MOTOSALON 8.-11.3. 2018

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

MOTOSALON 8.-11.3. 2018 vytvořil uživatel Luhamoto

Pro ty, co si plánují volný čas trocha dopředu připomínám, že se v Brně v termínu 8.-11.3. 2018 bude konat Motosalon a tudíž, je to příležitost k setkání a případné odvetě na motokárách. :woohoo: :laugh:
Díky: Rishor
18. lis 2017 16:04 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Sakra to je slovo do pranice zase se je na co těšit já jedu v rozjížďce kde nejede Hodys a Ernest jen ze zdravotních důvodů :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
20. lis 2017 06:54 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Ja som v tom termine na lyžovačke v Alpach, u nas su ten tyzden prázdniny.
20. lis 2017 07:31 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Já to říkám pořád že s tebou to je těžký se trefit když pracuješ :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
20. lis 2017 15:11 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

JinT napsal: Sakra to je slovo do pranice zase se je na co těšit já jedu v rozjížďce kde nejede Hodys a Ernest jen ze zdravotních důvodů :woohoo: :woohoo: :woohoo:


mysílm a doufám , že ta nehoda tenkrát už je snad zapomenuta :-) podle toho jak tehdy říkala ta slečna z recepce ,,tak co budeme volat zase sanitku'' jsou tam zvyklý asi na větší strkanice :-) ale zrovna včera jsme o tom povídali s kámošem a ejhle je tu nabídka na motokáry :-) :-) :-)
Poslední změna: 23. lis 2017 18:17 uživatelem Hodys.
23. lis 2017 18:17 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Hodys napsal:

JinT napsal: Sakra to je slovo do pranice zase se je na co těšit já jedu v rozjížďce kde nejede Hodys a Ernest jen ze zdravotních důvodů :woohoo: :woohoo: :woohoo:


mysílm a doufám , že ta nehoda tenkrát už je snad zapomenuta :-) podle toho jak tehdy říkala ta slečna z recepce ,,tak co budeme volat zase sanitku'' jsou tam zvyklý asi na větší strkanice :-) ale zrovna včera jsme o tom povídali s kámošem a ejhle je tu nabídka na motokáry :-) :-) :-)


Hodys doufám, že dorazíš!
23. lis 2017 18:48 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Luhamoto napsal:

Hodys napsal:

JinT napsal: Sakra to je slovo do pranice zase se je na co těšit já jedu v rozjížďce kde nejede Hodys a Ernest jen ze zdravotních důvodů :woohoo: :woohoo: :woohoo:


mysílm a doufám , že ta nehoda tenkrát už je snad zapomenuta :-) podle toho jak tehdy říkala ta slečna z recepce ,,tak co budeme volat zase sanitku'' jsou tam zvyklý asi na větší strkanice :-) ale zrovna včera jsme o tom povídali s kámošem a ejhle je tu nabídka na motokáry :-) :-) :-)


Hodys doufám, že dorazíš!


je to ještě daleko :-) i když zima uteče jak nic , pokud to půjde rád :-)
Poslední změna: 23. lis 2017 22:06 uživatelem Hodys.
23. lis 2017 22:05 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

No je to svým způsobem závod a bylo by určitě větší sranda kdyby byla trať širší takto je sice technická ale když se nedodrží pravidlo pouštět rychlejší jezdce tak je to dost složité... ale pokud by byla možnost bezpečně předjíždět bylo by to super... věř že jsme si na tebe vzpomněl na okruhu a říkal jsem si jak by se Milan změnil v závodníka na trati... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
24. lis 2017 11:13 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma MOTOSALON 8.-11.3. 2018

JinT napsal: No je to svým způsobem závod a bylo by určitě větší sranda kdyby byla trať širší takto je sice technická ale když se nedodrží pravidlo pouštět rychlejší jezdce tak je to dost složité... ale pokud by byla možnost bezpečně předjíždět bylo by to super... věř že jsme si na tebe vzpomněl na okruhu a říkal jsem si jak by se Milan změnil v závodníka na trati... :evil:


No popravdě mě jdou jenom ty motokáry bez řazení :-) Na okruhu bych nestíhal a na motorce už vůbec ne :-) vidím to i při FICHTL CUPU jak mě předjíždějí holky a kluci mladí mi dávají kolo někdy i dvě :-) Ale nevzdám to :-) :-) :-) jinak širší trať by bodla :-)
Poslední změna: 24. lis 2017 11:53 uživatelem Hodys.
24. lis 2017 11:49 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re:MOTOSALON 8.-11.3. 2018

Rád se přidám. Domluvte den a ja si zařídím volno v práci
24. lis 2017 14:43 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.602 sekund