CRAZY DAY - CBF Club

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

CRAZY DAY - CBF Club vytvořil uživatel Luhamoto

Rekapitulace informací z veletrhu v Brně
Já bych se maličko vrátil k tématu CRAZY DAY. Pro ty kteří na veletrhu nebyly a možná by se rádi přidali k této akci přidám nějaké info.
Na veletrhu proběhla diskuze s kaskadéry ohledně třídenního individiálního kurzu na letišti v Bechyně speciálně pro CBF Club.
Byla předběžně domluvena cena 10 tis. kč s tím, že cena zahrnuje zapůjčení motocyklů scooterů a čtyřkolek na kterých probíhá výcvik včetně pneu a benzinu atd. Cena rovněž zahrnuje stravu a ubytování. Je možnost dále zapůjčit i chrániče nebo atd. dle domluvy (bližší info můžeme zjistit). Což je celkem dobrá cena- si myslím.


PS:
Info z jejich webu:
Vyučující dodá stroje, skůtr, 4 kolku, motocykl, jde o upravené stroje.
Výuka probíhá od 9 hod do 18 hod.
Za poškození našich strojů nenesete žádnou odpovědnost!
Při výuce na našich plochách nemusíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny A.
Vyučuje se bezpečná jízda, řešení krizových situací v běžném provozu, jízda po předním kole, zadním kole a dále dle požadavků klienta. Pro nás to bude individuální kurz, tak dle domluvy co budeme chtít.
V ceně je možnost zapůjčení potřebného oblečení, helmy, chráničů, atd.

Vzhledem k tomu, že počet lidí je omezen na 10!
Zkusím udělat rekapitulaci zájemců ať máme ze začátku jasno.
1. Luhamoto
2. Jindra
3. Hodys
4. Keith
5. Boco
6. Marty
7. .......?
8. .......?
9. .......?
10.......?
Pokud jsem na někoho zapomněl nebo naopak uvedl a nemá zájem dejte mi vědět. Zrovna tak z řad ostatních co na veletrhu nebyli, tak mají jedinečnou možnost se k nám přidat, nebo zbytek bude doplněn z řad jiných zájemců mimo náš club, což by byla škoda!

Upozornění : Tyto tři dny můžou být silně návykové a smrad spálené gumy se s vámi může vléct až domů!
21. bře 2016 21:02 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma CRAZY DAY - CBF Club

Sice ještě nevím co bude ... ale možná bych se tam přijel jen podívat ... uvidím B)
CBF 600 S 2008
21. bře 2016 22:56 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CRAZY DAY - CBF Club

podívání stojí 5tis :woohoo: :woohoo: :woohoo: pro každého z nás protože to bude šou lepší jak partička... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2016 20:32 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma CRAZY DAY - CBF Club

JinT napsal: podívání stojí 5tis :woohoo: :woohoo: :woohoo: pro každého z nás protože to bude šou lepší jak partička... :whistle:


Partička to Teda bude :-) Genzer Suchánek Sokol Chmela .... každý si může vybrat koho bude hrát .... K Jindrovi se asi bude hodit přezdívka Suchánek :-) tím si zajistíme suché letní počasí
jinak mi skromní kluci z Moravy za podívanou nic nechceme těch 5000 si nech hlavně když budeš fandit :-)
Poslední změna: 22. bře 2016 23:03 uživatelem Hodys.
22. bře 2016 23:01 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma CRAZY DAY - CBF Club

Ahoj. Zájem určitě mám, ale nějak jsem nepostřehl termín.
22. bře 2016 23:55 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma CRAZY DAY - CBF Club

Termín ještě není pevně daný ... zatím se počítají účastníci ... Hodysy, já věděl, že máš charakter B)
CBF 600 S 2008
23. bře 2016 00:16 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:CRAZY DAY - CBF Club

I já mám zájem ale záleží na termínu

Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
23. bře 2016 07:32 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re:CRAZY DAY - CBF Club

Termín ještě není stanoven ani domluven, protože nejprve je třeba zjistit skutečně jen Vážné zájemce, kteří se případně jsou ochotni termínu drobně přizpůsobit. Termín můžu domlouvat jen přibližně, protože se to bude odvíjet spíš od toho, kdy budou mít oni přes léto volno!

Budu jim psát e-mail s dotazem na případný volný termín.
Pokud máte někdo nějaké dotazy ohledně čehokoliv, napište mi je sem. Zeptám se na to.
23. bře 2016 16:40 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:CRAZY DAY - CBF Club

Hele zkus zda ti mohou poslat jejich kalendař a pokusil bych se to hodit na neděli pondělí úterý... to by mělo jít... jinak pokud už se někdo rozhodne budeme muset být operativní jinak termín pro deset nenajdem...jinak jsou ochotní i tři lidi k nám doplnit ale třeba to nebude potřeba jak tak koukam.... Připravte se, že to začíná na skútrech takže nás potupí, že neumíme jezdit ani na nich... pak čtyřkolky a možná že se dostanem na motorky až na samotném závěru. Mají normálně kurz na týden ovšem to já opravdu nedám... pak věřím, že odjedeš a něco málo umíš. Po tomhle kurzu zjistíš, že existuje něco jako rovnováha a budeš trochu tušit jak se rozvíjet :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
24. bře 2016 18:49 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re:CRAZY DAY - CBF Club

JinT OK, tak jsem to měl na mysli.

Ohledně té rovnováhy, by nebylo od věci začít trénovat už teď.
Pro začátek není špatné něco takového. (Ti co si moc nevěří začít přímou jízdou pěkně pomalu a naučit se používat spojku a zadní brzdu. ) např.

Pak postupem času přejít na něco takového. např.

(Zde není důležitá rychlost, ale naopak pomalá jízda, kdo zvládne pomalou jízdu pak kdykoliv může zrychlit.)
A něco pro ty co by už byli dál



Cílem těchto cvičení je zejména naučit se ovládat své pohyby, umět si motorku vyvážit, umět si pomoci motorem a zadní brzdou a automatizovat si pohyby, Pak už to dokážeš dělat automaticky bez přemýšlení a tu část mozkové kapacity věnovat třeba jízdě po zadním nebo po předním, kde zas řešíš víc cit na brzdu a rovnováhu v jiné ose.
Poslední změna: 25. bře 2016 08:29 uživatelem Luhamoto.
25. bře 2016 08:24 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.719 sekund