SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Teda Malpe ty tady piš že je někdo v Balíku jsem si myslel, že největší dovolenkář je BOCO ale koukám, že jsem mu křivdil je tady ještě jedna tichá voda co břehy mele... koukej si to přehodit nebo si tady všichni začnou myslet že už nemáš motorku :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2017 06:21 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Teda Malpe ty tady piš že je někdo v Balíku jsem si myslel, že největší dovolenkář je BOCO ale koukám, že jsem mu křivdil je tady ještě jedna tichá voda co břehy mele... koukej si to přehodit nebo si tady všichni začnou myslet že už nemáš motorku :woohoo: :woohoo: :woohoo:


Ale jasně že je největší dovolenkář Boco když to tvrdíš . To já jsem jen si jen tak píchnul do vosího hnízda :woohoo: .
Jinak Balkán mě už po letech co tam jezdím tak nějak omrzel , tak jsem se vrátil právě na Itálii .
Minulý týden jsem udělal rychlý průlet přes bývalou přehradu Vajont , passo San Boldo ,Monte Grappa (nad Benátkama ) na sever přes Dolomity a Alpy domů a JE tam zase co objevovat nového .
Krajina a " kopečky " bomba , jen mě nudložrouti se...rou s jejich radarama . Kurňa v každé dědině cedule ...." controllo electtronico della velocitá " , rychlost 50km/h - někdy vražedných 70 , nedej bože 90 km/h mimo obec je na Chocholouška :angry: :angry: :angry: . Tam kde se " osoba blízká " loni proháněla nad kilo se teďka trcká a hypnotizuje rychloměr na GPS aby tak náhodou....
Jinak Žil vybral bezva lokalitu a místo , takže pokud bych byl doma , tak bych vás samozřejmě přepadnul - ale radši se stanem na spaní , protože někteří ( jak kdosi poznamenal dřív ) hrozně chrápete :woohoo:
13. zář 2017 19:54 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No to jsou mi starosti on jeden najede tři prdele km a pak si stěžuje že nemá volno :evil: ty Italové mě hlavně štvali s radary uplně všude klidně 5x za sebou a rychlosti třeba 30km/hod...to je pakárna... dokonce radar i při výjezdu na passo no je to asi kvůli motorkám... nás dokonce soudruzi zastavili a vybrali si první dvě motorky pak řekl jen keep respekt a pustil nás asi si myslel, že to málo drtíme tak jirka za další zatáčkou zase začal tahat abychom dojeli kluky co nám kolegiálně ujeli :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. zář 2017 10:25 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
Žil klobuk dole, a aby som sa zase nevyhovaral, tak 15.6. - 17.6. je najlepsi termin pre mna, pripadne mozem dobehnut aj skor ak by bolo nutne s niecim pomoct :S
CBF 600 SA 2004
02. říj 2017 20:40 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Zapísal som si do kalendára ... všetky tri termíny.. ak nebudem zase na druhej strane sveta ... tak by som hádam možno aj prišiel...
18. lis 2017 03:22 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Za nás raději první nebo třetí termín, ale přizpůsobíme se ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
14. pro 2017 10:08 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 4
Rád vás všechny poznám. Takhle dopředu jen nevím, jak budu mít čas a kde zrovna budu, takže kdyžtak zahlasuju až se to bude víc blížit :-)
Díky: Rishor
18. pro 2017 11:00 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
hele Žile udělal jsi zásadní chybu a už vidíš, že demokracie nikam nevede... zvol termín a my si musíme udělat čas proto se to řeší takto dopředu... takže jak psal Ernest druhý termín už je v podstatě klasikou...bude to jako každý rok a všichni budou mít dost času napsat si to do kalendáře...

Prostě není možné aby jeden chudák organizator se přizpůsobil cca 30lidem kteří se přijedou během víkendu podívat...
Takže ať není zmatek Napiš pevně termín a místo... a nechť to Pacouš přibije červeně na hlavní stránku a basta... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
18. pro 2017 16:28 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
No ono to tak dopadne přesnější informace budu mít během ledna

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk
Díky: Rishor
18. pro 2017 16:40 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Kkozi napsal: Rád vás všechny poznám. Takhle dopředu jen nevím, jak budu mít čas a kde zrovna budu, takže kdyžtak zahlasuju až se to bude víc blížit :-)


ja zase uz dopredu viem ze budem na sraze CBF 2018 aj keby som mal prist bez motorky :sick:

PPS: rad sa aj s tebou stretnem :S
CBF 600 SA 2004
26. pro 2017 08:09 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.678 sekund