Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj Bando
Protože se k organizaci opět dobrovolně nikdo nepřihlásil a my s Klarou jsme masochisti co mají rádi lidi... Zveme Vás k nám do Krkonoš. A to myslíme doslova. Uvidíme co do června stihneme ale sraz to každopádně bude spartánský.

Ubytování bude v pokojích po více lidech a na 90%na zemi se spacáky. Nicméně mám v plánu oslovit jednoho legendárního kuchaře a o zábavu bude také postaráno.

Zatím nechám toto vlákno trochu rozvinout navrhněte termíny a také prosím vyjádřete se zda zkusíme opět motoškolu...oslovil bych zase Landu a zamluvil letište... Trasy by se samozřejmě neopakovali máme stále co nabídnout...
Kapacita bude asi okolo 30-40osob tak se hlašte ikdyž dotazník a umístění na první stránku teprve příjde :woohoo: :woohoo: zatím máme čas, ale je důležité vědět, že něco bude..... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Burák, Dadula3107
27. zář 2016 15:27 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Krkonoše dobrá volba ... na lichý rok B) termín bych viděl zase na červen se super partou.
CBF 600 S 2008
27. zář 2016 16:37 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Krkonoše luxus. Červen druhý luxus. To kdyby nevím co bylo. Dorazím za vámi klidně i na kole. Jen vyjížďku by jsem asi vynechala :laugh: :laugh.. Ale klobouk dolů. Luxusní nápad.
27. zář 2016 17:52 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8
To by mi musely upadnout kola a řídítka abych nejel, už se těším. V červnu dobrý a spát můžeme třeba i na slamníku :)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
27. zář 2016 20:35 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Krkonoše za mě super nápad, minule to nemělo chybu. Takže za mě jednoznačně ANO!
28. zář 2016 07:23 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Tauchmanovi jsou prostě nej! Samozřejmě se taky hlásím.
28. zář 2016 10:11 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jsme rádi za zájem ale pište hlavně zda tomu obětujeme zase tři dny myslím, že je to asi trochu lepší utrhnout se už ve čtvrtek a když najedem ty km tak si to trochu užít... A zda mám zajišťovat Landu a Letiště určitě by to nebylo povinné a pro zájemce o ježdění bych měl připravený zajímavý okruh místo motoškoly... Ovšem pokud by nás na motoškolu nebylo aspoň 15ks nedělal bych jí aby nám sto zase přišlo cca na 1500,-/os...
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2016 10:31 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
Za mne ano tři dny s motoskolou

Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
28. zář 2016 16:24 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Řekl bych, že tři dny už je taková klasika pro většinu ....
CBF 600 S 2008
28. zář 2016 23:36 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Příjezd pátek ráno, motoškola ano, ale nemusela by trvat tak dlouho, byl jsem na konci dne úplně grogy. Třeba bychom mohli vynechat ty kecy na začátku a hned začít jezdit. Pokud tam tedy nebude hromada "nováčků" ;)
29. zář 2016 22:35 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.063 sekund