Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Jinak Rishor má pořádnou motorku 125 je lehce ovladatelné stroj nedávno jsem četl článek v motocyklu o muži co vyzkoušel všechny možné stroje včetně BMW až na konec si koupil zpět obsah 125 konkrétně cb 125 lehoučké stroj :-) takže Rishor je vlastně napřed on nemusí projít tu dlouhou cestu a má hned jasno za mě super
Díky: Rishor
25. lis 2016 11:06 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Hodys napsal: Jinak Rishor má pořádnou motorku 125 je lehce ovladatelné stroj nedávno jsem četl článek v motocyklu o muži co vyzkoušel všechny možné stroje včetně BMW až na konec si koupil zpět obsah 125 konkrétně cb 125 lehoučké stroj :-) takže Rishor je vlastně napřed on nemusí projít tu dlouhou cestu a má hned jasno za mě super


...zaujinavy postoj :blink: ...to si ma nesmierne potesil hodysku, dakujem :dry:

mas u mna min. jedno velke orosene pivcisko :side:

urcite casom bude aj nieco vacsie, no zatial si vystacim...vsak ma pockate :S
CBF 600 SA 2004
30. lis 2016 22:05 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele to je pravda vždy se plánuje cesta s ohledem na ostatní jediný případ, kdy jsme ztratili posledního člena kolony bylo na mojí svatbě a to když Keith ztratil auto nevěsty a svatební kolona jí ujela... Bohužel se za krátkou dobu opět našla a vše dopadlo jak dopadlo, ale dobrej pokus díky Davide :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
02. pro 2016 16:53 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Já bloudím pořád a nikdo mě za to nepochválí :-) Škoda .... když jsem navedl celou skupinu motorek na srazu do lesa u Vranova ,a chtěl nás předělat na klub motokrosu a později na další akci sklípek v Jaroslavicích nás všechny dovedl na pláž a chtěl aby motorky uměly plavat nikdo neřekl dobrej pokus Milane :-) :-) :-)


Obrázek je jen ilustrační jakákoli podobnost s někým z klubu je čistě náhodná stejně jako typ motorky

Poslední změna: 03. pro 2016 14:18 uživatelem Hodys.
03. pro 2016 14:05 #44

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Hodys napsal: Já bloudím pořád a nikdo mě za to nepochválí :-) Škoda .... když jsem navedl celou skupinu motorek na srazu do lesa u Vranova ,a chtěl nás předělat na klub motokrosu a později na další akci sklípek v Jaroslavicích nás všechny dovedl na pláž a chtěl aby motorky uměly plavat nikdo neřekl dobrej pokus Milane :-) :-) :-)


Obrázek je jen ilustrační jakákoli podobnost s někým z klubu je čistě náhodná stejně jako typ motorky


Milane dobrý pokus! A to ilustrační foto, jak si borec na kraji lesa s motorkou hloubí hrobeček má něco symbolizovat? :laugh:
Každý kdo tě zná, přeci ví, že v tvé blízkosti musí být vždy ve střehu!
03. pro 2016 16:18 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo jo Milan tuhle poradil procesí a ještě dnes ho všude hledají.... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
03. pro 2016 17:23 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
A podívali se do toho lesa?? ;)
CBF 600 S 2008
03. pro 2016 18:08 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
U mě jste kluci jako v bavlnce , nebojte nic , a co se týče toho lesa , byl to záhadný les , kde odcházely baterky , a motorky se válely po trávě, měl magickou moc a volal Milane pojeď



04. pro 2016 17:09 #48

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

JinT napsal: Hele to je pravda vždy se plánuje cesta s ohledem na ostatní jediný případ, kdy jsme ztratili posledního člena kolony bylo na mojí svatbě a to když Keith ztratil auto nevěsty a svatební kolona jí ujela... Bohužel se za krátkou dobu opět našla a vše dopadlo jak dopadlo, ale dobrej pokus díky Davide :woohoo:


ani jsem nevěděl a už jsem se namočil...co hůř..nevěstu vezla tvoje sestra :-) :-) ...povedená rodinka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
chro chro
04. pro 2016 19:05 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahojda,
rád se zúčastním a poznám nové lidi. Termín 15 - 18. 6. je perfektní.
27. led 2017 20:28 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.044 sekund