Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl WEXTN pro téma Re: Jarní sraz 2013

Čaute bando,
je dost možné (spíše určitě) že už Vám dále nerozšířím řady CBF.... i přesto pokud mi čas dovolí a Vy mě přijmete bych se rad zůčastnil ;)

termín je mi vcelku jedno

mrzí mě situace s Konvajsrem :( jednak jeho odchod z klubu a za druhé zdravotní stav
28. dub 2013 18:23 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

@ WEXTN: koukám, že jsi z Frenu, tož to doraž. Já jsem ex-Nový Jičín a ve Frenu mám kus rodiny, tudíž rád potkám krajana :)
28. dub 2013 19:05 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Mohu se zeptat co je s Konvajsrem ? Zdálo se mi že jsem ho tu neviděl dlouho nic okomentovat. A že to uměl... :)
Honda CBF 1000 2010
28. dub 2013 20:30 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl WEXTN pro téma Re: Jarní sraz 2013

okomentovat umel, ale vse myslel v dobrem! jednak ma vazne zdravotni problemy a opustil forum po tom co byly neshody....
28. dub 2013 20:46 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Jarní sraz 2013

Verim že Konvajsr nezanevrel úplne a občas na fórum mrkne,preto mu chcem zaželat skoré uzdravenie,určite sa z toho dostane je to bojovník
29. dub 2013 07:31 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj zdravim.
Jako čerstvě narozený člen klubu jsem srazem velmi nadšen a vidinou strávit víkend stejně motorkově naladěnými lidmi, ještě víc. Výběr místa je super tip. Přehradě je moc hezky a projížďky a vyjížďky po okolí jsou fajn. A Rakusi? To bude třešnička na dortíčku a tu já tuze rád. Tak doufám, že vše klapne a poznám členy osobně.
Ps.: termín mám odhlasován
29. dub 2013 13:39 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

WEXTN napsal:

okomentovat umel, ale vse myslel v dobrem! jednak ma vazne zdravotni problemy a opustil forum po tom co byly neshody....



Potěšilo mě žes o tom začal psát,já to nedokázal tady ventilovat a tys to vzal za správný konec...jsem s ním téměř denně v telefonním kontaktu a věřím že zdraví bude dobré ...nezlehčuji to ale vím že on to nevzdá a vím že se vrátí do sedla ...prostě tomu věřím a bude to tak...dali jsme si spolu tajný cíl že to dokáže do výletu do Alp...(píšu to záměrně vím že občas nakoukne a chci aby věděl že když to pisnu veřejně že to tak bude) chystám se za ním zajet stejně jako jsi za ním byl ty a mrzí mě že mi to ještě nevyšlo... vím že ho Tvá návštěva moc potěšila často o tom mluví a vím že má klub rád,a stejně tak ho vlastně ani nikdo neodhlásil a pořád tu je ...je to srdcař a někdy ty komentáře bral moc vážně jenže srdcaři takový jsou a on má velké srdce a myslel to dobře ...on by pro motorku dejchal a žije tím neskutečně...a za to Ti děkuju že jsi to napsal Wextne,už když to tenkrát vzniklo to nedorozumění psali jsme tu s klukama že se zase tak moc se nestalo a nebýt toho úrazu vím že by s náma byl na srazu...o tomhle je klub o přátelství a myslím že to cos tu napsal a nejen Ty ho nakopne k většímu elánu do uzdravení...hoši potěšili jste mě,já sám nevěděl jak to říct a vy jste to takhle pěkně vyjádřily
Poslední změna: 30. dub 2013 00:48 uživatelem Hodys.
30. dub 2013 00:24 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pepe napsal:

Verim že Konvajsr nezanevrel úplne a občas na fórum mrkne,preto mu chcem zaželat skoré uzdravenie,určite sa z toho dostane je to bojovník


přesně tak to je nakoukne a občas mi pak po telefonu vtipně poví co že jsem to psal na klubu a okomentuje jak se vyvíjí sraz atd :) mám toho kluka rád a tohle ho potěší...vím že nemám právo psát za něj ale trochu ho už znám a když mě vtipně zítra popíchne tak ti pisnu jeho reakci...vím že bude rád za Tvá slova :)
30. dub 2013 00:30 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodýsku,kdybys za Knoviem jel,můžeš spát u mě,a pojedem spolu. Na návštěvy se má jezdit ve stádu,a s dobrým úmyslem :cheer: že se to pak občas zvrtne je už jen náhoda :laugh: B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
30. dub 2013 16:23 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

tirak.cz napsal:

Hodýsku,kdybys za Knoviem jel,můžeš spát u mě,a pojedem spolu. Na návštěvy se má jezdit ve stádu,a s dobrým úmyslem :cheer: že se to pak občas zvrtne je už jen náhoda :laugh: B)


někdy to bývá úmyslmě řízená náhoda :laugh: :laugh: :laugh: jinak Konva šecky pozdravuje :)a té nabídky využiju :) děkuju
Poslední změna: 30. dub 2013 19:36 uživatelem Hodys.
30. dub 2013 19:27 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.014 sekund