Mini sraz Zabíjačka v Krkonoších

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Trochu jsem nastínil že bych do léta ještě něco podnikl mě napadl sklípek, ale Kláru napadlo udělat u nás klasiku domácí zabíjačku pro pár přátel... Takže sem pište kdo by chtěl přijet v jakém počtu... spaní by bylo na zemi, matracích, postelích, koupelny zachody fungují jinak to bude trochu spartánské... Pro rodinky jako třeba Marty a spol je možné vymyslet i varianty pro malé děti.

Program v pátek dojet narazit sud grilovat... v sobotu od brzkého rána s Marfym budeme běhat okolo prasete a kdo bude mít chuť tak bude topit čistit prát a cpát.... pak vařit otáčet obalovat grilovat smažit škvařit ,,,,,,,,,,,,,,,,, tady máte čárky doplňte si je... Večer se bude jíst a pít a uklízet každý snese... v neděli snídaně.. určitě bude co si dát a podle vzdálenosti možná brzký oběd a odjezd... snaha bude asi udělat malé balíčky nebo tak něco... to ještě s Márfym doladíme aby si každý třeba něco na památku odvezl ale bude to podle počtu lidí.. Cena za spaní dobrovolná za prase případně řezníka se rozdělí mezi účastníky... stejně jako sud a ostatní drobnosti... prostě jako klasika na sklípku nebo sraze.
tady je odkaz... děkuji za šíření zprávy případně můžete kopírovat a rozeslat i odkaz mělo by to fungovat průběžně napíšu kdo se přihlásil... : www.survio.com/survey/d/O9V5H2C7V6I9T7B6R
Takže datum 12-14Duben za každého počasí.
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2019 09:07 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ještě je další možnost pokud bychom viděli, že je málo místa zamluvím penzion Ehonda minule využila myslím i Karl a Ada ale není to zatím nutné pokud máte rádi společnost myslím, že se vejdeme penzion je do 300m od místá konání a zpět na ubytko je to i mírně z kopce... :evil: ale zatím se nebojte a hlašte ať víme jaký by byl zájem... podle toho se zařídíme
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2019 09:10 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Jindro, bezva nápad. Doufám, že mi to vyjde. Do dotazníku jsem napsal příjezd v sobotu, ale třeba se to vyvine jinak, a dorazil bych už v pátek. Způsob dopravy přizpůsobím aktuální povětrnostní a tepelné situaci. Ale kdybych jel autem, tak je dost velké minimálně pro další tři pasažéry. Trasa z Berouna přes Prahu.
Poslední změna: 28. úno 2019 11:47 uživatelem Dr.Pilulkin.
28. úno 2019 11:46 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak super Doktore třeba aspoň z jara když je lidem ještě na svatbu zima se s námi potkáš :woohoo: super
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2019 14:12 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2
Super nápad, dotazník jsem vyplnil :) spacák vezmeme jen tu karimatku, jestli pojedeme na moto bych nechtěl brát, tak jsem dal možnost matrace.
Honda CBF 1000 FA 2011
28. úno 2019 18:55 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jasný sledujte vlákno až se to přiblíží budu informovat cauky
Honda CBF 1000 RS:)
28. úno 2019 21:08 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Kláro a Jindro dobrý nápad, lichý týden mi vyhovuje, tak rád do Jilemnice dorazím. Budu se těšit na setkání u vás. :)
PS: Dotazník vyplněn.
Poslední změna: 01. bře 2019 19:14 uživatelem Luhamoto.
01. bře 2019 19:13 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8
Moc dobrý nápad. Dnes jsem se o tom dozvěděl na motosalonu v Praze od Žila. Vážně o tom přemýšlím. Dotazník pro info ale už radši vyplním. Definitivní rozhodnutí s upřesněním zašlu co nejdříve (velitelku mám v lázních a přijede až příští týden v neděli, tak pak už budu vědět jestli budu mít 12.4.-14.4. žízeň a chuť na vepřové :laugh: )
01. bře 2019 20:59 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak paráda už se to začíná hezký hromadit :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
03. bře 2019 22:03 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahojda. Skvělej nápad... Děkuji za info... mohu asi jen do soboty ale i tak rád dorazím. Wiki.
Wiki
04. bře 2019 11:20 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.574 sekund