12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj kamarádi. Rozhodl jsem se pro rok 2023 udělat sraz u nás v Orlických horách. Termín je zamluven na 15. - 18. 6. 2023. Bližší informace budou dodány později. Přeji hezké podzimní dny a v červnu se budu těšit.. ahoj Wiki. 
Wiki
Díky: žil
Poslední změna: 31. říj 2022 12:39 uživatelem Wiki. Důvod: Úprava názvu
31. říj 2022 12:37 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

No zapisují do kalendáře a těším se na novou lokalitu ...
Honda CBF 1000 RS:)
24. lis 2022 18:01 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
Nazdar kluci cesky...no ja by som sa tiez rad votrel...neviete aké budú kapacity ohľadom ubytovania...či môžem osloviť aj kolegu, s ktorým tu jazdievam. On nie je CBF...on je od konkurencie, robia hudobné nástroje a sem tam nejakú motorku :-D
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
18. pro 2022 19:06 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Takové budou na srazu taky... . už dávno nejezdí členové na CBF a kamarádit jsme nepřestali.... v klidu když se přihlásí a bude s ním zábava tak ho vezmi. Rádi se s Vámi potkáme.
Věřím, že píšu za všechny členy.
Honda CBF 1000 RS:)
19. pro 2022 15:09 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
Chlapi už je to nejaký ten pátek, čo som na zraze nebol...ale za slobodna, ked som jazdil na to Strome tak som klubové zrazy vymetal pravidelne...slovenské, české a dokonca raz sme absolvovali DE VStrom zraz v Bavorských lesoch...juj tam to bolo vtedy ešte hodne zastupene VStromami.
Každopádne tento zraz to bude po hodne dlhom čase návrat k zrazom. Pôvodná garda z kategórie VStrom CZ...tam už som viac ako 10 rokov nebol...fóra už sú mŕtve a ako píšete, pomenili stroje a asi sa postupne angažovali zasa vo fórach svojich nových značiek.
Keby som nemal tú viac ako 10r prestávku od jazdenia (rodina, stavba domu a pod) možno by som aj udržiaval kruhy...ale nedalo sa.

Sranda určite bude, všetci sme už troška zostarli a kolega je krapet starší odomňa a nepodarilo sa mi ho dobehnúť...
No budeme sa tešiť.
PS: aká tam býva asi účasť? 
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
20. pro 2022 19:15 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Hele účast je různá běžně se nás potká 25-35ks... musíš to brát tak, že tohle je klub jako rodina... my tam nemáme žádné kapely atd... je to všechno v klidu. Pije se slaví se, ale vše v přátelském duchu. Určitě normální lidi krásně zapadnou... Co se rychlosti týká za mě bych řekl že se čeká a jede se v klidu... ale z praxe víme, že i tak se vytvoří třeba dvě skupiny... za dobu co děláme srazy vím, že všechny nehody co se staly měly minimální následky. Tedy fakt se nemusíš bát, že by to byl nějaký hustý sraz... spíš to ber jako setkání přátel ... Svědčí o tom i fakt, že my tam většinou bereme obě děti.
Honda CBF 1000 RS:)
21. pro 2022 11:16 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
kde sa vlastne da na zraz prihlasit ?  Pacous mi hovoril nieco o WhatsApp-e...
21. pro 2022 13:38 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Ideální poslat sz Wikimu co sraz organizuje ... řeknu mu aby na forum zašel a pak tě přidá na skupinu srazu na whatsapp jestli ho máš nebo ti dá třeba svůj email... 
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 22. pro 2022 20:52 uživatelem JinT.
22. pro 2022 20:50 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 3
Tu sme sa troška neporozumeli :-), "kolega je troška starší odomňa a nepodarilo sa mi ho dobehnúť" tu som myslel, že stále je medzi nami rovnaký vekový rozdiel a nešiel som mu s vekom naproti a on ma nečakal. Tam sme mali 10r pauzu čo sme v podstate ani neboli v kontakte. Ono sme od seba aj nejakých 40km vzdialený. Až teraz pred rokom sme znova začali spolu jazdiť. 
Kedysi vo svojich motozačiatkoch som sem tam navštívil aj masové zrazy tu na SK...ale rýchlo ma to prešlo...niekoľko 100 motoriek na výjazde...to nebol o ničom výjazd...a tá atmosféra na zraze...veru nie.
Potom som sa pripojil k Stromakom CZ/SK a tam už len tie komorné klubové zrazy a to bolo to pravé orechové...pivko, špekáček...o 22:00 večerka :-)...výjazd tak ako píšeš do pohody pár desiatok motoriek, dve tri skupinky...pekné trasy...no už aby bola jar...

PS: tie decká, to by bolo super...len naša malá mala tento rok 9, to na motorku nemôže.
Chodievate aj tak, že vaše polovičky s deckami prídu na aute?
Dnes už skôr kochač a rovinkový strelec...
24. pro 2022 08:51 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma 12. SRAZ ZDOBNICE ORLICKÉ HORY

Ahoj konkrétně já už jezdím i autem a motorku si vezu uvnitř ale jsem asi jediný.... my jsme trochu extrém:) s klubem jsme tak nějak srostli. V podstatě se dá říci že nás je opravdu okolo 25 na vyjizdce se udrží asi tak 10-20 motorek spolu jede se i svižně a čekáme... 
co se vecerky týká tak jsou tací co tech 22hod úplně nezvládají. ... a to už je jiná písnička... ale pak se taky nevyjede v 9hod ráno. Hele musíš si to zažít sám ale věřím že neuděláš chybu .... ovšem víš jak to je nikdy neříkej nikdy a já nejsem placený agent tak pak na mě nesmíš nadávat:)))
Honda CBF 1000 RS:)
25. pro 2022 09:39 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.559 sekund