CBF club a víkend v Luhačovicích

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Jéééj Hodys už sa teším... :) dúfam, že to vydražím a nik mi to nevyfúkne :laugh: Valeho nikdy nieje dosť :)
OK, chalanom pomôžeme. Môžem to tam spísať, pozbierať, vyúčtovať a zhrnúť, ale licitovať by mal niekto, kto to s pusou vie :lol:
Najlepší by bol BOB, ten to vedel dobre "obkecať"... Ozaj a "kde je BOB?" Dávno sa tu neobjavil. Dúfam, že príde. :)
23. srp 2011 19:47 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Nepojedete na ten sraz někdo ze středních Čech? Docela mám zálusk vyrazit, ale je to celkem štreka a sám nechci někde bloudit
Příbram - CBF 600SA
23. srp 2011 20:09 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Malp - áno je to ten kemp ..

Ondrasan - stredné čechy ? Síce ja ako slovák absolútne nemám predstavu kde to je .. ale Pacous pojde pravdepodobne z prahy, a Hodys z Trebíča ..
sú to stredé čechy ?

Tatra muzeum - rezervované sprievodca zaplatený, musel som vopred .. takže už viem čo dám do dražby .. faktúru .. dúfam že to nebude holandská dražba ...

V kempe je aj reštika kde som sa pokúsil zarezervovať stôl .. ešte sa mi neozvali . ak áno tak to tu zavesím
24. srp 2011 07:43 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Ondrasan napsal:

Nepojedete na ten sraz někdo ze středních Čech? Docela mám zálusk vyrazit, ale je to celkem štreka a sám nechci někde bloudit


Pojedu z Prahy, ale až po práci, takže spíš k večeru (pátá?). Tzn. že dálnice. :-( Ale pokud ti to neva, rád nepojedu sám...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. srp 2011 08:48 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Bruty napsal:

...
Najlepší by bol BOB, ten to vedel dobre "obkecať"... Ozaj a "kde je BOB?" Dávno sa tu neobjavil. Dúfam, že príde. :)

Pokud vím, tak Bob je poslední dobou těžce vytížen prací. Ale dobrá zpráva je, že žije. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. srp 2011 08:50 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Gastan - no Třebíč už je jižní morava, to je ode mě sakra kus světa :-), Praha by šla, ale trápení s názvem D1 absolvovat nehodlám, čili pokud se odhodlám, jel bych spodem přes Tábor - Pelhřimov - Jihlavu
Příbram - CBF 600SA
24. srp 2011 08:54 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Ondrasan napsal:

Gastan - no Třebíč už je jižní morava, to je ode mě sakra kus světa :-), Praha by šla, ale trápení s názvem D1 absolvovat nehodlám, čili pokud se odhodlám, jel bych spodem přes Tábor - Pelhřimov - Jihlavu


...rozumím. Uvidíme operativně, jak mi to bude vycházet časově a podle toho se můžeme dohodnout.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
24. srp 2011 08:57 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Pacous - super, já teda mojí účast nebo neúčast rozseknu asi až začátkem září, ale kdyžtak se pak operativně domluvíme.
Příbram - CBF 600SA
24. srp 2011 09:06 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj..

Kto je podobne pokrokový ako ja .. t.j. všade sa snaží platiť plastovým výliskom o veľkosti 85,6x 54 mm (kreditkou) miesto papierových a kovových platidiel . bude sklamaný .. v tatre len hotovosť..

ešte zistím ako je to v kempe ..
24. srp 2011 11:09 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Ondrasan napsal:

Pacous - super, já teda mojí účast nebo neúčast rozseknu asi až začátkem září, ale kdyžtak se pak operativně domluvíme.



Lepší snad vydržet s domluvou až na týden,kdy bude "ekšn".My (já),co nám občas zašachují s prací se stejně rozhodujem až na poslední chvíli,takže já mám představu,že pojedu So-Ne,ale stejně tak třeba to klapne už v pátek odpol.,tak bych eventuální bluďáky :) vyzvedl na Brněnsku,kam každý trefí a dál možno společně.
24. srp 2011 17:58 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.629 sekund