SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
gril seženu /lávovej kámen + rošt /případně i na čuníka nebo kýtu spíš jde o to , že tyhle větší věci potřebují čas a někdo se o to musí postarat pečení hlídání atd. A podle počasí plánuju návrat z vyjížďky na pozdní odpoledne počítám tak v šestá sedmá . během vyjížďky oběd.
pokud se dohodneme že grilovat chceme tak za mne maso vepřové kuřecí nějaká klobáska . V kempu mám domluveno , že si maso a další můžeme dát k nim do chlaďáku a k tomu je jěště místo u mne doma nebo na pokojích je lednička. jo a jasně že při grilování se bude každá pomocná ruka hodit.pokud nás k tomu Marfy pustí. :laugh:
Díky: Rishor
04. kvě 2018 12:14 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele pokud budou vyjížďky takto dlouhé je to asi špatné planovat grill a pivo... to chce už třeba od pěti chystat protože jinak než se převlíkneme osprchnem jíme v deset a to ještě na etapy protože se budeme scházet jak šváby na pivo a kuchař bude u grilu do jedenácti... já bych sehnal fakt kvalitní buřty na sobotu na pátek bude guláš... a neděle už je večeře doma... Jinak lávovej kámen před Marfym nevyndávej ten nemá rád :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ale za mě Buřty fakt OK... otázka kolik jich vzít já třeba avizuji sním 3ks špekáčků:))) Klára 2ks Eliška žádný... nevím zda je reálné aby si každý vezl svoje uzeniny já mám doprovodné vozidlo mě to nevadí... :evil: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
04. kvě 2018 13:28 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Počet účastníků bych osobně vynásobil dvěma přidal bych 10 buřtů navíc... a basta co zbyde dojí se doma nebo já si klidně část odkoupím aby jsi neměl strach že ti zůstanou... pokud budeš chtít špekáčky můžu zařídit komplet ať máš o starost méně... jen připadně nepiš... Ještě mě napadá mám vzít opekače? mám jich asi 10ks...
Honda CBF 1000 RS:)
04. kvě 2018 13:31 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Vyhládlej motorkář, špatnej motorkář .... to je jasná věc ;)
Otázka je, zda se opravdu budeme vracet takhle pozdě ... navíc v pátek asi vyjížďka nebude, když se budeme scházet celý den ... takže pokud Marfy přijede včas ... může se chopit grillu stejně jako u Jindry ... má naší důvěru :laugh:
CBF 600 S 2008
04. kvě 2018 15:12 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
Žil parada, moc sa tesim :silly:

:S za mna osobne co najjednoduchsou cestou, staci nieco na palici, nemusi byt gril ani steak, v podstate zjem vsetko co sa nehybe, prezijem aj s len bagetou, alebo sackovou polievkou, podstatne je pivo pre mna a benzin pre moju krajsiu polovicku (hlad je prezleceny smäd) :whistle:
CBF 600 SA 2004
04. kvě 2018 16:10 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

žil napsal: Takový Maj jen na Vranove

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk


Minulý víkend jsme s Jardou Idealistou vzpomínali na buřty z Vranova :-) Měl narozky a slavili jsme na chatě (odtud je ta fotka ), vyřizuji pozdravy všem od něj, snad to vyjde časově ,aby přijel se mnou na vyjížďku




Díky: Rishor
Poslední změna: 04. kvě 2018 18:36 uživatelem Hodys.
04. kvě 2018 18:36 #86

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Maso se vždy blbě odhaduje. ( vzpomeňte na přežírací neděle na smraďavce, nebo skavsku.) Na druhou stranu je za pár korun a nedá se srovnávat se špekáčky ani v kvalitě stravy. osobně počítávám necelých 1/2 kg masa na hlavu. Myslím, že i přípravu zvládne víc lidí než jen Marfy. Za mě klidně maso a o práci se svorně podělíme
chro chro
Díky: Rishor
07. kvě 2018 06:56 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Celkem to tu sleduji, nic jiného nezbývá, aktuálně po plastice křížového vazu v koleni takže kdy bude návrat na moto zatím vůbec netuším. Zatím to vypadá na 2-3 měsíce na berle. Užijte si to.
Kawasaki Z 1000 SX
07. kvě 2018 09:57 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Slibuji jak jsem slíbil a přihlášku vyplnil ...
... tak přej za čtyři týdny a něco ... B)
CBF 600 S 2008
Díky: Rishor
14. kvě 2018 15:26 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj Lidi.

Mám teď trochu hektiku, ale počítám s akcí a moc se těším. Jen se chci zeptat, zda pojedete už někdo dříve? Já mám volno již od úterý, tak jestli tam někdo bude už dřív, tak rád dorazím ijž dříve. Jinak pojedu nejspíš autem s moto na podválu, tak pokud by chtěl někdo vzít, nemám s tím problém. Jak moto, tak osobu. Pojedu z Orlických hor z Rychnova nad Kněžnou. A co se týká jídla, rád pomohu. Mám buď kontaktní gril a nebo můžu vzít dvě ele. pánve na kterých dělám 4 steaky najednou... Takže pokud budu moci s něčím pomoci, dejte info...

Hezký večer všem a moc se těším....
Wiki
Díky: Rishor
15. kvě 2018 22:10 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.631 sekund