SRAZ BOCHOVICE VYSOČINA 13.-16. ČERVEN 2019

Více
26. úno 2019 17:05 #51 od JinT
Hele já to beru už dlouho jako rodinné akce takže za mě já beru všechny (Elišku)

Honda CBF 1000 RS:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2019 18:51 #52 od Luhamoto
Mě to zase vychází na levačku a pravděpodobně nebudu moct přijet. Pokud bude nějaká změna dám vědět. :(

Více
26. úno 2019 19:40 #53 od vrchlabi cbf 1000
Za nás vyplněno. Ale Slávek (kamarád) je nahlášený, ale neurčitý 100%. Nastoupil k ČD a zaučuje se. Termín má v práci nahlášený. Už se těšíme

Více
26. úno 2019 20:26 #54 od žil
Vyplněno

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk

Suchdol nad Lužnicí CBF600S ABS 2009

Více
28. úno 2019 11:53 - 28. úno 2019 11:56 #55 od Dr.Pilulkin
Nevím, kam na ty termíny chodíte, ale přesně na ten víkend mi tam padla svatba. :S
Takže po vydařeném loňsku letos zase utřu hubu. :(
Užijte si to.
Poslední změna: 28. úno 2019 11:56 uživatelem Dr.Pilulkin.

Více
28. úno 2019 12:25 #56 od standaCBF

Pacous napsal: Update - kolik deti a kdo bere? Jako ze bychom to pojali jako rodinny vylet. ;-)

Hele do dotazniku jsem vyplnil ze jedu sam od ctvrtku do nedele.
Ale zena s detma by prijela autem v sobotu odpoledne na vecer, takze prespani ze soboty na nedele by bylo ja + 1 manzelka + 2 deti (5 a 1.5 roku, takze by stacila nejaka pristylka, na nejmensi si postylku vezmeme)
Jo a pochopitelne vezmeme nase 3 psy v sobotu, kdyz uz je to v arealu cvicaku :-)

Více
28. úno 2019 21:57 #57 od Damon

JinT napsal: Damone otázka zda by jsi našeho Guru Pacouše ještě poznal :woohoo: je to otázkou priorit proto se dává sraz tak do předu jinak by se parta nikdy nesešla zorganizovat 20+ lidí není jinak možné... naše parta je troufám si říct taková, že podle mě příjme skoro každého normálního člověka... a to velmi vřele... navíc se nejedná o sraz jako jsme zvyklí od motorek ale spíš přátelské setkání... které bych řekl rok od roku je kvalitnější a lepší protože se to v podstatě stále učíme...určitě doporučuji si najít chvilku a přijet se podívat pokud možno na celou akci aby organizátor neměl z hlavy pátrací balon kdo kdy kam přijede... :woohoo:

No nevím jestli bych ho poznal..jinak se snad celkem cítím jako přijatelný člověk :laugh: a jsem rád že to je na srazech tak. Mám spoustu přátel původně kvůli jedné nejmenované značce aut,kdy jsme se postupně na srazech poznali a i když někteří nemají už stejnou značku stále jsme v kontaktu a i se vidíme. I jsme s manželkou spolupořádali několik ročníku na Křivonosce. Já mám k tomu ještě povolání kdy lítam po celé ČR a občas i SR, dále jednatel naší TJ a od podzimu zastupitel obce. Manželka má každý druhý víkend pracovní a když tohle vše dám dohromady tak není jednoduchý dopředu plánovat na 100%. Ještě že máme už větší děti že jsou samostatné. Už několikrát jsem přemýšlel se ukázat, před pár lety taky kousek myslím u sázavy atd. Ale teď už vím že v sobotu odpoledne mám povinnosti jinde. Takže pokud tam max čt-sobota poledne. I na té motorce prd najezdím i když snad už bude trochu více příležitostí. Vlastně jí mám asi 10let a pořád jsem vlastně začátečník. Takže nechci se vymlouvat , zkusím promyslet a uvidíme. ;)

Triumph Sprint 1050 ST

Více
28. úno 2019 22:04 #58 od Lapi
Bohužel termín není pro mně :( motodovolená Slovinsko- Itálie

Honda CBF 600 S 2005

Více
15. bře 2019 13:41 #59 od Lava
Tak vyplněno. Jedeme 2+2. Těšíme se.
A nebylo by to už na to najmout nějakou učitelku z MŠ ať se tam postará o všechny děti a my můžeme jezdit po krásách Vysočiny? B) B) B)

Více
15. bře 2019 19:49 #60 od Pacous
Tak já taky zaregistrován 2+2 s příjezdem někdy v pátek odpoledne. Těším se!

Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz

Moderátoři: PacousDamon