Mini sraz Zabíjačka v Krkonoších

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
takže finální počty lidí a přezdívek ty bez přezdívky když přijedou kapacitou s nimi počítám
Wiki (Víťa)
JinT + Klára +Eliška
Milda65
Ozzy+Patrik
xMarty (Martin Sadská)
David
Vrchlabí 2x
Darius+ Katka
Pito
Jeden Kevvin
Boco
Luhamoto
Curil a Káťa
Marty11, Ala, Honzík
Eddie75+Kravítko. Čili dva:)
Márfy… +jeden bude překvapení na obou stranách nevím pohlaví a on neví jakou mu dám postel :evil:
Jenom Eiffel
Eva Praha
Ondra plus synek
3 lidi bezejména
a ještě pár Jilemnických a okolí...
Štěpán+moje segra a Janička
Milda+Kláry segra Magda a Vašík
Richard+Lenka(pátek a možná neděle)
Martin + kluci(podle situace)

Pokud jsem na někoho zapomněl nebo by chtěl přijet na poslední chvíli určitě se ozvěte... 3x7 032635 jsem na telefonu... jídlo pití počítám, že bude všeho dost... navíc jsem pořídil i hodně matrací a povlečení přesto budu rád kdo bude mít spacák a svoje vybavení ručníky atd... přeci jen ještě nemáme vše vybavené jako penzion jsme jen parta kamarádů co se potká a užije si společný čas... kdo něco mít nebude zajistíme hlavní co je nejnutnější je dobrá nálada kdo by chtěl prudit dostane hobla do Jizerky … je tam teď i dost vody ale místy kameny :evil: :evil: Márfy to má jisté ale az v neděli :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
09. dub 2019 09:05 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj. Je to asi hloupí dotaz ale jede někdo na motorce? V plánu asi nebude projížďka co? Díky za info. Wiki.
Wiki
09. dub 2019 11:19 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No hele na motorce projížďka asi né… navíc počasí by nemělo být úplně letní na zabijačku v Ladovském stylu je potřeba sníh... takže mám domluvené že snad i příjde…
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
09. dub 2019 17:19 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Tak já původně zamýšlel motorku, ale ta předpověď je pro mě nekompromisní. Ještě se dolečuji z nemoci a zkrz záda bych si to nelajznul, takže volím dopravu autem. Kdo ví jakou fujavici Krakonoš ještě nachystá. :laugh:
09. dub 2019 20:57 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
hele sestra mi říkala že kdyby věděla že dělám mini sraz, že by si zaplatila zajezd k moři... nevím co to mělo znamenat B)
Honda CBF 1000 RS:)
11. dub 2019 12:32 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 8
Tak už mám sbaleno (hlavně pantofle a vlastní půllitr a zítra po práci ihned vyrážím hladový směrem na Jilemnici :laugh:
11. dub 2019 18:45 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Od kolika je zítra sraz??? Jindřichu... to se na nás asi sestra moooc těší...
Wiki
11. dub 2019 19:23 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele já už tam jsem od rána vedle pracují takže mě tam najdete když nebudu nakupovat atd... Ale myslel jsem že bych od pěti už topil a připravoval bramboráky ...
Honda CBF 1000 RS:)
11. dub 2019 19:58 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Rekapitulace co vzít sebou není to nutné komu se nevejde nemusí...:
Příbory , nebo lžíce , ručník , pantofle , oblečení pracovní , spacák pokud mě nikdo nepřekvapí všichni budou na posteli nebo matrací..., Pulitr případně hrneček na snídani... Plánují dát jídlo na papír a plast kdo chce třeba ešus je možná dobrý nápad ... Jinak hlavně dobrou náladu ponožky a spodní prádlo nepíšu tak prosím každý podle sebe ... Kdo máte nějaké třeba svoje prkénko skrabku nebo nůž a uvezete vezměte utěrku třeba taky ... Sladké snad máme a ještě upečeme na snídani taky vše snad bude co nemáme dokoupime ...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: keith, Wiki
11. dub 2019 20:03 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj Jindro,
omlouvám se ale bohužel samoléčba na zánět vedlejších dutin nedopadl a včera jsem doktorky obdržel antibiotika, takže se zabijačky bohužel nemohu zúčastnit a k tomu všemu synátora Patrika včera "vymastili" od zkoušky na VŠ takže má v pondělí opravný termín. Pozdravuj všechny a přeji hlavně ať vám vyjde počasí . Hondám zdar Ozzy.
PS
12. dub 2019 08:17 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.670 sekund