Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

01. led 2013 13:07 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Jarní sraz 2013



Kdo je ten řečník?
Poslední změna: 01. led 2013 13:08 uživatelem Honza CBF.
01. led 2013 13:07 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Jarní sraz 2013

ja len taka technicka poznamka...preco je pisane ze sraz ked to nieje ziadny zraz!!!!! ale STRETNUTIE - SETKANI !!!!

prosim o prepacenie mojej smelosti ale zrazy neuznávam, nechodím na ne a neznásam ich !!!!! a je škoda take krastne stretnutie pospinit pomenovaním zraz - sraz !!!!!!
01. led 2013 17:00 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

corvette napsal:

ja len taka technicka poznamka...preco je pisane ze sraz ked to nieje ziadny zraz!!!!! ale STRETNUTIE - SETKANI !!!!

prosim o prepacenie mojej smelosti ale zrazy neuznávam, nechodím na ne a neznásam ich !!!!! a je škoda take krastne stretnutie pospinit pomenovaním zraz - sraz !!!!!!



je to spíš malý srázek,nás všech tady...a hlavně je to setkání...takže poprosíme o přepsání tématu na setkání-stretnutie na jaře a budeme tomu nadále říkat setkání jako jsme tomu říkali už před dvěma lety a bude to...souhlasíš? :) hlavně aby se nás setkalo co nejvíce a nikdo se nikdy nesrazil s nikým,třeba čelně hlavou jako já tuhle s kámošem za dveřmi -nebylo to příjemné a následky u mě můžete pozorovat doposud :) vzhůru na SETKÁNÍ :)
01. led 2013 22:15 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Honza CBF napsal:

Kdo je ten řečník?


To je Bob ...jeden z hlavních zakladatelů CBF clubu společně s Pacoušem...pro mě takřka uctívaní zvěrozvěstové něco jak CBF Cyril a Metoděj...ukázali nám cestu a světlo na konci tunelu :) naučli mě co je to motocykl a jíst příborem... mám je rád Ty kluky oba :) díky nim si píšeme a určitě k nim patří i další tady
01. led 2013 22:19 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Jarní sraz 2013

corvette napsal:

ja len taka technicka poznamka...preco je pisane ze sraz ked to nieje ziadny zraz!!!!! ale STRETNUTIE - SETKANI !!!!

prosim o prepacenie mojej smelosti ale zrazy neuznávam, nechodím na ne a neznásam ich !!!!! a je škoda take krastne stretnutie pospinit pomenovaním zraz - sraz !!!!!!


A není úplně jedno jak se tomu říká? Ono je důležitý spíš koho tam potkám. Každý má samozřejmě právo na svůj názor,ale tohle se mi zdá jako nětreba riešiť B) , ne?
Určo to tam bude prima,těším se na všecky a všetkých co tam byli a aj budů B) . A říkejme tomu třeba migrace postižených,a nebo stretnutie :) Ať tak či onak,už se na vás těším :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
01. led 2013 22:29 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

tirak.cz napsal:

corvette napsal:

ja len taka technicka poznamka...preco je pisane ze sraz ked to nieje ziadny zraz!!!!! ale STRETNUTIE - SETKANI !!!!

prosim o prepacenie mojej smelosti ale zrazy neuznávam, nechodím na ne a neznásam ich !!!!! a je škoda take krastne stretnutie pospinit pomenovaním zraz - sraz !!!!!!


A není úplně jedno jak se tomu říká? Ono je důležitý spíš koho tam potkám. Každý má samozřejmě právo na svůj názor,ale tohle se mi zdá jako nětreba riešiť B) , ne?
Určo to tam bude prima,těším se na všecky a všetkých co tam byli a aj budů B) . A říkejme tomu třeba migrace postižených,a nebo stretnutie :) Ať tak či onak,už se na vás těším :-)



Za nás vod Brna bych dal CBF- Celkem Betálné Festival :)
01. led 2013 22:41 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Jarní sraz 2013

Gut,to beru B) máš ode mě mail,tak mi pošli ten telefon na sebe ,kurde B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
01. led 2013 22:44 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Jarní sraz 2013

Zdravím ..

Termín 7-9.6.13 nám nevyhovuje a určite sa zrazu-stretnutia-pokecu-party-weekend volajte si to ako chcete ..furt to bude o ľuďoch.. nezučastníme...

Gastanko a Juliet
06. led 2013 16:11 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Termín už mám v kalendáři. Jestli se něco nepodělá, tak se těším, až vás všechny poznám. Lesná je dobrý výběr, projížděl jsem tudy letos při cestě do Slovinska a samozřejmě se stavil i v muzeu B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. led 2013 20:46 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.647 sekund