Motosalon 2016

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Motosalon 2016

Já bych se maličko vrátil k tématu CRAZY DAY. Pro ty kteří na veletrhu nebyly a možná by se rádi přidali k této akci přidám nějaké info.
Na veletrhu proběhla diskuze s kaskadéry ohledně třídenního individiálního kurzu na letišti v Bechyně speciálně pro CBF Club.
Byla předběžně domluvena cena 10 tis. kč s tím, že cena zahrnuje zapůjčení motocyklů scooterů a čtyřkolek na kterých probíhá výcvik včetně pneu a benzinu atd. Cena rovněž zahrnuje stravu a ubytování. Je možnost dále zapůjčit i chrániče nebo atd. dle domluvy (bližší info můžeme zjistit). Což je celkem dobrá cena- si myslím.
Proto kdyby měl někdo chuť se přidat, dejte o sobě vědět - počet lidí v kurzu je omezen.
Možná by stálo za to začít pomalu uvažovat o nějakém termínu - pokud si dobře vzpomínám vzhledem k jejich vytíženosti by se jednalo o pracovní dny.
Předběžný termín léto-začátek podzimu.
Hlaste se piště své dotazy a připomínky.

PS:
Info z jejich webu:
Vyučující dodá stroje, skůtr, 4 kolku, motocykl, jde o upravené stroje.
Výuka probíhá od 9 hod do 18 hod.
Za poškození našich strojů nenesete žádnou odpovědnost!
Při výuce na našich plochách nemusíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny A.
Vyučuje se bezpečná jízda, řešení krizových situací v běžném provozu, jízda po předním kole, zadním kole a dále dle požadavků klienta. Pro nás to bude individuální kurz, tak dle domluvy co budeme chtít.
V ceně je možnost zapůjčení potřebného oblečení, helmy, chráničů, atd.

Odkaz na jejich stránky Crazy day web
Poslední změna: 19. bře 2016 08:50 uživatelem Luhamoto.
19. bře 2016 08:49 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motosalon 2016

Termín za mě bych viděl červenec abychom mohli zúročit získané zkušenosti ještě letos jak pravil Jindra na motosalonu
Jinak se hlásím závazně a těším se
19. bře 2016 20:29 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Motosalon 2016

Hodys napsal: Termín za mě bych viděl červenec abychom mohli zúročit získané zkušenosti ještě letos jak pravil Jindra na motosalonu
Jinak se hlásím závazně a těším se


OK, tak za mě klidně taky červenec.
Uvidíme co na to ostatní. Taky se těším, trocha toho blbnutí nikdy neuškodí a když se při tom něco nového naučím, tím lépe!
20. bře 2016 13:16 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motosalon 2016

Se mnou počítejte viděl bych to na nové téma necháme to na tobě Luhamoto nikdo to lépe neprodá...
A jak už řekl můj tiskový mluvčí radši bych to dal hned nějak po našem srazu a viděl bych to na neděli pondělí a uterý to by podle mě mělo jít protože jim šlo hlavně o sobotní akce neděle by se možná nechala využít... Jinak vše souhlasí a v zásadě je důležité říct, že stabilita na jednom kole určitě člověku pomůže i na dvou kolech a pokud má někdo trochu chuť někdy zkusit zabrat tak, že skončí na jednom kole je lepší vědět co a jak a zkoušet to na cizí motorce než se pokoušet na své protože by to mohlo stát víc než 10tis... chtělo by to prvních deset lidí víc se bohužel do kurzu nevejde.
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2016 20:24 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.444 sekund