Luhačovice /smraďavka 2016

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

žil napsal:

Malp napsal: Zdarec , pokud to klapne , tak se pouze s váma sklouznu v sobotu na vyjížďku ( né že bych se opičil po Hodysovi ) .
Chtělo by to bajvoko nástřel , jestli budete spát až do oběda,nebo ještě dýl :woohoo: . Jinak Pálava a okolí je bezva , pár zajímavých bodíků mám v CML.

Znáš nás dřív jak v10:00 nikdo nevyjede


Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk



Sem si říkal,že bych dofrčel tak na tu půl desátou ,bo ty ranní rozjezdy jsou obvykle až polední :woohoo: .
22. zář 2016 20:14 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

ehonda1 napsal: Ahojte :) jestli se mi podaří najít chatu Severku, tak se na sobotní program ráda přidám. :)
Předpokládám, že ráno dřív jak v 10h určitě nevyjedete. :silly:



Zdarec , chata Severka samozřejmě musí být někde na severu , takže to lehce najdeš :) a když ne,tak odbočka směr chata je nad Buchlovicemi směr parkoviště jak se slézají "kolínkáři-drtiči asfaltu " a až narazíš na tuto odbočku,tak to je odbočení směrem k chatě .
mapy.cz/zakladni?x=17.3209247&y=49.09244...3813326&q=Buchlovice

Kdyby byl problém,tak tudy budu projíždět v sobotu ráno mezi 9.00- 9.30h a snad to zase po roce najdu.
22. zář 2016 20:26 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

ehonda1 napsal: Ahojte :) jestli se mi podaří najít chatu Severku, tak se na sobotní program ráda přidám. :)
Předpokládám, že ráno dřív jak v 10h určitě nevyjedete. :silly:


Předpokládám odjezd cca 11 h až opadne mlha a opar.
Na chatu dám na cestu značky z papírových kartonů se zelenýma papírama ( šipky, cca vzdálenost ). Jinak směrem od Brna projedete Buchlovskými zatáčkami kolem odstavného parkoviště Tramp. Necelé 2 km za ním je odbočka doprava po asfaltové cestě mezi pár domky a odsud rozbitou cestou lesem (opatrně !!! ) cca 1 km až k chatě.

případně volejte : 606 085 78šest

Malpe přivítáme radu s volbou trasy..Pálava je úžasná
chro chro
23. zář 2016 09:15 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ehonda1 pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

Děkuji za info, nenapadlo mne vytáhnout buzolu, když mi gps nechce najít co má. :silly:
Tu odbočku určitě najdu, když je kousek od Trampa a pak se teda dám na sever. :cheer:
Nicméně taky plánuji kolem 9.30h být u centra dění, tak když uvidíš bloudit v polích nějakou zmatenou motorku…děkuji moc ;) :)
23. zář 2016 09:19 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ehonda1 pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

Děkuji Keithe číslo uloženo :-)
23. zář 2016 09:22 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

Je možné zhruba nastínit program na sobotu a neděli? Abych věděl, kdy bych se mohl případně za vámi stavit aspoň na chvíli.
Jinak kdyby se jelo na letiště v Biskupicích, tak plocha je použitelná. Místy sice trochu bordelu, ale dá se tomu vyhnut a místa je tam dost.



Poslední změna: 23. zář 2016 18:25 uživatelem Luhamoto.
23. zář 2016 15:57 #56

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

ehonda1 napsal: Děkuji za info, nenapadlo mne vytáhnout buzolu, když mi gps nechce najít co má. :silly:
Tu odbočku určitě najdu, když je kousek od Trampa a pak se teda dám na sever. :cheer:
Nicméně taky plánuji kolem 9.30h být u centra dění, tak když uvidíš bloudit v polích nějakou zmatenou motorku…děkuji moc ;) :)


OK , píšu si : modrá CBF jezdící po polňačkách JE NAŠE :) Popřípadě projedu parkovištěm u Trampa a pokud tam v 9.30 budeš , tak můžeme doklouzat společně .
Poslední změna: 23. zář 2016 22:15 uživatelem Malp.
23. zář 2016 21:11 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

ehonda1 napsal: Děkuji za info, nenapadlo mne vytáhnout buzolu, když mi gps nechce najít co má. :silly:
Tu odbočku určitě najdu, když je kousek od Trampa a pak se teda dám na sever. :cheer:
Nicméně taky plánuji kolem 9.30h být u centra dění, tak když uvidíš bloudit v polích nějakou zmatenou motorku…děkuji moc ;) :)


Práve bys udělala chybu. Chata je nachází spíš na jihozápad od Trampa :-)
chro chro
23. zář 2016 22:04 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

Jinak směrem od Brna projedete Buchlovskými zatáčkami kolem odstavného parkoviště Tramp. Necelé 2 km za ním je odbočka doprava .......
Malpe přivítáme radu s volbou trasy..Pálava je úžasná[/quote]

Zdarec,
od parkoviště 851m :woohoo:

Jo a na trasu můžeme lehce hodit voko ráno - záleží,co a jak máš namyšleno a popř.pár průjezdů vložit .
23. zář 2016 22:06 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Luhačovice /smraďavka 2016

Neboj najdeme si tě..jen se ozvi, že máme co hledat.

Petře zítra pojedeme na Pálavu s návratem v podvečer dle počasí. Přidej se, ať taky přijdeš na jiné myšlenky. Letos se nekoná Motogymhana. V úmyslu máme vyrazit mezi 10 - 11 h dopolední . Směr Buchlovské kopce, Koryčany, Kyjov, Čejkovice, ........Pavlov, Valtice....???
chro chro
23. zář 2016 22:08 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.985 sekund