Luhačovice 2015

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Malpe...moc rádi tě uvidíme a pochybuju, že nás vzbudíš :-))))


LIDI VEMTE S SEBOU FOTKY NA FLASCH , CD.....BEREME S SEBOU PROJEKTOR A PLÁTNO...MŮŽEME SE PODĚLIT O ZÁŽITKY Z MOTOSEZONY
chro chro
21. zář 2015 20:19 #81
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Malpe superrrr


LIDI BUDEME BRÁT NA CHATU PROJEKTOR A PLÁTNO. POKUD MÁTE ZÁJEM VEMTE S SEBOU FOTO Z MOTOSEZONY..MŮŽEME KUKNOUT
chro chro
21. zář 2015 20:27 #82
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Dík malpe trochu se bojím velikosti ale snad když se to podleje dost alkoholem věřím, že se to rozpustí...
Davide nenapsal jsi fotky z motodovolené aby Ernest nepřivezl fotky z chorvatské nuda pláže to by nikoho nebavilo... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 20:40 #83
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Luhačovice 2015

Napiš seznam lidí co eviduješ abychom věděli na koho se těšit a taky si ověří všichni zda se s nima počítá... A Martymu řekni že se musí ukázat všichni členové se budou chtít podívat na ten přírodní úkaz... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 20:41 #84
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Žil : pá/so/ne
Jindra+Klára : pá/so/ne
Boco : pá/so/ne
Ondra+Eva : pá/so/ne
Hodys : pá/so/ne
Márty+Aďa : pá/so/ne
Keith+Káťa : pá/so/ne
Elektrikář : pá/so/ne ???
Bruty : pá/so/ne ???
Čahec : pá/so/ne ???
karl : so/ne
Eddie+Kravítko : so/ne
Luhamoto : so
Loto : so
Aďa : so
Malp : ???
Tirák : ???
Překvapení : ne


Pá : 14
So : cca 20
Ne : cca 21
chro chro
22. zář 2015 07:54 #85
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice 2015

Lidé s otazníky svoji účast oznámili v minulosti na fóru, ale nepotvrdili v tabulce ani svou účast nezrušili. Malp přijede podle toho jak se vyspí, Tirák podle zdravotního stavu, Suzuki bratr podle volna. Já se tam taky možná ukážu podle počasí :woohoo:
chro chro
22. zář 2015 08:01 #86
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

keith napsal: Lidé s otazníky svoji účast oznámili v minulosti na fóru, ale nepotvrdili v tabulce ani svou účast nezrušili. Malp přijede podle toho jak se vyspí, Tirák podle zdravotního stavu, Suzuki bratr podle volna. Já se tam taky možná ukážu podle počasí :woohoo:


Slovy Heleny Růžičkové ze Slunce seno.... "Neser mě Blaženo " ,sobota - úderem 8 - 9 jsem tam jak na koni - podle toho,jak se vymáčkneš . V kolik hodin máš naplánováno raní vyšukání s hygienou , jak dlouho budete okupovat švédské stoly ,držet siestu a následně se usadit na své drakouše a milostivě vyrazit :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

P.S.1 z technických důvodů so /ne
P.S.2 pokud jede někdo v sobotu z ,nebo přes Brno a chce , tak můžem ráno po cestě mrznout společně :woohoo:
Poslední změna: 22. zář 2015 20:10 uživatelem Malp.
22. zář 2015 20:08 #87
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma Luhačovice 2015

Malp napsal:

keith napsal: Lidé s otazníky svoji účast oznámili v minulosti na fóru, ale nepotvrdili v tabulce ani svou účast nezrušili. Malp přijede podle toho jak se vyspí, Tirák podle zdravotního stavu, Suzuki bratr podle volna. Já se tam taky možná ukážu podle počasí :woohoo:


Slovy Heleny Růžičkové ze Slunce seno.... "Neser mě Blaženo " ,sobota - úderem 8 - 9 jsem tam jak na koni - podle toho,jak se vymáčkneš . V kolik hodin máš naplánováno raní vyšukání s hygienou , jak dlouho budete okupovat švédské stoly ,držet siestu a následně se usadit na své drakouše a milostivě vyrazit :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

P.S.1 z technických důvodů so /ne
P.S.2 pokud jede někdo v sobotu z ,nebo přes Brno a chce , tak můžem ráno po cestě mrznout společně :woohoo:


Ahoj, též mám v plánu so/ne. Budu vyjíždět ráno v sobotu z ulice Kolejní v Brně :) .
Poslední změna: 22. zář 2015 22:02 uživatelem elektrikarCZE.
22. zář 2015 22:02 #88
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Luhačovice 2015

Koukali jste Blaženy na počasí ? Nějak se nám ta sobota zvlhčuje :laugh:
Nemáme nějakej náhradní lázeňský program jako masérky, výřivka atd. ,kdo má v lázních známou ať zvedne ruku. :laugh:
To abych si vzal teplé prádlo.
Honda CBF 1000 2010
23. zář 2015 18:07 #89
Téma bylo zamčeno.
  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice 2015

[quote="elektrikarCZE"..............................................................................
P.S.2 pokud jede někdo v sobotu z ,nebo přes Brno a chce , tak můžem ráno po cestě mrznout společně :woohoo:[/quote]

Ahoj, též mám v plánu so/ne. Budu vyjíždět ráno v sobotu z ulice Kolejní v Brně :) .[/quote]

Zdarec, jelikož Keith mlčí jako partizán , tak bych to viděl ,že vyjedu po 7hodině ,tak , abych byl v místě srazu na 8h. .
Pokud budeš chtít jet společně (nebo sám,to je jedno - jistě tam oba bez problému trefíme ) , tak v 7.15 sjedu na benzinku OMV Rohlenka (kousek za Brnem směr Slavkov - dá se z dálnice i po staré ) a pokud tam budeš -popř. někdo další ,tak popojedem společně .
23. zář 2015 18:36 #90
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.628 sekund