Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ano. Viz titulní strana webu.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
14. kvě 2013 12:54 #181

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Jarní sraz 2013

No...vyzera to velmi dobre...ak nebudem mat skusky tak hadam pridem

A iba cisto teoreticky ak by som sla uvazujem to zobrat cez orlie hniezdo...lenze asi pojdem sama nabalena a neviem ako to bude s tym nechat si dole moto a ist hore na orlie..
Poslední změna: 14. kvě 2013 14:13 uživatelem corvette.
14. kvě 2013 13:45 #182

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Sorry nestíham všetko čítať, ako je to s ubytkom? Musí sa rezervovať včas, alebo bude dosť miesta po príchode na miesto činu? Ja by som potrebovala 2 miesta,(ja a kamarátka - nemá CBF nevadí? ) Pre istotu môžem zobrať stan, ale v prípade zlého počasia, by bola dobrá chatka :)
Juuuj teším sa na vás :)
14. kvě 2013 20:31 #183

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty napsal:

Sorry nestíham všetko čítať, ako je to s ubytkom? Musí sa rezervovať včas, alebo bude dosť miesta po príchode na miesto činu? Ja by som potrebovala 2 miesta,(ja a kamarátka - nemá CBF nevadí? ) Pre istotu môžem zobrať stan, ale v prípade zlého počasia, by bola dobrá chatka :)
Juuuj teším sa na vás :)


Zamluvil jsem i pro vás bungalovy. Chatek je tam komrdesát, takže není problém. 14 dní před střetkem uděláme rekapitulaci a upřesníme si zvolený nocleh
chro chro
14. kvě 2013 20:35 #184

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

OK, ja idem isto (iba ak by ma zase porazilo niekde niečo... ) hehe
Poslední změna: 14. kvě 2013 20:41 uživatelem Bruty.
14. kvě 2013 20:39 #185

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj
Já bych se rád zůčastnil na daný termín zatím nic nemám takže se s Klárou přijedeme podívat a snad rozšíříme kolonu ze severo východu:)) Jablonec a možná liberec. Takže když všechno dobře půjde uvidíme se...
Zdraví Jindra.
Honda CBF 1000 RS:)
17. kvě 2013 20:18 #186

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdarec,odpoledne jsem si udělal kolečko Rakouským a následně Českým příhraničím v "širší"oblasti Vranovské přehrady,jestli nás tam nemůže něco nepěkného překvapit při event.projížďce(vím,že je ještě brzo,ale jel jsem se projet a navíc do srazu to budu mít nabitý). Rakousko-OK (nepodstatné objížďky), Česko-klasika-pěkné-opravené úseky střídají "zapískované úseky".POZOR v okolí Vranova-Bítova celoročně-páni solničkáři tady zásadně písek neuklízí.
Jinak předběžně-srazu bych se zůčastnil Pátek-Sobota ,večer odjezd abych mohl v neděli pobalit věci na Pondělní brzký odjezd na týdenní toulání po Bih,MNE atd.
19. kvě 2013 19:41 #187

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Zdarec,odpoledne jsem si udělal kolečko Rakouským a následně Českým příhraničím v "širší"oblasti Vranovské přehrady,jestli nás tam nemůže něco nepěkného překvapit při event.projížďce(vím,že je ještě brzo,ale jel jsem se projet a navíc do srazu to budu mít nabitý). Rakousko-OK (nepodstatné objížďky), Česko-klasika-pěkné-opravené úseky střídají "zapískované úseky".POZOR v okolí Vranova-Bítova celoročně-páni solničkáři tady zásadně písek neuklízí.
Jinak předběžně-srazu bych se zůčastnil Pátek-Sobota ,večer odjezd abych mohl v neděli pobalit věci na Pondělní brzký odjezd na týdenní toulání po Bih,MNE atd.


po pravdě to velice rádi uvítáme... :-)
chro chro
19. kvě 2013 20:41 #188

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdravím všechny, rád bych se zúčastnil srazu na Vranově. Je možné někomu kdo to organizuje zavolat a zeptat se na pár věcí? Ja moc na netu nejsem tak bych raději nekomu cinknul. Moje číslo je 731584463
20. kvě 2013 19:05 #189

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Karl napsal:

Zdravím všechny, rád bych se zúčastnil srazu na Vranově. Je možné někomu kdo to organizuje zavolat a zeptat se na pár věcí? Ja moc na netu nejsem tak bych raději nekomu cinknul. Moje číslo je 731584463



kdykoli se ptej na cokoli a platí to i pro ostatní kdo budou chtít...pokud budete chtít informace nebo jen navést na správný kemp v den srazu ....nebo zavoláte a řeknete hele za minutu jsme tam objednej nám pivo :) tak volejte na 775951213
20. kvě 2013 22:12 #190

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.656 sekund