Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Burák napsal: Ahojda,
rád se zúčastním a poznám nové lidi. Termín 15 - 18. 6. je perfektní.



A takhle to s nima mám rok co rok ! Dobře vědí chuligáni,že kolem + - 10.6. vždy vyjíždím na " dálkovou " a just natruc si musí udělat sraz :woohoo: - se picnu :angry:
27. led 2017 21:24 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal:

Burák napsal: Ahojda,
rád se zúčastním a poznám nové lidi. Termín 15 - 18. 6. je perfektní.



A takhle to s nima mám rok co rok ! Dobře vědí chuligáni,že kolem + - 10.6. vždy vyjíždím na " dálkovou " a just natruc si musí udělat sraz :woohoo: - se picnu :angry:



To je škoda Malpe dlouhou jsem tě neviděl tak jsem si říkal že pokecáme,ono totiž ten termín je tradiční, už od prvních srazů jako byly Pastviny,ho dodržujeme vždycky, to tak bylo ,nejde přehodnotit odjezd Tvé dálkové????
27. led 2017 22:20 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Přátelé. je to hloupé, ale v termínu 15.- 18. 6. nemohu. Ani víkend před tím. Pokud se tedy ještě organizátoři nerozmyslí a nezmění datum, budu to muset letos obrečet :(
28. led 2017 11:26 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Dr.Pilulkin napsal: Přátelé. je to hloupé, ale v termínu 15.- 18. 6. nemohu. Ani víkend před tím. Pokud se tedy ještě organizátoři nerozmyslí a nezmění datum, budu to muset letos obrečet :(



I já mám nakoupeno několik sad kapesníků - taky mě to vždy rozlítostní :( .

Hlavně kvůli Hodýskovi - už dlouho jsme společně z očú do očú neprobírali jeho slavné záškodnické kousky . Bohužel já se svým termínem výjezdu jsem vázaný na počasí na Balkánově , službám a následně vybojované dovolené v práci .
28. led 2017 15:16 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Přátelé kamarádi to je těžké je nás opravdu velká banda a pokud s termínem hýbneme tak se to vždy někomu nebude hodit...
Je to fakt škoda, ale je to nahlášený dlouho dopředu pokud to vymyslíte budeme rádi je to na Vás Třeba Malp i Doktor jsou stálice klubu a budem rádi kdyby to nějak vyšlo... Klucí není to nic proto Vám je to tak nějak první víkend u kterého se dá očekávat hezké počasí... je to jarní sraz takze čekám, že tvrdé jádro udělá ještě další víkendovky tak snad se někde sjedeme...

Nové tváře jsou rozhodně vítané aspoň mohu některé trasy použít z loňska :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. led 2017 13:12 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Nojo, bohužel se tam do toho dostala jedna neočekávaná věc, kterou nemůžu přeplánovat :( Co se dá dělat. A zrovna Krkonoše... :S
29. led 2017 23:46 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Doktore a to ti neklapne ani jeden den? je to natažený do pracovního týdne tak se zastav aspoň na jeden večer... pokecat spolknout nějakej žvanec hodit tam jedno dvě orosený pokecat a ráno mazat zpět...
Honda CBF 1000 RS:)
30. led 2017 09:56 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

JinT napsal: Doktore a to ti neklapne ani jeden den? je to natažený do pracovního týdne tak se zastav aspoň na jeden večer... pokecat spolknout nějakej žvanec hodit tam jedno dvě orosený pokecat a ráno mazat zpět...


My jsme ten týden na Madeiře a odtud je to trochu z ruky - to bych na otočku nedal :woohoo:
30. led 2017 19:54 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
My jsme ten týden na Madeiře a odtud je to trochu z ruky - to bych na otočku nedal :woohoo:[/quote]


To mě připomíná ,když jsem projížděl k Albánské hranici u kaňonu Vermosh a došla mě od kamaráda SMSka - " zítra v poledne sraz na Kohútce na knedlíkách " . To jsem taky odepsal , že su takovej pomalejší - že to nedám . :woohoo:
31. led 2017 20:06 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jo tak to jo pan je fajnšmekr... :woohoo: to se holt nedá sedět jedním zadkem na dvou židlích... :woohoo:
A malpe u tebe to beru jako otázku priorit rozmysli se protože jinak tě tradičně na Smraďavce tou hadicí nebudeme jen kropit ale rovnou ti naplníme nádrž aby jsi věděl, že se na kamarády z klubu máš přijet podívat častěji....
Honda CBF 1000 RS:)
01. úno 2017 11:19 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.677 sekund