamoto napsal: Nemějte obavy o dívky, já jen aby řeč nestála. :laugh:
Keithe nechci ti to nějak komplikovat, ale u mě vezmi maso jen na tu sobotu, dle toho co budeš kuchtit. K tomu si dám 4 lahváče Birelu a jsem poklizený.


Héééézkýýýýý , prý .......vezmi bílé maso jen na sobotu....se nezdá ,slušňák jeden :woohoo:
18. zář 2015 19:55 #76
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Luhačovice 2015

Malp napsal:

Luhamoto napsal: Nemějte obavy o dívky, já jen aby řeč nestála. :laugh:
Keithe nechci ti to nějak komplikovat, ale u mě vezmi maso jen na tu sobotu, dle toho co budeš kuchtit. K tomu si dám 4 lahváče Birelu a jsem poklizený.


Héééézkýýýýý , prý .......vezmi bílé maso jen na sobotu....se nezdá ,slušňák jeden :woohoo:


Hele Malpe, Keith říkal, že v sobotu budou na srazu roštěnky. A já rozhodně nemám důvod mu nevěřit. :P
Akorát mě trochu znervóznilo, že je objedná u bratra, ale možná je tam jenom naloží jak píše. :whistle:
Poslední změna: 18. zář 2015 21:57 uživatelem Luhamoto.
18. zář 2015 21:55 #77
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

Čau boys :) ,
nebudu to číst celé ,tak mě snad neukamenujete za dotaz .Vypadá to , že bych mohl hodit voko v sobotu ( nebo v neděli ) na srázek (služba mě začíná až od pondělí 28.9.) ,tak bych rád věděl časově kdy je co domluvené v sobotu , event. v neděli. Mám to tam z Brna hodinku,tak abych vás ráno zbytečně nebudil ,když (zase :woohoo: ) budete chrápat do oběda :woohoo: :woohoo: :woohoo: .
Za odpověď děkuji předem i zadem .
21. zář 2015 13:58 #78
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Super zpráva a ty jsi zjistil, že budeme všichni chrápat v jedné cimře tak se bojíš té kakofonie která pravděpodobně naruší statiku chaty severka a radši dorazíš z domu jo... a je ti jasný že pokud přijedeš v sobotu večer s tebou pojede min 20kamadárů na nocleh po první noci :woohoo: :evil: :whistle: já jsem si sehnal americký prášky a ty prý na spaní pomůžou ještě jsem je netestoval tak uvidíme....Ovšem kdyby byl zájem vezmu ti taky a přijeď na celou zábavu ať si na tebe může každej šáhnout takhle si tě neužijeme...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 16:43 #79

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

Jindro,nezapomeň,že ty prášky ( na fotce ) se nekoušou ,ale polykají celé . :blink: :S
21. zář 2015 19:35 #80
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.654 sekund