Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Děcka, ještě jednou díky Hodysovi a Keithovi za organizaci srazu. S tou teplotou jste to nemuseli tak přehánět, ale dobrá, bylo to lepší, než kdyby chcalo ;)

Byl to fajn víkend a už se těším na srpnové Alpy. Házejte sem fotky, videa, všechno - jsem natěšenej.

A jak dojeli poslední účastníci domů? Já měl štěstí a první kapky mě chytily až u Příbrami, ale moc jich naštěstí nebylo. Doufám, že jste nikdo nemusel jet v krupobití holubích vajec, jak psaly noviny.
11. čvn 2013 00:27 #251

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Poslední věta po minutí poslední benzínky před domovem: "To zvládnem, je to už jen deset kilometrů!". A do Prahy přijeli dva vodníci... :laugh:

Moji milí, chci Vám všem poděkovat za skvělý sraz! Bylo skvělé vidět tolik lidí se stejným "postižením" jménem Honda CBF. (budu dělat, že jsem tu Aprilii neviděl...)

Bylo perfektní vidět, že ačkoliv máme vlastně skoro stejné motorky, každá je naprostý originál.
Bylo super zažít, že ačkoliv o těch našich strojích zlí jazykové tvrdí, že jsou nudné, užili jsme si na nich spousta srandy.
A bylo pro nás naprosto super, že vy, co se mezi sebou už nějaký ten pátek znáte, jste nás tak vřele přijali mezi sebe. Rád jsem Vás všechny poznal.

Díky Hodysovi a Keithovi a uspořádání tohohle super srazu, ze kterýho se nám vůbec nechtělo odjíždět.

Díky všem, kteří nám při anabázi s chcíplou baterkou pomohli motorku vytlačit do kopce a roztlačit.

A ABSOLUTNĚ NEJVĚTŠÍ DÍKY patří HODYSOVI, kterej mě nenechal na holičkách a na dojetí domů do Prahy mi půjčil jeho vlastní baterku. Hodysi, tohle máš u mě!!!

Budeme se na Vás těšit v srpnu v Alpách, a s kým se neuvidíme, tak na CBF Srazu 2014 nashledanou! B)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 11. čvn 2013 00:35 uživatelem Eddie75.
11. čvn 2013 00:34 #252

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

No hezky. To můj návrat domů byl trapně pohodový :) Každopádně po dalším lehkém kufrování vím, že plexi ještě počká a už koukám po navigaci.
11. čvn 2013 00:59 #253

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

jupííííííí už se dá přihlásit :laugh:
já moc děkuji všem co přijeli jste super parta a pokaždé když poznám na srazu nové lidi jsem udivený že jste všichni tak v pohodě...asi na CBF jezdí samý pohodáři bo jinak si to neumím vysvětlit a jsem za to vděčný moc...měli jsme neskutečný štěstí s počasím ,sám tomu nemůžu uvěřit,každý s kým jsem mluvil povídal že buď zmokl jen chvilku nebo vůbec neuvěřitelný kontrast s tím neštěstím co se děje kolem nás o to víc za to děkuji a uvědomuji ji si jaké to musí být hrozné mít vytopený dům protože tohle byl fakt zázrak že jsme neviděli pomalu 3 dny déšť ... DĚKUJI MOC MALPOVI ZA KRÁSNÉ POVOZENÍ PO RAKOUSKU A ZNOJMĚ JSI SKVĚLÝ PRŮVODCE A NESKUTEČNĚ JSI NÁM POMOHL
11. čvn 2013 08:49 #254

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Eddie75 napsal:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

[/quote]



EDDIE tak ty jsi mě přece jen po ránu vyfotil ??? no trošku jsem málo spal tak mi to moc nesluší alo co už nadělám :laugh: :laugh: :laugh: jseš fajn kluk a rád jsem tě poznal jsem rád že jsem ti pomohl a baterka se ráda podívala do Prahy aspoň si zajezdila :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 11. čvn 2013 08:53 uživatelem Hodys.
11. čvn 2013 08:53 #255

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Jarní sraz 2013

jojo bylo to zase v pohodičce :laugh:
rád jsem vás vyděl a dík Hodysovi Keithovi za zorganizování

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 11. čvn 2013 09:13 uživatelem žil.
11. čvn 2013 09:10 #256

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Jarní sraz 2013

Sraaazek byl paradni :) pocasi super - poklona organizatorum :) . Snad se nas par sejde jeste letos v srpnu na vyjizdku do Alp.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


co se v mladadi naucis ve stari jako kdyz najdes :)
Poslední změna: 11. čvn 2013 11:51 uživatelem spyro.
11. čvn 2013 11:35 #257

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Idealista pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bezchybný sraz, to se často nepovede. Už jsem jich zažil hodně, ale tento byl na 1*. Poděkování patří jak organizátorům, tak všem účastníkům, kteří byli bez rozdílu skvělá parta. Moc se mě to líbilo a těším se na další. Zdraví vás Jarda-Idealista
11. čvn 2013 12:34 #258

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

Take dekuji, bylo to vyborne.
Ja jsem toho jeste nemel dost, takze jsem si do navigace dal optimalizaci na klikate cesty, takze cesta do Prahy misto 2 hodin trvala zhruba 4 hodiny, ale zase jsem jel jen po peknejch okrskach. Kdyz uz jsem byl na prazskem okruhu tak se prihnal mrak a spadla na me asi cela konev s vodou, a nakonec i pekne velke krouby ze to hodne bolelo i pres hadry.
Ale na to ze jsem cekal dest celej vikend a nakonec bylo nadherne letni pocasi, tak mi to ani trochu nevadilo.
Uz se tesim na Alpy
Fotky mam jeste ve fotaku, snad konecne dneska stahnu.
11. čvn 2013 14:23 #259

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdarec lidičky.
Cestu domů jsme si taky přikrášlili po vinicích a bylo to supr. Díky všem za skvělou atmosféru a shovívavost k drobným pochybením (fantastický špekáčky místního kulináře :-):-)...) Těším se na další akce...
Malpe poklona za supr vyjížďku a typ na motorest 1*
chro chro
11. čvn 2013 15:38 #260

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.988 sekund