Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

keith napsal:

Eddie75 napsal:

Program zní nádherně, už se začínám těšit.
Jen bych měl jednu nepatrnou připomínku: jelikož jsou podle dnešních norem špekáčky dělaný z jablečnejch ohryzků a čínskejch novin, přimlouval bych se za nějaký klobásky... B)
Jináč je to teda poskládaný výborně, těším se, až vás všechny konečně poznám osobně ;)


Po pravdě bych se nebránil...ale jak s dpravou?? 5 kg masa v tom horku na cestě kolem 200 km...hmm a místní uzeniny neznáme... Nicméně díky za připomínku, berem v potaz a kuknem co trh nabízí


zkusím to vymyslet u řezníka tady u nás mám to na sraz 60 km a nechám si poradit co bude dobrý , když mi je hodí do kufru těsně před jízdou bude to ok znám se s ním tak to bude snad cajk :)



Zdarec,u vás v Třebíči na Brněnské před Agipem vpravo u autobazaru je bouda-budka ,kde si s chutí dávám kančí klobásy a mají tam ŠPEKÁČKY z MASA(mimo jiné uzeniny).Osobně dlouhodobě testováno :) :) :) .
Když jsme u těch organizačních věcí- poživatiny-hořčice vlastní?(pečivo samozřejmě vlastní)
- bungalov-má lůžkoviny,nebo spacák sebou?
09. kvě 2013 20:08 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Jarní sraz 2013

A nezúčastnite sa tu:

policieblansko.sweb.cz/index.htm

?
09. kvě 2013 20:13 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

zkusím to vymyslet u řezníka tady u nás mám to na sraz 60 km a nechám si poradit co bude dobrý , když mi je hodí do kufru těsně před jízdou bude to ok znám se s ním tak to bude snad cajk :)

Super B) Já bych to klidně přivezl, ale obávám se, že by to transport z Prahy nemuselo přežít. Škoda, že nejedu z chalupy, bylo by to blíž a řeznictví pana Šutery je vyhlášené :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. kvě 2013 20:30 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Gastan napsal:

A nezúčastnite sa tu:

policieblansko.sweb.cz/index.htm

?


Vypadá to zajímavě, ale je to docela masovka. Myslím, že se raději projedu v Rakousku s pár lidma z klubu.
09. kvě 2013 21:20 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Hodys napsal:

keith napsal:

Eddie75 napsal:

Program zní nádherně, už se začínám těšit.
Jen bych měl jednu nepatrnou připomínku: jelikož jsou podle dnešních norem špekáčky dělaný z jablečnejch ohryzků a čínskejch novin, přimlouval bych se za nějaký klobásky... B)
Jináč je to teda poskládaný výborně, těším se, až vás všechny konečně poznám osobně ;)


Po pravdě bych se nebránil...ale jak s dpravou?? 5 kg masa v tom horku na cestě kolem 200 km...hmm a místní uzeniny neznáme... Nicméně díky za připomínku, berem v potaz a kuknem co trh nabízí


zkusím to vymyslet u řezníka tady u nás mám to na sraz 60 km a nechám si poradit co bude dobrý , když mi je hodí do kufru těsně před jízdou bude to ok znám se s ním tak to bude snad cajk :)



Zdarec,u vás v Třebíči na Brněnské před Agipem vpravo u autobazaru je bouda-budka ,kde si s chutí dávám kančí klobásy a mají tam ŠPEKÁČKY z MASA(mimo jiné uzeniny).Osobně dlouhodobě testováno :) :) :) .
Když jsme u těch organizačních věcí- poživatiny-hořčice vlastní?(pečivo samozřejmě vlastní)
- bungalov-má lůžkoviny,nebo spacák sebou?



velmi dobře to tam znám :) díky :) bítešské klobásy ...máš recht koupím je tam v pátek ráno a těší mě že Ti chutnají aspoň vím že dovezu dobré namíchám různé druhy :) dávám si je tam často mojí favoritkou je klobása se sýrem a zeleninou :) hořtici taky nějak vymyslím s pečivem raději každý vlastní páč to už bych asi neuvezl :laugh:
Poslední změna: 09. kvě 2013 22:55 uživatelem Hodys.
09. kvě 2013 22:32 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Gastan napsal:

A nezúčastnite sa tu:

policieblansko.sweb.cz/index.htm

?


