Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

elektrikarCZE napsal:

JinT napsal: No neblbni učit se do poslední chvíle je blbost to už nic nenaženeš a my tě přezkoušíme :evil: :evil:


uvidím no, mám toho teď dost, dokonce mám svoji práci vystavenou na výstavě AMPER v Brně, ale není to ještě finální verze :/ - bude na tom ještě hodně práce...


Jsi kluk šikovnej , držíme pestičky
24. bře 2017 13:28 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele když si budeš chtít vyčistit hlavu můžeš přijet jen na vyjížďku vždyt to je jedno sice to co jsem napsal zní možná blbě ale zas taková blbost to už není poslední víkend před státnicí si bychlováním spíš mozek zblbneš zjistíš co všechno nevíš a budeš blbě panikařit... neříkam na celý víkend vypadnout na motorku ale určitě bych ti neradil se o překot učit a něco dohánět co jsi se naučil na škole prostě musíš umět prodat a pokud jsi odváděl tak nějak soustavně dobrou práci ani tvoji kantoři tě nebudou chtít potopit a tak nějak to ukočírují... nechci ti to slibovat může to být hodně individuální ale státnice v životě určitě nejsou nejtěžší zkoušky... takže v klidu...a držím palce věřím, že to dopadne a i kdyby né... máš víc pokusů a až diplom mít budeš nikdo se nebude ptát jak jsi ho dostal... zdar.
Honda CBF 1000 RS:)
24. bře 2017 19:44 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Děkuji ti za utěšení :) . Tento víkend si beru motorku do Brna (asi do konce semestru) abych se trochu od toho všeho trochu odreagoval, a zkusil bych na sraz přijet :)
24. bře 2017 22:37 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele dej to na klid a věř mi že vím o čem píšeš a docela nerad ale stále na to vzpomínám...
Hlavní je se neposrat :woohoo: když člověk udrží moč a trus a důstojnost tak je to vše OK :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
25. bře 2017 10:59 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Lidi s respektem to vždy zvládnou,,nepodceňovat ale zároveň nikdy člověk do sebe nedostane vše (nebo si to myslí) až ti pujde o život tak si vzpomeneš i nato co nevíš. Přeji ať ti to dobře dopadne. B)
Honda CBF 1000 2010
27. bře 2017 08:05 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Márty to jsi napsal moc hezky
27. bře 2017 10:29 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Pěkně jste to napsali :) Díky. Teď akorát nemůžu jezdit na motorce, jelikož jsem trefil v úterý zajíce :(
30. bře 2017 20:54 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

elektrikarCZE napsal: Pěkně jste to napsali :) Díky. Teď akorát nemůžu jezdit na motorce, jelikož jsem trefil v úterý zajíce :(


Potřebuješ nějak pomoci s díly nebo servisem??? Rád pomůžu pokud budu moci , doufám že jsi v pořádku ? Mě dnes skočila srna před motorku, naštěstí jsem dobrzdil
30. bře 2017 23:11 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele hodys nezdá se ti, že zase trapně sbíráš příspěvky :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
31. bře 2017 08:21 #99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Já se mu snažil vyhnout ale nešťastně sem zavadil o obrubník a ten mě s motorkou vyhodil na chodník (v cca 30 - 40kmh) - zrovna sem ji jel zaparkovat po celodenním tripu - stalo se to hned vedle mojí fakulty - cca 200 metrů od garáže. Nic zlomeného nemám, jen naražený klouby a bok na pravé straně + něco s krční páteří od nárazu.

Zde jsou fotky :/

motorku pravděpodobně teď v neděli povezu na vleku domů. Docela se divím kde se ten zajíc tam vzal - druhý den sem se ve škole dozvěděl že se tam občas pohybují :/
Poslední změna: 31. bře 2017 15:23 uživatelem elektrikarCZE.
31. bře 2017 15:17 #100

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.651 sekund