Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Tak konečne som si našla čas a sa mi podarilo trochu sa pohrať s videom zo stretka 2013. Urobila som taký malý výcuc :) Na ulož to to bude do 31.3.2014
Tak tu si ho môžete stiahnuť:

ulozto.sk/xi7rAxjS/cbf-stretko-2013-bitov-mp4

heslo je: CBF2013

Tak si to užite a zaspomínajte na krásne časy :)

Ak to niekto vie sem hodiť ako priame video, tak budem rada ak sa o to postará :)
14. led 2014 21:02 #301

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Super, Bruty, jen jsem to čekal malinko delší :) Nedával sem někdo něco ještě z GG?
Poslední změna: 15. led 2014 01:05 uživatelem Dr.Pilulkin.
15. led 2014 01:03 #302

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty dovolil jsem si to video nahrat na youtube.
Snad to bude videt i vlozene tady.

Poslední změna: 15. led 2014 12:38 uživatelem standaCBF.
15. led 2014 12:35 #303

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Kurňa ,toto je k zamyšlení-především pro Jindry.TADY je důkaz že taková Bruty-bez nastavovacích tlumičů Ohlins a jiných fičur nás dokázala na svém drakoušovi opakovaně předjet a ještě nafilmovat.A že jsme se s tím teda moc nemazlili-žeeeeeeeeeeeeeeee? :woohoo:
15. led 2014 15:59 #304

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj Malpe
to víš když se to umí.. klobouk dolu:)). Jenže já i Klára přibíráme na váze a já kromě toho, že tlumiče budu moct nastavit tak je dělám na větší nosnost:)) předek na 180kg(z původních 161kg) i zadek tak na 330kg(z původních 287kg) :laugh: Ovšem nechtěl jsem to tady rozmazávat :) .
PS: já na konci videa viděl, jen naše koncová světla :( kdybychom jeli rozumně mohli jsme se prohlédnout na videu... :laugh:
PSS: Malpe jak se ti daří ..., kdy ty budeš dávat mašinu do kupy nebo už je v pořádku... mě zbudou přední vidle i brejle nebudeš mít zájem? Doufám, že se brzo někde potkáme na dvou kolech...Znáš mě od nás s Klárou ti ze zádu žádné nebezpečí nehrozí mi nejsme Hodys. :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
15. led 2014 21:15 #305

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin materiálu mám na celé DVD-čko, ale ako som napísala je to len "malý výcuc" ... :)
Aby bolo na čo spomínať :)

standaCBF Ďakujem :)

Malp škoda, že som vás, prvú rýchlu skupinu nevedela dobehnúť (snažila som sa) moja Mrška má svoje limity... ;) Nabudúce to dohodneme :laugh:

JinT tak aspoň tie koncové svetlá... hehe

Vo videu som sa snažila, aby sa mi tam každý objavil a trochu zamával.... škoda, že tempo bolo moc rýchle a na lepšie detailné zábery nebola možnosť... :(

Na najbližšom stretku to napravíme a ak to stihnem, tak donesiem spracované DVD pre každého :)
16. led 2014 18:52 #306

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin materiálu mám na celé DVD-čko, ale ako som napísala je to len "malý výcuc" ... :)
Aby bolo na čo spomínať :)

standaCBF Ďakujem :)

Malp škoda, že som vás, prvú rýchlu skupinu nevedela dobehnúť (snažila som sa) moja Mrška má svoje limity... ;) Nabudúce to dohodneme :laugh:

JinT tak aspoň tie koncové svetlá... hehe

Vo videu som sa snažila, aby sa mi tam každý objavil a trochu zamával.... škoda, že tempo bolo moc rýchle a na lepšie detailné zábery nebola možnosť... :(

Na najbližšom stretku to napravíme a ak to stihnem, tak donesiem spracované DVD pre každého :)
16. led 2014 18:52 #307

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

JinT napsal:

Ahoj Malpe

PSS: Malpe jak se ti daří ..., kdy ty budeš dávat mašinu do kupy nebo už je v pořádku... mě zbudou přední vidle i brejle nebudeš mít zájem? Doufám, že se brzo někde potkáme na dvou kolech...Znáš mě od nás s Klárou ti ze zádu žádné nebezpečí nehrozí mi nejsme Hodys. :laugh:


Zdarec Jindro,před Vánocemi mě propustili domů,takže teď už rehabilituju v chaloupce-aktuálně začínám chodit bez berlí,lepší se to,ale je to boj.
Mašině nic není-kosmetika-odřený zrcátko,kufr a padák(ještě že jej mám),prasklý kryt rukou na řidítkách + podřený plexi na helmu---materiální škoda není až tak hrozná.


Bruty-OK,příště todoladíme :)
16. led 2014 19:28 #308

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hmmmmm Jarni sraz 2013......tam jsem taky....nebyl.
16. led 2014 20:06 #309

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Neboj kámo, dobehneš to :) Už sa na teba teším :)
A spolieham sa na teba, že ma doprevadíš na stretko v Novom roku 2014 ;)
16. led 2014 20:12 #310

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.308 sekund