SRAZ BOCHOVICE VYSOČINA 13.-16. ČERVEN 2019

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Pěkné je být na co hrdý... je to krásná oblast okolo té přehrady mi to přišlo jako v nějakém národním parku USA... a koukal jsem že tam máte i indiány... jinak sousta pěkných tradičních oslav.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Hodys
04. úno 2019 12:25 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Milane , ty kluku ušatá - MOC pěkný , mají to pěkně zpracovaný .
Díky: Hodys
04. úno 2019 17:46 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Malp napsal: Milane , ty kluku ušatá - MOC pěkný , mají to pěkně zpracovaný .



Musím poděkovat mamince , ta mi to video sehnala :) :) :)
04. úno 2019 20:14 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1
Moc pěkné video.... ;)
10. úno 2019 12:17 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 13
Zdravim particku a hlasime sa s malinkou CBRkou tiez :) dovolenka schvalena,tak by to mohlo klapnut B) na dukovany sa tesime tiez ale este viac na vyjizdky :) :) :) podla videa to bude parada B)
11. úno 2019 11:24 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 14
Ahoj přátelé, únor pomalu za náma, venku se otepluje a letní sraz se blíží...i když pomalu ale přece ;)
Posílám jednoduchej formulář pro účastníky zájezdu aby jsme mohli pomalu plánovat program a hlavně abych dal včas vědět majiteli. O jídlo, pití, zábavu, atd. je postaráno a detaily budeme řešit až na místě, tady bych jen poprosil od všech v nějaký rozumný době čím dřív tím líp (max do konce května vyplnit) :
goo.gl/forms/5kJvUMH8Km0UMtyr1
V průběhu budu dávat info jak se nám to plní a to doufám že bude B) těšíme se na vás ;)
25. úno 2019 21:49 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Marty11 napsal: Jo a hele vím že už se opakujeme ale nechceš se Damone už jednou ukázat na srazu ? My tě neukousnem.
Letos to budeš mít kousek.. ;)

No sem tu citaci přesunul do srazu...když už je to o něm, ať to neplácám v podložkách.. :)
Je pravda že už jsem se párkrát chystal se ukázat...máš pravdu že bych se měl zastavit a rád bych aspoň někoho poznal, viděl jsem akorát Pacouse a to už je taky pár let(no trochu více, vlastně nějak hned po založení stránek)...budu se muset nějak rozjezdit páč poslední léta jsem toho najezdil asi tolik co ostatní nachodili. :blush:
Loni zrovna co byl sraz jsem chodil o berlích po plastice vazu v koleni.
No popřemýšlím ale už teď vím že v sobotu odpoledne musím být jinde.
Kawasaki Z 1000 SX
Poslední změna: 25. úno 2019 22:50 uživatelem Damon.
25. úno 2019 22:49 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Damone otázka zda by jsi našeho Guru Pacouše ještě poznal :woohoo: je to otázkou priorit proto se dává sraz tak do předu jinak by se parta nikdy nesešla zorganizovat 20+ lidí není jinak možné... naše parta je troufám si říct taková, že podle mě příjme skoro každého normálního člověka... a to velmi vřele... navíc se nejedná o sraz jako jsme zvyklí od motorek ale spíš přátelské setkání... které bych řekl rok od roku je kvalitnější a lepší protože se to v podstatě stále učíme...určitě doporučuji si najít chvilku a přijet se podívat pokud možno na celou akci aby organizátor neměl z hlavy pátrací balon kdo kdy kam přijede... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2019 09:18 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Zpřesněný program i odkaz na registrační formulář je v článku na titulce. Hlašte se! :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
26. úno 2019 14:33 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Update - kolik deti a kdo bere? Jako ze bychom to pojali jako rodinny vylet. ;-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
26. úno 2019 16:14 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.644 sekund