Sklépek zimní sraz

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Sklépek zimní sraz

Chudák Klárka může za všechno stejně jako Ála když se nedaří ...:-)
Honda CBF 1000 2010
15. led 2016 22:33 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklépek zimní sraz

Marty opalenej??? ten příspěvek s Hurikánem nebyl sranda :woohoo: slunce jsme viděli naposledy v neděli... jeli jsme sem za turistikou vodopády atd... výhledy ale bohužel počasí bylo tentokrát proti... takže aspoň vodopády :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jinak v jiném termínu musí být Azory užasné předpověď kde v tomto počasí má být 15-20st a proměnlivé počasí se bohužel nesplnila...Přesto jsme na tom byli líp v našem bungalovu s krbem než krajanky ve stanu... :woohoo: :woohoo: braly to sportovně, ale myslím, že tři noci držet stan není taková zábava... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
15. led 2016 22:38 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklépek zimní sraz

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Klara je dobrej hromosvod... :woohoo:, ale řekl bych to jinak prostě je to holka do nepohody s někým jiným by šla dovolená do háje to vím na stopro my jsme si našli prostě aktivity a hledali jsme pozitiva kde to šlo najeli jsme přes 900km po ostrově co má na délku 90km :woohoo: :woohoo: bohužel motorku jsme nakonec zrušili šlo o to, že nejen že se nepovedlo počasí ale já jsem začal být nemocný klára už měla rýmu dřív takže se vylízala asi o dva dny dřív jak já.mě se to pořád drží... :sick: zítra máme den v Londýně tak uvidíme co nás postihne tam :evil: ..
Honda CBF 1000 RS:)
15. led 2016 22:44 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklépek zimní sraz

JinT napsal: :woohoo: :woohoo: :woohoo: zítra máme den v Londýně tak uvidíme co nás postihne tam :evil: ..


V Londýně prý často prší (i když popravdě jsem tam deště moc nezažil) takže jsi vybral dobře :-) a můžeš to tentokrát svézt na britské počasí :-))) a netrapit s tím Klárku :-))))


Z Třebíče pojede Hodys ,Milan, Lenka, a Katka a Keith mi potvrdí odkud pojedou vše upresnime v úterý do úterý to nahlásim i do sklepa kdy dojdeme tam a v kolik budeme chtít začít degustovat :-)

Pokud bude málo místa vezmu rád své auto
Poslední změna: 15. led 2016 23:26 uživatelem Hodys.
15. led 2016 23:02 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklépek zimní sraz

JinT napsal: PS: Ondroj jsi dal doufám vědět speciálně divím se že není na seznamu i s Evou podle mě by určitě jel jen nevím zda čte forum....



Obvolal jsem všechny na koho mám číslo na Ondřeje bohužel nemám měl jsem ho v mobilu na staré kartě ... Mluvil jsem s Eddiem ale bohužel nemůže jet z časových důvodů a dnes jsem volal Áďe ale má pak v neděli ranní směnu ale dá ještě vědět zda se ji podaří přehodit aby mohla jet

koukal jsem ještě na profil a Eva byla online před 16 dny tak myslím že o sklípku vědí a že by dali vědět
Díky: JinT
Poslední změna: 15. led 2016 23:25 uživatelem Hodys.
15. led 2016 23:17 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklépek zimní sraz

Ondru bych měl mít poslů ti SMS jinam děkujeme že jsi se upsal k organizací mas malé lehce smazatelne plus... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
18. led 2016 17:50 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Sklépek zimní sraz

Tak to s tou dovolenou mě mrzí... dofám že na nás ve sklípku nebudeš kýchat poškodili by se kvasinky a stoleté pavučiny vhodné pro prvotřídní chuť vína.
Hodysovi posílám telefon na Evu. Už se těším.
Honda CBF 1000 2010
19. led 2016 14:53 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklépek zimní sraz

Tak obvolano večer dají vědět :-)
19. led 2016 15:30 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklépek zimní sraz

rýmu jsem měl už doma a kašlat na Vás to budu určitě... a to celou cestu takže kvasinky pak napadneme společně...
Už je to lepší ale občas mě to slušně chytne... do pátku to bude snad dobrý a pokud se nenastydnu až budeme spolu geodetit bude to OK...
Honda CBF 1000 RS:)
19. led 2016 15:42 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl evik pro téma Sklépek zimní sraz

Ahoj všem , je nám líto ,ale letos nám to nevyjde.Dejte si vínko za nás, budeme na vás myslet .Pozdravujte pana vinaře :))))
19. led 2016 18:58 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.953 sekund