CBF club a víkend v Luhačovicích

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj bohužel 10-tého odjíždím do itálie za svou druhou láskou a tou je beach,takže se nemůžu zůčastnit. A moc mě to štve,rád bych se dozvěděl pár rad a informací od zkušenějších.... holt příště. Mějte se a užijte si to.
31. srp 2011 21:10 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj rád bych se zučastnil, ale kříží se mi to se srazem Zlínské kliky na Pahrbku v napajedlích kde jako člen nemužu chybět, navíc budu pomáhat s vyjížďkou....Tak snad příště.
01. zář 2011 20:16 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
No tak koukám,že nebudu jediný "zrádce",časově by to vyšlo OK,ale po letech se ozvaly "staré rány z války",takže je načas doježdíno. :angry:
Přeju pěkný víkend.
02. zář 2011 17:50 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Sraz v Luha se již blíží. Při sondáži kolik lidí by mohlo při dobrém počasí dorazit mi vychází cca 12.
Byl jsem se podívat na letišti jak to tam vypadá po Barum rally a je to dobré. Dokonce i to bahno na příjezdové cestě pěkně rozjezdili. Teď jen aby počasí vydrželo! Tak doufám, že se sejdeme v hojném počtu a dobře si zajezdíme.
Poslední změna: 03. zář 2011 13:04 uživatelem Luhamoto.
02. zář 2011 21:09 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
:S To nás bude len 12? Ako mesiačikov?
No niekedy je menej viac... :)
Ale no tak CBF-kári...neserkajte sa :( a naserkajte sa :evil: a prídite!!! ;) Veď sme jedna veľká motorkárska rodina...a rodina musí držať po kope... :)
03. zář 2011 22:52 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Bruty napsal:

:S To nás bude len 12? Ako mesiačikov?
No niekedy je menej viac... :)
Ale no tak CBF-kári...neserkajte sa :( a naserkajte sa :evil: a prídite!!! ;) Veď sme jedna veľká motorkárska rodina...a rodina musí držať po kope... :)



Ahoj agitátorko :) (samozřejmě míněno v dobrém).Tvoje pobídka mě tak nakopla,že jsem si vzpoměl na film Osudy dobrého vojáka Švejka,kdy paní Milerová tlačila vozík se Švejkem a ten s výkřikem "na Bělehraaad".... .Úplně vidím,jak s výkřikem "na Luhačoviceeee" mě ta "moje Milerová" tlačí přes Buchlovský kopce směr Uherské Hradiště :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Jinak si to užijte,ahoj M.
04. zář 2011 17:10 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahojte,

velmi rad by som prisiel, ale az vo stvrtok vecer (8.9) budem vediet ci ano alebo nie (pracovne povinnosti).
Dam vediet.
05. zář 2011 09:59 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Malp že agitátorka... :laugh: :laugh: :laugh:
To slovo som naposledy počula, keď tú zúril komunizmus... :evil: :evil: :evil:
05. zář 2011 13:59 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Malý upddate ..

zrušila sa nam registrácia stola .. v tom čase tam bude nejaké akcia .. vraj tam bude dokonca uzatvorená spoločnost ..bol ich viacej ako nás

takže nám bud ostane bufet .. alebo mi odporucili restiku v penzione asi 300m od kempu .. uvidíme co a ako .. chmelovej polievky hádam budú mat vsade ..

ja predpokladám príchod do luhačovíc cca okolo 19:00 hod...(odjazd z OV zatial neurčito medzi 15: 30 a 16:30) trasa ov-fren-roznov-vsetín-luhacky ...
vieme sa niekde po ceste stretnút ?

Vedeli by tam domáci byt skor .. a chytit nejaké miesto na spaní ? Aby sme boli pospolu ?
05. zář 2011 18:01 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Bruty napsal:

Malp že agitátorka... :laugh: :laugh: :laugh:
To slovo som naposledy počula, keď tú zúril komunizmus... :evil: :evil: :evil:


Sory,nějak mě to ošklivé slovo "proběhlo klávesnicí"a zde na tebe Bruty to bylo myšleno jako pochvala. :)
06. zář 2011 18:32 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.941 sekund