Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8
Taky se přidávám k poděkování. Díky Jindrovi za jeho neskutečnou obětavost, co vše pro sraz dělá. Byla to parádní akce. Dvorní kuchař si zaslouží řád vařečky zlaté.:-) Díky všem za další super zážitky.
Díky: Rishor, Wiki
Poslední změna: 18. čvn 2017 20:19 uživatelem Eiffel.
18. čvn 2017 20:18 #221

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Tak už jsem od 19:30 taky doma. Díky za spolujízdu do obce "Doksy" Martymu, Eiffelovi a Rishorovi. Kdyby do těch míst měl někdo cestu, doporučuji silnici č.15 do Litoměřic. Na dost místech položen nový koberec. Naštěstí dnes bez policejní asistence ;) uufff
Za normálních okolností, bych tu psal "jen" něco jako ostatní, že to byl zase super sraz, ještě lepší parta, rád jsem Vás viděl, pěkný svezení, vynikající jídlo, počasí vyšlo (to nejhorší odkloněno) apod. Jenže mě ráno potkalo něco nemilého a proto ...
Zvláštní poděkování: B)
Marty - že mi koupil sprej, abych měl neprůstřelné kolo
JinT - že jsem se mohl svést v Transporteru i s motorkou
Keith - pomocí "šuplery" mám motocykl o jedné stopě
Rishor - věrný souputník za každé situace
bratránkovi Lukášovi a Ríšovi .... ... díky moc kluccííí
CBF 600 S 2008
Díky: Rishor
18. čvn 2017 22:15 #222

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Moc jsem si to užil díky Vám všem :woohoo: B) :laugh: Jindra je holt pečlivka vše 100%
Honda CBF 1000 2010
Díky: Rishor
18. čvn 2017 22:28 #223

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 13
ahoj vsetci:)
my sme tiez uspesne dorazili a chcem velmi pekne podakovat za paraadny predlzeny vikend vsetkym - vdaka vam sa moj piatkovy "eksident" uz nejavi tak desivo :) ale hlavne podakovanie patri Jindrovi a celej jeho rodinke za super organizaciu...ceresnickou na torte boli teple buchty od maminky B) ....
a este jedno velke diky obom mechanikom B) ale aj ostatnym za pomoc a rady...snad budeme brzo ok....
na zaver par foto, ktore sa podarili B) najdete na adrese:
www.rajce.net/a14175527
jmeno: cbfclub
heslo; krkonose
majte sa krasne :) :) :)
Díky: Luhamoto, JinT, evik, Rishor
18. čvn 2017 22:55 #224

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Zdravím všechny. Tak už jsme pořádku dorazil domů. Velké poděkování za organizaci super srazu a všeho co sním souviselo. Určitě jsem si domů přivezl spoustu zážitků. :cheer:
Zatím se mějte
Díky: Rishor
18. čvn 2017 23:01 #225

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak já jsem taky doma a zatím jsem vše na hrubo rozvezl a zajistil... ještě musím vyvézt odpad atd... ale to se nějak zvládne...

Já hlavně musím poděkovat všem že jste přijeli a udělali jste skvělou atmosféru.
Speciální dík bych samozřejmě měl dát Žilovi nevím zda jste to věděli ale přijel už ve středu a výrazně mi pomohl s nákupy dovozem věcí atd... bohužel díky práci jsem na to neměl čas a bez něj by to zdaleka takto dobře nedopadlo.

Další výraznou oporou byl mistr Marfy a jeho přístup k Vaření atd... opět všem sraz vylepšil jídlo bylo velmi dobré a co si budeme povídat láska prochází žaludkem...

Mártymu za organizaci srazového obědu

Rishorovi za obětavost při pomoci s čímkoli... trvám na tom, že ananas jako cenu pro obětavého člena výpravy si zaslouží to prokázal i při dnešní obětavé práci s kompresorem u Kevvina.

Samozřejmě dekuji všem co se podíleli na sklízení uklízení a praci okolo ubytování...

I přesto, že bylo tento sraz výrazně více nepříjemností musím říct a doufám, že se nám do pamětí zapíše jen to dobré a dá se snad říci, že se všichni v pořádku dostaneme domů a budeme se těšit z fotek co sem nahrajete. :woohoo:

Jinak já za celý víkend velmi opatrného ježdění jsem dnes završil den ukopnutým malíčkem a odraženým nehtem o rozloženou postel... do které jsem v plné chůzi kopl jen malíčkem :blink: a to fakt bolí :pinch:
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2017 23:19 #226

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Sraz je opět nezapomenutelný. Odvážíme si spoustu krásných zážitků. Peťa byla nadšená z "rodinného setkání"

Díky všem, především Tauchmanům.
chro chro
Díky: Rishor
19. čvn 2017 06:51 #227

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj,
tak já v sobotu dobře dorazil domů a ani jsem nezmokl :) Děkuji všem že jsem se s Vámi mohl vidět, a hlavně že jsem se trochu odreagoval před státnicemi :) - mám to :) Těším se na příště a doufám, že se budu moct zúčastnit celého srazu :)
Díky: Rishor
19. čvn 2017 09:46 #228

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Počítám kdo všechno dojel ale snad ano a to je to hlavní ikdyž mě mrzí některé problémy co jste na srazu měli jsem rád že se vše podařilo vyřešit a trochu to k tomu patří... Hlavně jsem rád, že se nestal žádný vážný úraz až na Petry prst :woohoo: příště ustřihnu všem růžím trny a příbory otupím :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor, Wiki
19. čvn 2017 11:16 #229

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Fotky jsou rozděleny do dvou souborů a zazipované. Heslo je : Luhamoto
uloz.to/!gLEnCjxpZf8O/letiste-lanov-cbf-2017-zip
uloz.to/!XNtcLFII9wlM/sraz-cbf-krkonose-2017-zip

Jinak se omlouvám ,,čuník grupě" za malé zdržení a chvíle napětí na 11-tce, tím že jsem si fotil kruhy v obilí. :pinch: Ale aspoň jste měli možnost dát si ty zatáčky znovu. :)
Díky: Rishor
Poslední změna: 19. čvn 2017 22:36 uživatelem Luhamoto.
19. čvn 2017 12:44 #230

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.698 sekund