SRAZ BOCHOVICE VYSOČINA 13.-16. ČERVEN 2019

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Zdar CBFkaři , dámy a pánové ve zbrani :-)
Jsem tu nový.
Pravděpodobně se zúčastním srazu, moc přátel motorkářů - a normálních nemám. Chtěl bych jen upřesnit zamýšlenou návštěvu JE Dukovany. V práci máme motorkářskou buňku a já jsem inicioval návštěvu JE Dukovany na termín 17.6 Po kontaktu s paní Janovskou na infocentru (velmi příjemná po hlase a bezvadná domluva) mi později sdělila, že do odvolání se návštěvy provozu do konce června nekonají z důvodů nějakých oprav , úprav atd. My jsme to chtěli z práce hlavně do provozu, poněvadž pracuji též v energetice - Alpiq Zlín (profesionální deformace) A tudíž by za toho stavu byla možná jen návštěva infocentra s nějakým všeobecným výkladem.
ALE ! Byla by možná návštěva nedaleké vodní elektrárny Dalešice , cca 8 km od Dukovan , jen nevím, jak by to bylo s prohlídkou provozu, poněvadž z bezp. důvodů tam pouštějí jen skupiny do max. 8 osob , to samé v Dukovanech.
Tak porozmýšlejte , jestli by to mělo cenu.
Jinak mám na Motorkářích profil PetrSV650 , jen se mi ho nepodařilo propašovat při registraci sem :-(
Tak zatím zdar a když tak dejte vědět s těmi Dalešicemi , ať se to stihne včas domluvit , je konec školního roku a všecko jezdí po exkurzích a termíny jsou narvané
Rašťák
Poslední změna: 19. dub 2019 12:40 uživatelem delikvent.
19. dub 2019 12:27 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj vítej budeme rádi naše parta je trochu ojedinělá tím že nejsme úplně normální lidi se sklonem jezdit na motorkách :evil: takže určitě neuděláš chybu.... Hele jestli je možné dostat se do Dukovan tak se tam cbf klub dostane tomu věřím dal bych to nerozšiřoval a pokud to dopadne budeme jen tiše vděční :woohoo: a když ne určitě Curil vymyslí jiný program.
Honda CBF 1000 RS:)
20. dub 2019 18:19 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Tak jsem konečně vyplnil dotazník Já+Honzík+Ála letos to bude dětí jako smetí... musíme vychovávat potěr.
Navíc když ty ženský vezmem sebou tak si pokecaj postěžujou si na nás a my máme body a můžem bajkovat !!! :woohoo: :evil: B)
Honda CBF 1000 2010
22. dub 2019 19:14 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9
Ahojte, ja sa zial nebudem moct zucastnit aj ked by som moc rad.
23. dub 2019 12:26 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16
Tak už teď vím,že jedeme tři a chceme přijet už ve čtvrtek odpoledne. Ehm. Teda navečer. S tím naším bloudenim :laugh: :laugh:
Už se ví plán víkendu?
26. dub 2019 07:19 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Vyplněno ;)
CBF 600 S 2008
12. kvě 2019 21:04 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 14
Tak přátelé tady je zatím seznam přihlášených lidí na sraz, budeme se snažit vám přizpůsobit pokoje co nejlíp ;) pokud budete chtít někdo dojet během srazu nebo ještě pořád nevíte, problém to není, necháme pro jistotu předběžně připravit pár pokojů navíc, místa je tam dost :)
Seznam přihlášených :
Eiffel
Rostislav Werner /žil/
Curil, Káťa
Hodys
Jindra, Klára, Eliška
Marcela a Michal Jankovičovi + kamarád Vítězslav Fejfar
StandaCBF (manželka, dvě děti)
Eva-ehonda1 a Miloš-Mildaz , bez dětí
Ernest
Víťa Mucha
Láva, Miky, Jochy 5, Vojta 3
Jan Pacovsky (pacous), Lenka Pacovska, Ema a Tomas
Víťa
Karel
Eva Svobodová
Marty11+Ála+Honzík
Milda65
Jiří Kříž
Aďa
Marfy, Robo
Kevvin
Keith, Peťa
Pito
Simona Sarköziova
Martin Pokorný (xMarty)
Pomalu začínáme plánovat a ladit ;)
Díky: milda65
Poslední změna: 04. čvn 2019 12:08 uživatelem Curil.
13. kvě 2019 08:19 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Sešlo se mi zase pár požadavků na trika CBF. Funkční nebo bavlna nejhezčí jsou černé nebo bíle.
Ale pro hromadné focení doporučuji černé ať jsme jednotní... ;) Loni byly cena 250 kč. Tak asi bude stejná.
Když toho nebude moc tak to zaplatím a přivezu na sraz. Pokud by se to nějak zvrhlo poladím nějaký účet.
Mějte se. Srazu zdar. Čuřilovi pevné nervy. :silly:
Honda CBF 1000 2010
14. kvě 2019 14:38 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
14. kvě 2019 14:39 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
ahoj....Já bych si rád zakoupil trička... jedno funční a jedno obyč bavlna... obě prosím černáa velikost XXL, Děkuji. Víťa.
Wiki
15. kvě 2019 16:58 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.766 sekund