SRAZ BOCHOVICE VYSOČINA 13.-16. ČERVEN 2019

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Zdravím srazmeny , jako vždy v půli června ..... , ale tentokrát Alpy ( I + CH ) .
Hodýsku mašina jezdí , tak snad i vydrží .
14. čvn 2019 11:54 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal: Zdravím srazmeny , jako vždy v půli června ..... , ale tentokrát Alpy ( I + CH ) .
Hodýsku mašina jezdí , tak snad i vydrží .

Ahoj užívej výletu a motorka ať co nejlíp jezdí :) Pozdravuj Tvoje milované Alpy a užívej pohodu , musíme se potkat brzy
16. čvn 2019 01:20 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8
Tak jsem bez deště dorazil domu. Chtěl bych moc poděkovat "pořadatelům" srazu za skvělou organizaci a program srazu. Dojalo mě i to, že jsme si vzpoměli i na Richarda... Děkuji všem za prima náladu po celý víkend. Jste skvělá parta a těším se na nějaké další setkání s vámi :)
16. čvn 2019 14:24 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Naprostý souhlas bylo to super a už se jen těšíme na další akce každá akce je jen tak dobrá jak si ji samy uděláme bohužel se všichni nemohli zúčastnit a je to opravdu velká škoda bohužel to znepříjemnit i život organizátorům ale propašovali se s tím krásné klobouk dolu
Honda CBF 1000 RS:)
16. čvn 2019 17:55 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8
Také jsem dorazil domů celkem bez deště. Moc jsem si celý prodloužený víkend užil. Díky moc Káťe a Jirkovi a všem ostatním. Bocovi za pomoc se světly. Taky se už těším na další akci. Mějte se fajne.
16. čvn 2019 18:42 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Jsme doma s přestávkou ve Slatiňanech, Chrudimi a u Hořic. Křest deštěm už mám taky za sebou. ;)
Jirkovi a Kate děkujeme moc za krásný víkend
Vám všem děkuji za trpělivost semnou. A majitelům za obsluhu a jídlo. Mňam. Muži za to, že mě dovedl i domů. A všem co jste tam byli. Jste rodina a moc se těšíme na příště. :laugh:
16. čvn 2019 19:07 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Krásný večer fšem :-) díky za super akci bylo to super :-)
....hlavně...
program , počasí , pohoštění ,příroda ,přátelé , prohlídka , projížďka , přehrada , psi , pokec , pití ,plánování , počet přihlášených , párty , parkování :-)
............to vše bylo super :-)
program se mi moc líbil, skvělý prostředí ,a úžasně vše vyšlo ,hlavně exkurze v Elektrárně to byla show :-) díky Káti a Čuřilovi , moc krásný víkend , a majitelé se o nás úžasně starali ,
prostě paráda
Poslední změna: 16. čvn 2019 20:52 uživatelem Hodys.
16. čvn 2019 20:48 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj, také velké díky za super víkend. Těším se na další akci.
17. čvn 2019 09:57 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 1
Všechny zdravím a děkuji za hezké zážitky. Jste mimořádná, prima parta, možná by se dalo říci, motoristická rodina se vším co k ní patří, to znamená i s dětmi. To se mě moc líbilo. Lituji, že se s vámi potkávám jen občas, ale pokusím se to napravit.Tak ať se vám nadále všechno daří a zachováte si svoji vysokou úroveň. Děda Idealista
17. čvn 2019 16:10 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Zdravim všechny a velký dík pořadatelům za krásnou akci. Bazén super :woohoo: zejména po pekelném dní na pekelných strojích. :laugh: Idealista to napsal moc hezky, výraz motoristická rodina nás myslím vystihuje nejlpe a to je moc dobře.
Tak nám všem přeju ať nám to co nejdéle vydrží. PS Čuřil by se uživil i jako nosič piva :laugh: za mě má "1".
Honda CBF 1000 2010
18. čvn 2019 07:50 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.730 sekund