Re:Re:10.SRAZ BETLEM KARLOVARSKO 11.-14. ČERVEN 2020

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Děkuji za důvěru ve mě vloženou doufám že ji nezklamem... Ještě poprosím pacouse o úpravu adresy na úvodní straně snad se nám podaří udělat všechny změny co jsme započali a už budeme mít zase větší ubytovací kapacitu ... Budeme se těšit i v této době doufáme že nám to nikdo nezrusi ...bohužel to vypadá že letos první sraz bude bez SK
Honda CBF 1000 RS:)
03. kvě 2020 16:32 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj... Také se už velmi těším... Dlouho jsme se všichni neviděli... Tak ahojda na srazu... :D
Wiki
06. kvě 2020 08:11 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
takže bando dotazník je na světě kdo nevyplní a nepošle zálohu nejede... nenechte to na poslední chvíli na rozhodnutí zda bude motoškola máme jen do neděle... bohužel...
tedy vypište to a když nevíte něco doplňte slovem... Berte to tak, že se o akci ví víc jak rok a je těžké pro organizátora počítat s X-mrtvými dušemi které přijedou nebo nepřijedou jen si někam lehnou nebo si něco dají nebo nedají... možná jo nebo ještě nevím... to je totiž dost na prd... protože se s nimi stejně ve finále musí počítat a tvoří se nějaká rezerva... a kdyby se netvořila budeme na sebe hladově a trapně koukat. Tedy prosím zkuste to co nejvíc odpovědně..
Samozřejmostí kdo platit na Zabijačku tak se to převádí a jen dejte do poznámky že jste platili zabíjačku díky.... Pokud najdete chybu pište informujte mě... díky. www.survio.com/survey/d/B4P3G1W3M2N2Y7O4P
Honda CBF 1000 RS:)
06. kvě 2020 16:56 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Tak si to hoši a hošky uzite aj za na slovakov a spomente si na nas, ked budete vecer pripijat na zdravie :dry: B)
Honda CBF1000FA
06. kvě 2020 18:07 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Díky... škoda že nedorazíte.... Rádi si připijeme i na Vaše zdraví...
Wiki
11. kvě 2020 11:54 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Já bohužel tento víkend hlídám děti. Takže podle toho, jaký budete mít v sobotu program, bych se přijel na chvíli podívat. Dotazník tedy nevyplňuji, jídlo nepotřebujeme a spát nebudeme.
11. kvě 2020 17:42 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, byl jsem loni na srazu jako nový člen, sice jen na 1 den , ale bylo to fajn. Vím, že píšu hodně na poslední chvíli, ale bylo by místo na přespání ještě pro 4 lidi ? Třeba i vedle na ubytovně, jak jste uváděli ? Přijeli bychom v pátek ze Zlína , do neděle. A jak je to s jídlem , podobně jako v Bochovicích ?
Zatím čau a díky Petr
Rašťák
19. kvě 2020 08:46 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ještě jsem zapomněl :
Nevím , jak máte namyšlený program , ale v rámci vyjížděk bychom mohli navštívit muzeum youngtimerů v Sezemicích u Parbubic. Je to z místa srazu asi 80 km a lidi co tam byli , to hrozně chválí . Když si najdete stránky , je tam spousta fotek .Bylo by ale potřeba dát majiteli dopředu vědět. Je to návrh ...
Rašťák
19. kvě 2020 08:52 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj hele sraz je na jiném místě než je v nadpisu přesunul se do Krkonoš ... Pokud se chcete zastavit můžete ... Jídlo a ubytování se rozpočita po sraze a každý zaplatí svůj díl co vypije a sni nepočítáme většinou piva ani naši na gram nebo litr ale prostě se podělíme ... platí se záloha na motoskolu 2000 a na sraz 500... Co se vyjížděk týká zatím to nemám pevné dané ale v plánu je navštívit místní muzeum Jawy ty Sezemice většina z nás tam už byla měli jsme to jako jeden výjezd s klubem tak nevím zda by to byl dobrý nápad je to tam hezké ale cesta od nás tam není tak zaživna a asi je lepší trochu prokřižovat hory a pojezdit Krkonoše a Jizerky odkaz na sraz je zde www.survio.com/survey/d/O9V5H2C7V6I9T7B6R

Ale budeme to uzavírat tak prosím to nějak vymysli díky
Honda CBF 1000 RS:)
19. kvě 2020 21:00 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak lidí kdo nevyplnil dotazník do teď počítám že nejede .... Kapacitu uzaviram pokud jste mi psali na WhatsApp že se rozhodujete viz Eddie , luhamoto, doktor ... Počítám s vámi jako s divokou kartou ale jinak kvůli snazší organizaci bych kapacitu uzavřel pokud bude někdo chtít dojet prosím ať mi zkusí zavolat kontakt je v dotazníku ... Díky mějte se
Honda CBF 1000 RS:)
29. kvě 2020 06:29 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.593 sekund