Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Jarní sraz 2013

JinT napsal:

Ahoj
Já teda během reinkarnace mojí CBF mimochodem budu měnit i ložiska v krku místo kuliček kuželíky...
Nechtěl jsem tomu věřit, ale naše obligátní kmitání řídítek sice způsobuje i kufr, ale ty ložiska co jsou origo se prý rychle vymačkají a v nižších rychlostech to způsobuje to kmitání... Dají se ještě stáhnout ale určitě bych taky doporučil jejich kontrolu...

co sa lozisiek tyka - ak si este pamatate, roku 2012 ked sme cvicili na letisku v Luhackach, hovoril som ze mi cvaka v hlave riadenia - boli to loziska, nakoniec sa menili. Nasledne som mal minimalne kmitanie riaditek. Ale po poslednej sezone zase kmitali (aj ked nic necvakalo), pred ulozenim moto na zimny spanok som to rozobral a dotiahol (islo to rukou, ako keby to bolo uplne povolene). Asi som to mal dotiahnut este viac...

Cital som dost vela o tych nestastnych loziskach, ludia doporucuju vymenu za kuzelikove, niekde som mal aj odkaz na diskusie (vratane oficialneho stanoviska Hondy ktora to samozrejme nedoporucuje...).

JinT - ak mas niekde poruke presne oznacenie kuzelikovej nahrady, sem s nim, kupim si aj ja a vymenim, snad to pomoze :)
17. led 2014 20:06 #321

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malpe
To víš když jede Hodys je vždy o zábavu postaráno v Luhačkách si nechal odcizit motorku a všeobecně se stará o dobrou náladu :laugh: Už abychom zase někam vyrazili...
B) Což mě přivedlo k aktuálnímu nápadu Moraváci neznáte nějaký pěkný sklípek, že bychom se třeba v Březnu sešli?... Účast bych nepodmiňoval příjezdem na motorce :) Myslím, že pátek sobota nebo i neděle... by se mohl zvládnout, posedět, popovídat a vyrazit dom...
Honda CBF 1000 RS:)
17. led 2014 20:14 #322

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

boco818 napsal:

JinT napsal:

Ahoj
Já teda během reinkarnace mojí CBF mimochodem budu měnit i ložiska v krku místo kuliček kuželíky...
Nechtěl jsem tomu věřit, ale naše obligátní kmitání řídítek sice způsobuje i kufr, ale ty ložiska co jsou origo se prý rychle vymačkají a v nižších rychlostech to způsobuje to kmitání... Dají se ještě stáhnout ale určitě bych taky doporučil jejich kontrolu...

co sa lozisiek tyka - ak si este pamatate, roku 2012 ked sme cvicili na letisku v Luhackach, hovoril som ze mi cvaka v hlave riadenia - boli to loziska, nakoniec sa menili. Nasledne som mal minimalne kmitanie riaditek. Ale po poslednej sezone zase kmitali (aj ked nic necvakalo), pred ulozenim moto na zimny spanok som to rozobral a dotiahol (islo to rukou, ako keby to bolo uplne povolene). Asi som to mal dotiahnut este viac...

Cital som dost vela o tych nestastnych loziskach, ludia doporucuju vymenu za kuzelikove, niekde som mal aj odkaz na diskusie (vratane oficialneho stanoviska Hondy ktora to samozrejme nedoporucuje...).

JinT - ak mas niekde poruke presne oznacenie kuzelikovej nahrady, sem s nim, kupim si aj ja a vymenim, snad to pomoze :)


Ahoj
Jak to budu dělat určitě ti pošlu odkaz... Mechanik to bude dělat tak do čtrnácti dnů... Ty ložiska určitě přehodím. Je to všeobecně problém, nevím jestli jen Hondy. Můj názor je, že důvod proč jsou ložiska taková je jedině cena... Proč dát pořádný, když to jde ošidit. Vymačkají se podle mě velmi rychle naše silnice tomu určitě nepřispějí...
Honda CBF 1000 RS:)
17. led 2014 20:21 #323

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ja zas budu na jare-mimo dalsich veci menit loziska
a gufera v zadnim kole-jedno lozisko je v haji,tak
vymenim vse.Samozrejme budu davat nejake echt-ale ne
original bo to je darda.Spousta lidi vcetne me se divi,
proc po 5 ti letech odesly,pry je to malo-ale pricina
se nasla-z vyroby spatne gufero-tim padem se tam
dostavala veskera voda.Ale co se da delat,udrzba je
potreba,ne jen jezdit.
19. led 2014 20:07 #324

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj BOCO
Už jsem chytřejší ložiska jsou přímo na moto k mání jako set řízení pod označením SSH903R je to z DK Moto.
Mělo by to pasovat na naší CBF 1000f... Bavil jsem se i s Hodisem možná se dá sehnat každé ložisko zvlášť ale tohle cestou jsem nešel... Prý mají docela nestandartní rozměr tohle by měla být jistota... Ovšem ještě je tam nemám :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
19. led 2014 21:00 #325

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj
Pozeral som na webe, nenašiel som informáciu ze by tieto ložiská pasovali na naše stroje (SC64). Ale veď vyskúšaš :)
19. led 2014 23:08 #326

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty napsal:

Dr.Pilulkin materiálu mám na celé DVD-čko, ale ako som napísala je to len "malý výcuc" ... :)
Aby bolo na čo spomínať :)

standaCBF Ďakujem :)

Malp škoda, že som vás, prvú rýchlu skupinu nevedela dobehnúť (snažila som sa) moja Mrška má svoje limity... ;) Nabudúce to dohodneme :laugh:

JinT tak aspoň tie koncové svetlá... hehe

Vo videu som sa snažila, aby sa mi tam každý objavil a trochu zamával.... škoda, že tempo bolo moc rýchle a na lepšie detailné zábery nebola možnosť... :(

Na najbližšom stretku to napravíme a ak to stihnem, tak donesiem spracované DVD pre každého :)


Kdybych to býval (věděl x viděl) :) tak jsem hoodně zpomalil a Malpa s Jindrou bych přitáhl sebou.
Ale v tom posledním záběru jsem si viděl chvíli záda
:) .Fakt moc pěkné. A hlavně z toho čiší naprostá letní pohodička... Chvilku jsem tu nebyl. B)
Honda CBF 1000 2010
21. led 2014 23:28 #327

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.873 sekund