Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pro tiraka.cz to bude kousek, ani si neužije tu cestu, ale vždycky jsem chtěl vidět VN Dlouhé Stáně . A Jeseníky vůbec jsou parádní místo? Co vy na to?
22. lis 2012 12:59 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

tirak.cz napsal:

Co se tu řeší nějaké stretko,je tu koukám spousta lidí který zajímá hlavně too,aby nenajeli moc kilometrů tam a zpět. Proto se prodávaj všecky mašiny neojetý a nepadlý B) Já osobně mám jinej problém. Když už na to sednu,nevím kdy slézt :)



já jsem psal ,že chci jet daleko :) a že cesta tam i zpět mě ze srazu baví :) mám stejný problém jako ty když už mám čas nevím kdy slézt...pokud bude sraz na Vysočině moc se nesvezu ale zase to tu rád zajistím :)
22. lis 2012 18:45 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pacous napsal:

Tak tedy vstoupím do diskuse i já. :-)

7.-9.6.2012 je asi ten správný termín.
Lokalita: určitě někde v ČR. Myšlenka Vysočiny mi přijde dobrá. Někdo z tamních vhodné tipy? Osvědčené lokality, trasy, kempy, ... :-)



jsem z Vysočiny a rád pomůžu...měli jsme s Keithem tip na okolí Vranovské přehrady pokud by nevadilo,že je to již na jižní moravě :) u Znojma je skvělý kemp Keith to tam už skouknul a má kontakt na majitele...můžu vše objezdit...jinak Vysočina určitě třeba okolí Nového města na moravě atd ...domluvíme se ju :)
22. lis 2012 18:49 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Pro tiraka.cz to bude kousek, ani si neužije tu cestu, ale vždycky jsem chtěl vidět VN Dlouhé Stáně . A Jeseníky vůbec jsou parádní místo? Co vy na to?



pěkné,pěkné...máme do jara o čem přemýšlet :)
22. lis 2012 18:58 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pokiaľ chceme spojiť CBF srázek s akciou Honda Tour, tak na Jeseníky môžeme zabudnúť nakoľko tam bolo Tour tohto roku.

Ja hlasujem za lokalitu Vysočiny, resp. Třebíče, kde sa dá ísť na obhliadku AE Dukovany a následne na VE Dalešice.

Ani okolie Znojma nie je na zahodenie ... ale bojím sa že tam bude veľmi plocho a rovno ..
23. lis 2012 09:05 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Gastane, idea byla právě opačná, aby se nestalo, že budou oba srazy ve stejný nebo sousedící víkend. Honda Fest byl letos na Červenohorském sedle, a právě proto mě napadlo, že by to pro nás CBFkáře taky mohlo být zajímavé. Ale je mi to vcelku jedno, kde, hlavně, aby se mi podařilo se urvat z domu.
Poslední změna: 23. lis 2012 11:53 uživatelem Dr.Pilulkin.
23. lis 2012 11:51 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Super, som za Hodysland :laugh:

Včera som sa vrátila z nemocnice po druhej operácii a vyzerá to už veselšie, a hrozne sa teším na návrat do sedla :evil:
23. lis 2012 12:46 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Jarní sraz 2013

yeaaaaaah jarnýý raz....len neviem ci sa mi to nebude prekrývať s termínom dovolenky...ale rada by som prisla...netusim kde je vysocina..ale čo takto pekelne doly??
a ked to ma byt v cz..zacinam sa obavat o svoj zrak...
23. lis 2012 15:32 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys:
jsem z Vysočiny a rád pomůžu...měli jsme s Keithem tip na okolí Vranovské přehrady pokud by nevadilo,že je to již na jižní moravě :) u Znojma je skvělý kemp Keith to tam už skouknul a má kontakt na majitele...můžu vše objezdit...jinak Vysočina určitě třeba okolí Nového města na moravě atd ...domluvíme se ju :)[/quote]

Potvrzuji slova Hodyse. Jedná se o moto muzeum v Lesné u Znojma. Jeho majitel v zahradě za Restaurací, muzeem zřídil řekl bych luxusní camp s chatkami, bazénem, loukou pro stany a stodolou (***) pro naše plechový zlatíčka. Sám je motorkář a doporučil pár tipů na vyjížďky mimo jiné i do přilehlého rakouska. K poškárlení posílám odkaz

www.veteransalon.cz/kontakt/kontakt.php

Kousek odsud je Vranovská přehrada, zámek Vranovice nad Dyjí, hrad Bítov a všudypřítomný černě se linoucí asfaltový pruh :-)

ps: IŤáku, vypadá to špatně s kilometry na sraz...podle mě to budeš mít za humny. Neskromně to místo hodnotím za ideální :-) B) :woohoo:
chro chro
Poslední změna: 23. lis 2012 17:53 uživatelem keith.
23. lis 2012 15:38 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty napsal:

Super, som za Hodysland :laugh:

Včera som sa vrátila z nemocnice po druhej operácii a vyzerá to už veselšie, a hrozne sa teším na návrat do sedla :evil:


To že jsi zpět je největší radost pro nás :) ...a děkuju za Hodysland :laugh: :laugh: :laugh:
23. lis 2012 22:17 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.719 sekund