Vypadá to zajímavě, ale je to docela masovka. Myslím, že se raději projedu v Rakousku s pár lidma z klubu.


škoda že se to kryje s termínem líbí se mi ten ušlechtilý záměr i program akce ale je to 136 km od srazu v Bítově 2 hodky cesta tam 2 hodky zpět...je to spíš na samostatnou akci aspoň tak to vidím já ...vydá to na celý den když počítám určitě tak 4 hodinový program i když velmi lákavý co tam bude
Poslední změna: 09. kvě 2013 22:58 uživatelem Hodys.
09. kvě 2013 22:43 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Eddie75 napsal:

Hodys napsal:

zkusím to vymyslet u řezníka tady u nás mám to na sraz 60 km a nechám si poradit co bude dobrý , když mi je hodí do kufru těsně před jízdou bude to ok znám se s ním tak to bude snad cajk :)

Super B) Já bych to klidně přivezl, ale obávám se, že by to transport z Prahy nemuselo přežít. Škoda, že nejedu z chalupy, bylo by to blíž a řeznictví pana Šutery je vyhlášené :laugh:


jsi hodný a dík za návrh,oceňuju jak úžasně spolupracujete mám radost :) ale vezmu ty klobásky co o nich psal Malp mám to nejblíž a taky vlastně nemůžu zneužívat vzdálené účastníky srazu když jsem téměř místní :) vemte sebou všeci hlavně nějaké to pečivo :)
09. kvě 2013 22:53 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Zdarec,u vás v Třebíči na Brněnské před Agipem vpravo u autobazaru je bouda-budka ,kde si s chutí dávám kančí klobásy a mají tam ŠPEKÁČKY z MASA(mimo jiné uzeniny).Osobně dlouhodobě testováno :) :) :) .
Když jsme u těch organizačních věcí- poživatiny-hořčice vlastní?(pečivo samozřejmě vlastní)
- bungalov-má lůžkoviny,nebo spacák sebou?


Podle webu Camp Bítov budou nestanari a podširáci spát v peřinách
10. kvě 2013 08:58 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Marty11 napsal:

Co to znamená objednat si snídani ? To si mám naporoučet nějaké speciality nebo když si nic neobjednám tak mi alespoň uvaří kafe? Mají něco na výběr nebo co mi dají to sním ? :) :) :)
Né já v celku moc nesnídám tak jestli se i kafe musí hlásit. Dík za reakci.


Hostinskému jde především o pečivo. Pokud tam bude narváno, pak se pár strávníků ztratí, pokud ale bude kemp poloprázdný, tak budou objednávat minimum potřebného pečiva,, pak by chom pro něj byli problém. Z toho důvodu je lepší, když si snídani zamluvíme den dva předem. Kafe určitě uvaří...v tom bych problém nehledal
chro chro
10. kvě 2013 10:43 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Solodik napsal:

Malp napsal:

Zdarec,u vás v Třebíči na Brněnské před Agipem vpravo u autobazaru je bouda-budka ,kde si s chutí dávám kančí klobásy a mají tam ŠPEKÁČKY z MASA(mimo jiné uzeniny).Osobně dlouhodobě testováno :) :) :) .
Když jsme u těch organizačních věcí- poživatiny-hořčice vlastní?(pečivo samozřejmě vlastní)
- bungalov-má lůžkoviny,nebo spacák sebou?


Podle webu Camp Bítov budou nestanari a podširáci spát v peřinách


Bungalov mám peřiny i povlečení. Chatky mají peřiny a nějak mi vypadlo z hlavy jestli budou mít i povlečení. Stany mají standardní výbavu: karimatka, spacák dle vlatního výběru a baterka :-)
chro chro
10. kvě 2013 10:47 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.773 sekund